De trotse december mama's 2011

Discussie in 'De mama's' gestart door Babyboo92, 12 jan 2012.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. coon

    coon Bekend lid

    18 apr 2011
    931
    0
    0
    NULL
    NULL
    ja is heel leuk om te doen.je ziet dr ook helemaal genieten.heel veel sterkte met je hond hopelijk knapt ie weer snel op
     
  2. coon

    coon Bekend lid

    18 apr 2011
    931
    0
    0
    NULL
    NULL
    ik ga 5 ochtende werken en dan elke keer 3 uurtjes.geniet van je rust dag
     
  3. germini

    germini Fanatiek lid

    29 mei 2008
    1.373
    0
    0
    haaaaai:D

    Was ik ook weer even..................
    Drukke dagen gehad ivm de 2e verjaardag van mijn zoon. Hij was echt jarig!! het was superleuk! 2 dagen feest!
    L.exi heeft wat mindere daagjes gehad maar sinds gister gaat het weer beter! ze lacht veel en is erg ondernemend aan het worden! morgne weer evaluatie kinderarts en woe weer naar osteopaat.
    Disndag weer werken! heb er wel zin in!

    @daisy,
    Krijg kippevel van je verhaal! afschuwelijk! het is mijn ergste nachtmerrie als mijn kinderen zonder vader verder moeten.....................

    @blondje,
    Zo he dat is nog eens een ontvangst op je werk!! ik heb hele lieve colelga's maar ik ben meestal van dat soort dingen dus verwacht dinsdag niet zo veel!! (of ik moet het zelf regelen haha;))

    @2e kindje,
    Voor mij zou het de 3e worden (en dan nog een stiefzoon in huis, dus eigenlijk de 4e)...............nou voorlopig echt niet hoor!! de babytijd vind ik zo NIET leuk!! maar ja ik krijg ook alleen maar baby's met kma, reflux en dus veel en hard gillen:);) weinig leuks aan! als deze rottijd weer voorbij is begint mijn roze wolkje!
    Ik denk dat de kriebels bij velen komt door hormonen hoor! ik had dat ook na mijn 1e maar dat gevoel ebte na een paar maandjes wel weer weg hoor! nu al weer zwanger zou ik echt veel te vroeg vinden. Het is ook zoveel makkelijker als je oudste al kan lopen en traplopen................dat scheelt echt enorm!

    Verder niet alls goed gelezen sorry!!!
     
  4. Babystew

    Babystew Niet meer actief

    Kom hier weer even spieken, veel sterkte Daisy!! Wat naar zeg voor zijn nabestaanden. Volgens mij heb ik er laatst iets over gezien bij Spoorloos/Opsporing verzocht of kan dat niet?

    Over een 2e kindje; jaa ik wil! ;) maar we wachten nog even totdat ik een tijdje werk en het weer wat makkelijker is financieel. Weet nu al wel dat het geen 'rustige' zwangerschap zou zijn. Als ik rond de 24 weken zwanger ben sluit ik mezelf 13 weken op :p
     
  5. Babystew

    Babystew Niet meer actief

    Met Mila gaat het trouwens super! Morgen gaan we voor controle naar de kindercardioloog in het WKZ, omdat 1 arts (de rest niet..) dacht nog steeds een hartruis te horen. Ik heb er zelf wel vertrouwen in, denk dat het heel erg mee valt. Ze heeft verder ook nergens last van.
    Hier is het grote brabbelen begonnen, en het vastgrijpen van speelgoed :D

    5 maanden alweer!! Gaat zoo hard :$
     
  6. Blondje

    Blondje Fanatiek lid

    29 aug 2009
    1.640
    0
    0
    NULL
    NULL
    Babystew; wat een mooi meisje is Mila toch, die haren!! Fijn dat t zo goed gaat.
     
  7. tam27

    tam27 Fanatiek lid

    6 aug 2005
    3.173
    1
    38
    verpleegster
    Zuid-Holland
    @Blondje; wat fijn dat je eerste werkweek zo meegevallen is en dat Isa het zo goed doet. Dan ga je toch met een veel geruster gevoel aan het werk.

    @Babystew; wat een mooi meisje is Mila ook en inderdaad die haartjes, schitterend :D

    @Germini; nog van harte gefeliciteerd met de verjaardag van je zoontje :D

    @Daisy; wat een verschrikkelijk nieuws, zo jong nog :(

    @Coon; veel succes morgen op je eerste werkdag, ik kan me voorstellen dat je er geen zin in hebt :(
     
  8. kim1990

    kim1990 Fanatiek lid

    18 jul 2008
    4.151
    0
    36
    Emmen
    #2368 kim1990, 4 mrt 2012
    Laatst bewerkt: 4 mrt 2012
    Hey meiden!

    Borstvoeding,in het begin toen ik het nog gaf,stond ik s'nachts ook echt op klappen of ik werd wakker met een zeiknatte pyjama.

    Daisy,heel veel sterkte meid!

    Blackbird,dat programma kijk ik altijd op maandag,het is blijkbaar normaal daar.Haha bevalling nee dank je:p Maar opnieuw zwanger zijn ja hoor :D Vond dat getrappel altijd genieten!

    Awh!verwen haar maar goed hoor!Hopelijk knapt ze snel op.

    Blondje,mooi dat je werkweek goed is gegaan:)

    Coon,succes morgen met werken.

    Germini,nog van harte gefeliciteerd met je zoon!

    Babystew,wat een lekker bekkie heeft ze ook :D
    We gaan morgen voor goed nieuws!

    Hier gaat het goed,afgelopen donderdag hebben we een bruiloft gehad van me zus en zwager(vriend zijn broer).Het was erg gezellig en tijdens het uiteten heeft lyah het hartstikke goed gedaan,ze ging overal tegen zitten brabbelen hihi. En ze slaapt ook sinds kort door!!:D Alleen vind het zelf best lang:) Als ze om half 9 de laatste fles krijgt gaat ze ong 9 naar bed of net iets later en ze komt niet eerder dan de volgende dag 8 uur:$Met s'nachts wel een paar keer speen in doen. Vandaag ook zo gelachen liggen in het badje vind ze echt niks dus had haar zo gezet dat ze zat hihi:p Ze zat heel gek te kijken maar kon merken dat ze het erg leuk vond.Hier een foto van vanavond hoe ze in het badje zat.

    Bekijk bijlage 228139

    Ze zat hier naar papa te kijken.

    en dit was op de bruiloft samen met mama:)

    Bekijk bijlage 228141
     
  9. Wowkaat

    Wowkaat Actief lid

    26 apr 2011
    375
    0
    16
    Blackbird: Arme hond! Erg zielig, dus flink verwennen.

    Babystew: Zo fijn dat het goed gaat met Mila. Jullie hebben dat als gezin zeker verdient. Eindelijk de betere tijden en genieten van Mila.

    Germini: Nog gefeliciteerd met je zoontje! Hoe oud zijn je kinderen eigenlijk?

    2e kindje: Moet er echt niet aan denken! 1 kind en 1 hond is echt even genoeg voor ons J. We willen nog wel 1 of 2 kinderen (als het mag lukken), maar dat komt wel over een paar jaar.

    Wat is het hier toch ongelooflijk rustig de laatste tijd. Ik hoop dat het goed gaat met iedereen (geen nieuws is goed nieuws??).

    Onze hond is sinds donderdag ziek L. Hij geeft veel over en hij is sloom. De dierenarts weet ook niet wat het is en hij heeft een prik gekregen om het overgeven te onderdrukken. Ik vind het alleen erg vervelend dat we niet weten wat hij heeft. Je ziet dat hij zich nog echt niet lekker voelt en erg onrustig is en hij eet veel gras als we buiten zijn. Morgen maar weer terug naar de dierenarts, ik wil dat hij beter nagekeken gaat worden.

    Sinds een paar dagen hebben we een aantal frustrerende momenten met Liam gehad. Hij weigert soms de borst. Zodra ik hem aan wil leggen, gaat hij keihard huilen! Dan zijn we weer een hele tijd bezig om hem rustig te krijgen en na een aantal pogingen hapt hij eindelijk. Hij heeft volgens mij geen spruw (niks te zien in zijn mondje). Hij komt ook best weinig voor de voedingen. Ik ga nu even niet voeden op verzoek, maar op mijn verzoek. Gewoon even iedere 3 uur voeden en ’s avonds wakker maken voor de laatste voeding. Ook zuigt hij sinds deze week heel vaak en hard op zijn vuistje (heeft hij niet vaak eerder gedaan), hij is nu wel zijn handjes aan het ontdekken, zou dat het kunnen zijn? Weet iemand wat het borstweigeren zou kunnen zijn? Ik vind het voor Liam heel zielig, maar ik zit er af en toe ook bij te huilen omdat we gewoon niet weten wat er is.


     
  10. Florabella

    Florabella Fanatiek lid

    8 dec 2010
    4.323
    0
    0
    Juf!
    Limburg
    Hmmm vervelend kaat....ik heb helaas geen idee.
     
  11. kim1990

    kim1990 Fanatiek lid

    18 jul 2008
    4.151
    0
    36
    Emmen
    Wowkaat,ook beterschap voor jullie hond!!

    Heb je dit ook aan het cb gevraagd?

    Lyah weigerde hier ook de borst en werd toen ook helemaal emotioneel vroeg me toen ook af waarom.
     
  12. kim1990

    kim1990 Fanatiek lid

    18 jul 2008
    4.151
    0
    36
    Emmen
    Alle nieuwe meiden,welkom trouwens:D
     
  13. Wowkaat

    Wowkaat Actief lid

    26 apr 2011
    375
    0
    16
    Geen probleem Flora.

    Kim: is het overgegaan of ben je daarom gestopt met bv geven?
     
  14. Wowkaat

    Wowkaat Actief lid

    26 apr 2011
    375
    0
    16
    En ben nog niet bij het cb geweest, maar morgen is het inloopspreekuur, dus daar ga ik maar even heen.
     
  15. kim1990

    kim1990 Fanatiek lid

    18 jul 2008
    4.151
    0
    36
    Emmen
    Nee het is niet echt overgegaan ben toen begonnen met afkolven en gegeven in een fles,had ook continu kloven enz... De reden dat ik ben gestopt is dat ik een borstonsteking heb gehad toen lyah 2 weken was,en ik kreeg antibiotica die ik niet mocht gebruiken bij bv.Dus moest langzaam aan naar flesvoeding en we kwamen erachter dat ik niet genoeg voedinsstoffen in de bv had,waardoor lyah dus zo afviel. Maar het liep ook enorm terug.
     
  16. Wowkaat

    Wowkaat Actief lid

    26 apr 2011
    375
    0
    16
    Jeetje Kim, dat is vervelend zeg! Je hebt behoorlijk wat pijn gehad dan. In ieder geval bedankt!
     
  17. blackbird

    blackbird Fanatiek lid

    7 sep 2009
    1.434
    48
    48
    Meiden even tussendoor een vraagje.. hoe herken je een borstontsteking?? Ik heb in 1 borst best wel pijn vandaag. Er lijkt ook een bobbel in te zitten, heb het gemasseerd toen L aan het drinken was maar het is niet weg :( help..
     
  18. Wowkaat

    Wowkaat Actief lid

    26 apr 2011
    375
    0
    16
    Geen idee Blackbird. Het zou goed kunnen, meestal zijn de harde plekken in de borst weg als eruit gedronken is. Voelt je borst ook warm aan? Is het rood?
     
  19. blackbird

    blackbird Fanatiek lid

    7 sep 2009
    1.434
    48
    48
    Er is wel een rode plek, warm tjah.. ik lig onder een dekentje op de bank met mijn kleine man.. ben helemaal warm :p

    Ik zal straks nog even goed kolven en als het niet weg is ga ik morgen naar de dokter. Mijn borsten zijn nu te kostbaar om t aan te kijken haha!
     
  20. kim1990

    kim1990 Fanatiek lid

    18 jul 2008
    4.151
    0
    36
    Emmen
    Ik had hier een paar dagen voor de borstonsteking al pijn in de borst,zat ook een flinke bobbel kreeg die ook niet weg gemasseerd tot op de dag zelf had hoge koorts 40 graden,borst was vuurrood niemand mocht eraan komen :x :p
     

Deel Deze Pagina