Nou mijn zus belde me net Het gaat nog niet goed met mijn nichtje ,ze krijgt nu morfine om de pijn te onderdrukken,ze houd enorm veel vocht vast ze is helemaal opgezet zei mijn zus Kind heeft enorm veel pijn en ze hebben weer bloed geprikt om te kijken wat de ontsteking doet Want de ontsteking is op dit moment sterker dan de AB aan kan Als het zo blijft moet ze morgen weer onder het mes om alles schoon te maken Ze krijgt morgen ook een infuus in haar hoofdslagader met daarin voedingsstoffen die ze nodig heeft,want ze kan en mag niks eten Ook kreeg mijn zus te horen dat haar eierstok ook ontstoken was en dat ze die voor nu schoongemaakt hebben Maar de kans is heel groot dat ze die op latere leeftijd toch nog kwijt gaat raken Ze hopen voor nu dat die toch bespaard blijft ,maar de arts vreesde er wel voor Echt vind het zo erg voor dat kleine ding!
Ik heb een medela freestyle, best duur maar super. De kolfunit kan ook op batterijen, dus draadloos, echt handig.
Aapje, jeetje wat naar voor hun. En dan nog durven zeggen dat het niet langer had moeten duren?!? Dan hadden ze gelijk moeten helpen . Ik hoop dat ze snel opknapt.
@Blackbird Jeetje dat is dan wel naar he als ze maar blijven huilen,maar gelukkig is hij in slaap gevallen en had mama even tijd voor haarzelf Met het hondje was babyboo @Goofie Dan zou ik idd ook stoppen ,beter zo dan dat ze zo spuugt @Flutterby Leuk dat je mee komt kletsen Ja hier precies zo met slapen en ook na de 1 na laatste voeding wakker tot de volgende @Nijn Hier was het cb net zo met de 1e Nu ben ik zelf makkelijker en luister niet meer naar het gezeur ,alleen naar de dingen die me interreseren @Daisy haha goede opmerking van je moeder,ze wisten gelijk wat ze aan je moeder hadden Je moet idd niks doen waar jij je niet goed bij voelt @Coon Dat is idd een lekkere nacht zo O wat een mooie foto en prachtige kat hebben jullie! Ja raar zeg dat je speciaal voor wie wond komt en ze er dan niet na kijken @Goofie Kan best dat E.lynn de krampjes overdag heeft en daardoor veel huilde Hou het maar wel in de gaten ivm het spugen ,als ze veel spuugt en onrustig is kan het reflux zijn @Blackbird O dat is niet leuk dat L zo onrustig was Gelukkgi wel de middag lekker geslapen
Ja belachelijk is dat toch he Ze hadden dat van de eierstok gisteren al kunnen vertellen ,maar de arts had het niet gedaan ,want hij wilde er niet tussen in staan en had zijn mond maar gehouden Maar ja ze moesten het toch een x vertellen dus vanmiddag maar gedaan Ik zei al tegen mijn zus ik zou zeker een klacht indienen !
Aapje, oh wat erg voor je nichtje zeg! Ik hoop dat de morfine snel zal werken voor dr en dat haar eierstok toch bespaard blijft. Hè, word er helemaal naar van!!
Hoi dames, rust in huis, dus weer even alles bijgelezen Gisteren met Ruben naar de kinderarts geweest waar hij nog onder controle staat. De kinderarts denkt dat Ruben reflux heeft omdat hij zo vreselijk huilt en spartelt tijdens het geven van de fles. Ook heeft hij nog steeds spruw, dus hier wederom een kuurtje voor gehad. Hier ook een huildagje, Ruben heeft wat last van dunne poepluiers, heel zielig Eindelijk slaapt meneertje nu. Aapje; wat ontzettend sneu voor je zus en je nichtje Hopelijk knappen ze beide snel op! Coon; wat een schattige foto van a.iyanna en de kat Flora; heel veel sterkte meid, logisch dat je wat minder reageert hier Flutterby; nog van harte gefeliciteerd en welkom
Vraagje voor de bv dames. Vanavond heb ik Seth aangelegd en dat ging goed. Maar toen hij stopte met drinken en ik het tepelhoedje weghaalde zag ik iets vreemd. Ik heb hem links aangelegd en de tepel daar zag er na het voeden apart uit. Hij zag er anders uit dan normaal, normaal is hij gewoon rond.Maar nu zat er een puntje op (hij heeft er leterlijk een puntje aan gezogen) en hij stak heel erg uit naar links. Even later zag mijn tepel er wel weer normaal uit. Het zag er zo vreemd uit dat hij ineens meer naar links uitstak. Wie herkent dit? En hoe komt dit? Hopenlijk is mijn uitleg een beetje duidelijk.
Pffff.. ik ben echt een beetje op.. Elynn is echt niet rustig vandaag, de hele dag huilen en echt schreeuwen Dan is ze weer even stil en begint het weer. Als we haar in bedje leggen als ze een beetje slaapt is ze na 10minuten weer wakker en beginnen we weer van voor af aan.Heb dit echt nog niet eerder gehad, wel dat ze huilt maar de hele dag
@daisy dat komt door het zuigen denk ik. Ik had dat de eerste drie dagen bij het geven van bv ook. Als je wat langer doorgaat gaat dit vanzelf over. Is een reactie van je tepel... als mick nu klaar is met drinken ziet die van mij er ook afgeplat uit, vormt zich na het drinken namelijk. En na 5 minuten ofzo is het weer terug naar normaal. Ik denk dat het dit is.
@goofie kan ook weer een sprongetje zijn. De tweede zit tussen de 7 en 9 weken. Sterkte meis, ik weet hoe vervelend zon dagen zijn.
Jeetje Goofie, dat is idd vermoeiend zeg!! Hopelijk morgen een betere dag... Is ze 's nachts vaak wel rustig?
@Daisy: ja dat heb ik ook altijd hoor, na het drinken is mijn tepel echt uitgerekt haha veel langer en wat "platter" er wordt natuurlijk ook met flink wat kracht aan gezogen! @aapje: wat erg van je nichtje! Bah het wordt steeds erger het verhaal ik hoop dat ze snel opknapt! @tam. Vervelend van de spruw! Hier net even 50 ml gekolft en uit de fles gegeven.. hij snapt t gewoon niet, hij heeft ruim 3kwartier gedaan over 40 ml!!
O meid, bij mij zijn de meeste dagen zo helaas. Dat kost giga veel energie. Dan ben je alleen met de kleine bezig. Is niet anders Gewoon bij je houden. Slaapt ze, dan in bed leggen, wordt ze weer wakker een speen proberen. Als ze die heeft tenminste. En als dat niet werkt en ze blijft gillen, gewoon weer bij je nemen en van voor af aan beginnen. Of gewoon de hele tijd bij je houden. Ze zal toch wel behoefte hebben aan je warmte en aandacht.