Bij 19+4 een echo gehad. Onze zoon woog toen 274 gram. De arts-echoscopiste zei dat wij waarschijnlijk maar een klein mannetje zouden krijgen tegen de 6 pond aan. Nu vroeg ik me af wat jullie kindjes wogen/wegen bij de 20 weken echo en of jullie nog Eem extra echo gehad hebben oid. Wij krijgen alleen bij 32 weken nog een groei echo (maar dat is standaard bij ons in het ziekenhuis
Hier met 20.3 was ons mannetje 345 gram ook daarvan werd gezegd dat hij wat aan de lichte kant was. Heb toen ook een topic geopend maar er kwamen bijna gelijkwaardige gewichten voorbij. Mijn ervaring is wel dat ze er heeeeel vaak naast zitten. Bij m'n oudste met 36,1 een echo werd gezegd 2100 gram hij woog met 36,5 2760 gram. Bij de jongste zeiden ze met 37,4 2600 gram Bij de geboorde 37,5 3430 gram Dus daar zaten ze ee beide keren flink naast
Ons meisje was met precies 20 weken 550 gr. Zat precies op de middenlijn. Met 30 en 36 weken schatte ze haar ook nog steeds "gemiddeld". Nu is ze 10 weken en nog steeds met gewicht en groei op de middenlijn.
Met 20 wkn precies 345 gram, toen gemiddeld. Met 28+4 woog hij 1400 gram, ligt nu ook wat voor qua groei, over 1.5 wk weer een groeiecho.
Mijn kinderen groeien pas in de laatste helft van de zwangerschap geloof ik. Dochter was 340gr bij de 20w echo en 3845gr bij de geboorte. Zoon was 325gr. Bij de 20w echo en 4380gr bij de geboorte.
met 21 weken woog ze 250 gram, bij geboorte was dit 3,1 kg. Nu is ze 7 maanden en weegt zo'n 6,5 kg. altijd vrij klein gebleven
Bij ons met 19.5 week woog de baby 280gram. Liep 1 week achter. Krijg nu om de 2 weken groeiechos en ben onder controle van de gyn.. Vandaag weer echo gehad en ze zit nu op de p2 lijn.. Met 30 weken weegt ze 1200 gram.
Mijn jongste woog 290 gram met 20 weken. Bij de geboorte woog ze 2400 gram, maar dat was meer te wijten aan de laatste weken van de zwangerschap, ivm zwangerschapsvergiftiging.. Tegen mij zeiden ze: sommige mensen krijgen nou eenmaal kleine kindjes
He veel mensen krijgen toch extra controle, terwijl jullie baby's net zo veel wogen als die kleine in mijn buik... Ik moet over 2 weken weer op normale controle bij de gyn en ga het dan toch eens navragen.. De scopiste zei ook dat het gewoon een klein baby'tje wordt en dat daar niks mis mee is
Weet niet meer precies hoe zwaar onze dochter was met de 20 weken echo maar deze lag rond het gemiddelde. Met de geboorte met 41 weken was ze 4200 gram (p90-p95) dus flink aangekomen en naar boven doorgeschoten. Ik zou dus niet teveel uitgaan van een schatting nu al. Van een vriendin was haar dochter ook gemiddeld, iets eronder maar alles prima en die is dysmatuur geboren met nog geen 2200 gram met 37 weken.
Met 24wk 425gr, was veel te licht, met spoed vruchtwater punctie gehad ivm de groei achterstand en 2x per week echo van arteriën naar de baarmoeder, navelstreng en hersens van de kleine meid en groei echo 1x per 2 weken. ik werd ook direct van de gynaecoloog van het Antonius naar het wkz over gedragen. ondertussen 28wk en 888gr geschat wat nog steeds erg klein Is, maar het grootste gevaar Is voor zover ik weet nu geweken. wel Is zo dat ik tussen de 34 en 37 weken sowieso ga bevallen. Geschatte geboortegewicht bij 40wk Is tussen de 1500 en 2000gr.
Met 20 weken 348g en nu op 32 weken al 2.2kg. Het blijft natuurlijk altijd maar een berekening op basis van de metingen.
Met 21+5 weken, 500 gram. Volgens de echoscopiste, ietsje meer dan gemiddeld en nu loop ik er de hele tijd aan te denken en ben ik bang dat ik een groot kind krijg.
Oh wat kunnen wij vrouwen ons toch druk maken he. M'n vriend trouwens ook toen ik zei dag veel meiden hier extra echo's kregen terwijl hun kindje het zelfde gewicht heeft als ons mannetje. Naja we wachten maar af en vraag het volgende week nog maar eens na
Ik krijg ook extra echo's omdat mijn vorige dochter ook te licht was en er bij de 20 weken een hemangioom dd vaatanomalie is geconstateerd bij mijn placenta/navelstreng. Dit kan de groei belemmeren en willen ze de baby daarom extra in de gaten houden. Zelf denk ik dat het gewoon genetisch is dat ik kleine baby's krijg.. Maar de extra controles vind ik ook niet erg!
Hier 310 gram bij 19+6. Ik krijg een groeiecho met 29 weken omdat ze een 8 ponder schatten. Terwijl ik op zich 274 en 310 gram niet gigantisch vind verschillen. Maar goed, ik ben ook maar een leek.
Nee idd Logan dat scheelt niet zo veel. JC31 ze hebben verder bij de guo niks gevonden, 3 vaten in de navelstreng etc. Dus ga daar niet van uit. Moet het ook maar gewoon loslaten