Hahaha....tjah, denk niet dat je daar koelbloedig zit te wezen inderdaad..... We hopen en hopen voor je...
hoi meiden. prinses, je kunt de dagen nu wel gaan aftellen hé, nog eventjes geduld (makkelijk gezegd natuurlijk )hopelijk gaat t nu snel beginnen. spacey: super een positieve test, gefeliciteerd en op naar de echo. anderhalve week zijn zo om. ik heb vandaag de verloskundige gebeld en mag over twee weken al komen voor de intake en de tweede echo(joepie). ben echt benieuwd hoever de beeb dan is, als ik t hier zo van iedereen hoor is ie toch ietsjes groter dan de werkelijke dagen, maar des te sneller ben ik die 12 weken voorbij. fijne avond kuzz
@mommy to be Nou idd, je kan al helemaal een baby zien, bij mijn echo was echt niet meer dan een vlekje! zie album, 7 weken en 2 dagen. Pfff ik ben gesloopt, heb de boel nog gestofzuigd op het oude huis ghehehe, maar nu moet ik niks meer doen.. strakke buik van hier tot tokio, kopje thee erin en naar bedje! aaaaaaaaaaaaaaaauw 8 uur beneden zitten
Ach Natas...dat is inderdaad wel belachelijk vroeg zeg! Maar....je zit wel beneden op je nieuwe bank in je nieuwe huisje (helpt het iets?). Ik zal aan je denken als ik om 6.00 uur mijn kind fles (Femke haar uitspraak).
Welterusten alvast Natas! Ik denk dat ik me nog een keertje omdraai om 8 uur, of liever net even een wee wegpuf, of nog liever mijn kindje op mijn buik heb!
Prinses: de laatste lijkt me de beste optie! Nou hier om 6 uur de wekker............ Dus hopelijk beetje goede nacht............
succes met de nacht prinses hopelijk heb je je beebje morgenvroeg op je buik liggen natas, heb net je echo gezien is idd een heel verschil. ben benieuwd de 14e wat ze dan zeggen hoever ik ben, maar vergeet niet deze beeb is echt een wonderbeebje . weltrusten allemaal
He Natas, weer een mijlpaaltje. 32 weken! \/ =D> Hannah, 6 uur is wel erg vroeg. Mommy to be, zeker een wonderbaby!
Ja moet om half 8 op het werk zijn........En daarvoor uiterlijk tien over half 7 wel in de auto zitten! Spacey: gefeliciteerd! Hopelijk een super mooie echo over anderhalve week!
Mmm, ben niet jaloers op je! Werkse in ieder geval. Ik hoop dat je een beetje vlot op kan staan (daar heb ik namelijk altijd moeite mee).
@ hannah oooow 6 uur de wekker... ook niet lekker! Mommy to be, jaaaa zeker een wonder baby! ben heeel benieuwd hoor! @prinses ik help het je hopen!
Welterusten alvast! Wij gaan zo in bed tv kijken. Vriend en ik zijn reuze-moe, we weten alleen niet waarvan......(spanning misschien?)
Prinses: 1 vinger, dus dat is 1 cm ontsluiting. Dat scheelt dan weer. Bij mij was de bm ook iets gekanteld. Dat is bij het beginstukje van het strippen telkens even wat minder omdat de opening elkens wat terugzakt (het tuutje gaat slechter weg). Tenminste zo vertelden ze mij het. Blijd at het strippen je meeviel. Ik was blij dat het bij ons gewoon hier thuis gebeurde. Toch minder ontspannen als je op zo'n behandeltafel ligt. Wij hadden eigenlijk de grootste lol tijdens het strippen....... (Marin duwde met haar hofd telkens de vinger van de vlos weg; afnokken mijn huis!) Verbaasd over de wekker op zes uur Natas? Wacht maar totdat je verlof voorbij is en je het eerste uur les hebt. In het begin waste en fleste ik marin om zes uur waarna ik zelf onder het gemalen water ging staan. Nu is het andersom en sta ik om zes uur te douchen. Was Masrin tussen kwart voor zeven en zeven uur. Fles haar even na zevenen en zitten we om half acht in deauto. Ik breng haar dan naar de oppas en zit dan rond kwart voor acht weer in de auto. Prinseske: of een hele lekkere slaapnacht en morgen volop los, of succes vannacht bij de harde arbeid. Je geduld wordt echt voor zondag beloond.
Hier nog geen baby hoor! Hahaha en ook al om 8 uur wakker. Ik duik zo nog even terug. Vannacht wel wat gerommel. Ieder kwartier, behoorlijk last van een soort menstruatiekrampen. Ik ben er dan ook geregeld uitgeweest. Het werd echter niet erger en nu lijkt het te zijn gestopt. Ik hoop dat straks het strippen meer effect zal hebben. Vriend vanochtend helemaal zenuwachtig, toen ik vertelde van de krampen. Hij wou meteen al niet meer werken, wist niet welke dag het was. Heb hem maar gerustgesteld, dat dit echt niet hetgeen was, zoals het zou moeten zijn. Ik bel zo wel even of hij veilig op zijn werk is aangekomen. Hij heeft me op het hart gedrukt voorzichtig te rijden.
O,ja trouwens ook kleine streepjes roze bloed verloren. Geen idee of het van de slijmprop komt of door het strippen. Mmm, ik heb nu toch weer last van krampen. Hopen dat het doorzet!
hahah ons eerste uur begint om 8:15...dus dat is leuk! Hier gaat trouwens elke dag de wekken om 6:15, alleen ik hoef er meestal nog niet uit dan.
Ik hoop het voor je prinses. en hoop ook dat je vriend heel is aangekomen de ziel. Houd je ons op de hoogte haha. Sterke meis. Ik duim. natas hoe zeer deed het vanmorgen.? Ik ben ook al vroeg opgestaan, kon niet meer slapen. Liek.