Klinkt nog serieuser. Kunnen inderdaad de ontsluitings weeen zijn en anders goede voorweeen. lijken mij toch. je zult er vast meer ontsluiting door krijgen. En anders gewoon je vlos bellen hoor. Succes.
Ik neem aan dat echte weeen ook komen, als je niets doet. Het is inderdaad zo, dat als ik wat doe, dat ze dan eerder lijken te komen. Ik loop zo nog wel even heen en weer naar de keuken.
Klopt, echte weeen krijg je niet meer weg door rustig te gaan liggen of een bad te nemen. Als ze DAN blijven...is het menus!
Puffen Prinses: Heer-lijk Hel-der Hei-ni-ken Deze-wee-komt-nooit-meer-terug Heerlijk...heb het zelf niet kunnen doen
Ik breek even in.....ik hoop hier binnenkort ook mee te kunnen schrijven Prinses Wauw spannend meid!!! Ik hoop voor je dat het doorzet en dat je snel je beebje in je armen hebt!
Ginny, ik hoop ook dat je hier snel mee komt zwemmen. Ben trouwens blij dat mijn vriend zo terugkomt, dan kan hij wat eten voor me klaar maken.
Moet steeds aan je denken prinses. hoop zo dat het echt menes gaat worden voor je. Ik vond ook de ene wee heftiger dan de andere. Het voelde als een hele scherpe ongesteldsheidspijn. Goed concentreren en puf puf flow haha. nogmaals ik wens je alle sterkte, en laat je vriend maar een lekker maaltje maken. Niet te zwaar eten hoor, kan vervelend vallen. Mij viel een banaan al helemaal verkeerd. Liek.
owww prinses, wat spannend nu meid! zet hem op he! en idd, iedere wee kan anders aanvoelen, de ene erg heftig en de andere weer minder!
Verschil in weeën ...jazeker...ik geloof toch dat het bij jou langzaamaan menus (schrijf je dat zo?) gaat worden...hopen je snel te mogen verwelkomen met beeb in de armen bij de mama's! Ginny ik volg ivf/icsi topic niet meer zo goed, maar zie dat je 9 dagen overtijd bent....ben je nu niet met behandeling bezig? Hoop ook dat je snel hier als zwangere mee mag komen schrijven!
Ze komen nu ongeveer om de 7 minuten. Zelfs als ik rustig zit. Ik hoop dat dit zich voort blijft zetten. Het is nu nog goed te doen, maar zal straks nog wel erger worden. Vriendlief staat nu in de keuken. Volgens mij is hij aardig in de stress nu. Lief he!
wow prinses , ben zo benieuwd hoe lang je ons kan blijven updaten. Fijn dat je vriend thuis is.. hihi die arme mannen. Hoop dat je binnen een paar uur THUIS een wolk van een beeb in je armen mag houden je geduldig wachten mag nu wel beloond worden. Liek.
Menus is vast fout....maar het klinkt zo het lekkerst! Om de 7 min......WAUW...kan me voorstellen dat vriendlief nerveus wordt. Misschien wordt hij vandaag nog wel papa!