Ja, vind het ook enorm schelen dat we nu al ervaren zijn. Sommige zaken gaan idd eens tuk vloeiender en gemakkelijker.
Femke, we zijn inderdaad al een beetje begonnen met het potje introduceren. Ik geloof dat ik het maar rustig inbouw, en dan hoop ik dat hij tegen de zomer lekker in onderbroekjes rond kan lopen. Maar ook prima als het eerder gaat. We laten het een beetje op zijn beloop en leggen er geen druk op.
het had hier even tijd nodig.. maar heb mijn draai redelijk gevonden. Dean is natuurlijk een stuk jonger dan dan de rest dus heeft echt nog veel hulp nodig.. trap af enzz kan hij niet. En we hadden natuurlijk de jaloezie dat vond ik nog het ergst. Dat trekt nu enorm bij.. hij kust Julian de hele dag. Net zegt hij: Kom baby, boksen! hahahahah hij is in de vecht fase.. wil boksen en dollen.
Elke leeftijd van ene broer of zus heeft zijn voor- en nadelen. Zo moet jij fysiek meer met Dean in de weer. Ik moet er juist voor zorgen dat Marin me niet te veel uit handen neemt en dus haar broertje uit de wieg tilt of uit mijn armen trekt. Dan zal mevrouw het wel even regelen. Ik denk dat het wel gemakkelijker is om haar uit te leggen als ze even geen aandacht krijgt. Heb het ook vaak over nu ben jij of nu is Hidde aan de beurt. Zo heeft elke uk even de volledige aandacht en zal de andere dus even moeten wachten. Ik laat Hidde op zo'n moment over het algemeen ook gewoon brullen. Marintijd is Marintijd en andersom. Ik neem Marin wel heel bewust in haar upje mee te boodschappen doen als vriendlief ook thuis is. Is echt even gezellig met ons tweetjes terwijl ik het voorheen vaak vertragend vond werken als ze meeging.
Ruben kan sinds 2 dagen de trap af lopen, met hulp...hahaha Dat watje durfde dat niet. Ook hier wordt Ruben expres soms apart meegenomen. Qualitytime lijkt nu veel belangrijker dan voorheen inderdaad. Hier is het grote voordeel dat Ruben heeft kunnen wennen aan de nieuwe situatie zonder dat hij direct in moest leveren. Nu de situatie normaal is geworden voor hem moet hij langzaam wat inleveren omdat ik nu alleen ben overdag. Hij heeft dus echt enorm veel geluk. Jaloers is hij niet en het allemaal wel even willen regelen zit ook niet in hem.
Mannetje was 900 gram en 4,5 cm gegroeid. Hij is nu 4800 gram en 59 cm. En dat van 2990 in nog geen 2 maandjes. Hahahaha had voor het eerst een stijgende lijn op het cb. dean zat altijd op zijn eigen lijntje hahahah
prikjes waren zielig.. en nu is hij niet lekker.... huilt echt heeeeel hard en zielig met traantjes. Papa zit nu even met hem.
Goed zeg Natas! Fijn dat jij die groeizorgen niet hoeft te hebben. Zetpilletje wil ook verlichting geven nu hoor. Arme manneke.
Ow wat zielig zeg! Lekker dat paps al thuis is, dat is met een verdrietig kindje wel een voordeel zeg! Hier is paps ook alweer thuis, heeft Ruben meteen meegenomen dus die zit ook alweer te spelen. Vanavond kraambezoek van mijn collega's.
Ik ben ook weer in het land der levenden. Weekend bij mijn ouders geweest, was erg gezellig. Opa en oma hebben erg genoten van onze 2 kids. naomi was wel ziekjes, veel hoesten. zaterdag vroeg ze om half 6 al of ze naar bed mocht. maar gedaan, zondag was ze om half 7 wakker. Savonds ook wel even een uurtje nog maar verder dus veel geslapen. Gisterenmiddag heeft ze ook 3 uur geslapen. Vandaag gaat het goed dus morgen maar weer naar de gastouder. Mijn nieuwe baan bevalt me goed, erg leuk werk met de kinderen. Vanaf 1 maart mijn eigen groep, heb er zin in. verder alles gelezen maar dus niets onthouden.
Vandaag uitslag halen. Ben wel zenuwachtig maar het valt me nog mee. Ik heb zelfs goed geslapen. Dus dat is een meevaller. Natas, moets jij om 3 uur voeden of zo. Ik zag dat je ergens anders rond die tijd gereageerd had.
succes prinses! ja zat te voeden.. was helaas al de derde keer dat ik eruit moest.. dat werd 6 keer uiteindelijk... heb zere kop!
oe Natas, das wel vaak. Julian een regeldag? Hier sneeuwt het voor de verandering weer is. Moet straks dus de kids wegbrnegen, vind het best wel eng om met de auto weg te gaan maar zal toch moeten. Manlief zit in Amsterdam te werken, daar is het ook wit.
Lydia, Goed te horen dat je het zo leuk vindt! In maart je eigen groep al, gaat snel he! Ik hoop dat je het net zo leuk blijft vinden, maar dat komt vast wel goed! Is de combinatie met je gezin goed te doen? Ik hoop dat Naomi gauw weer de oude is maar er iets aan overhoudt: slapen! hihi Ow Natas, ik merk inderdaad dat ik ook koppijn krijg van onrustige nachten. Voor zover ik die heb dan. Ben niet zoveel gewend dus als het hier een beetje raar loopt heb ik daar ook last van. Hoop dat je nu overdag wat bij kan tanken! Succes Prinses! Hier dus over het algemeen goede nachten. Stijn komt ongeveer rond half 5 / 5 uur. Soms nog eens tussen 3 en 4 maar vaak vanaf 5 uur. Vind ik wel prima ook! Nadeel is alleen dat ik dan rond half 6 klaar ben en niet altijd meer kan slapen. Maargoed, als dat alles is Geen last meer van Gal. HA zei wel dat het absoluut geen garantie was, dat ze niet te zien waren. Als ze niet genoeg kalk bevatten dan kan je ze sowieso niet zien. Afwachten dus. Bij volgende aanval zoeken we een specialist op. Gisteren zijn collega's geweest, erg gezellig! Vandaag nacontrole bij de vlos. Heb van het zh helemaal niks gehoord over nacontroles...heb vlos dus zelf maar gebeld. Slordig van het zh vind ik...maargoed.