Hahaha, Liek! Ik ben nu aan de popcorn. Kreeg het niet meer uit mijn hoofd, na het topic in de lounge. Elmo, hahaha nee dat is inderdaad niet kalenderwaardig. Nou geeft dus ook niet als het niet door gaat.
Bedankt voor de felicitaties! Ik vond het ook wel bijzonder, Charlotte precies een half jaar op mijn verjaardag. Voor de rest rustig aan gedaan gisteren, wel lekker buiten gezeten. Het tweede tandje is door bij Charlotte (ze was de afgelopen dagen weer niet te pruimen in de namiddag). Elmo, Zoals jij Ruben beschrijft in zijn doen en laten, komt heel veel overeen met Charlotte. Zij is ook niet zo'n doener, lieve lui dan moe. Vandaag heb ik haar op een speelkleed gelegd waar een spiegeltje aan zit. Dit vond ze erg leuk, ze was met zichzelf aan het sjansen. Die Snooze Baby doekjes zijn inderdaad erg leuk. Natasja, Stoer om je mannetje onderweg te voeden. Je kon natuurlijk niet anders, maar toch. Het is hier nog niet voorgekomen dat ik in het openbaar moest voeden, ik probeer mijn uitstapjes er altijd om heen te plannen. En nu ze ouder is gaat dat makkelijker. Lieke, 18 minuten rijden naar het werk, dat klinkt goed. Nu nog de spits afwachten, maar zou daar zoveel verschil in zitten? Lenneke, Succes met het gesprek. Of had je die al gehad? Sorry, ik weet het effe niet meer. Ik weet het helemaal even niet meer, er wordt ook veels te veel gekletst hier. Vandaag naar het CB geweest, 7155 gram en 64,5 cm. Was weer erg leuk. De arts kwam zelf helemaal met het verhaal van Rapley en adviseerde mij om op die manier met vaste voeding te beginnen. Moet nu stoppen, meisje eist mijn aandacht weer op. En even herhaling van memories kijken. Ging dit keer over een vrouw met eeng rote liefde in Afrika. Misschien tot later.
Goede maten Imani! Dus jij hebt Charlotte nog niet in het openbaar hoeven voeden? Jeetje, dat plan je goed zeg! Als ik zie hoe vaak Ruben al onderweg heeft gegeten. Of doe je het liever niet? Lieke, Dus op het gebouw na ben je dik tevreden? Ben blij te horen dat ik niet de enige ben die stemmen hoort uit die tentjes! Ik heb de hele dag al zin in lekkers....bah! Ik denk dat we vroeg eten en dan met een hele volle buik boodschappen gaan doen! Neem dus zeker wel popcorn mee! Dat MOET ik gewoon hebben Leander ook niet zo gelukkig? Hoop na zijn flesje wel. Ruben was na zijn fles onwijs lief. Lag lekker schuin (buik tegen buik zeg maar) tegen mij aan. En lachen, spetteren (ja, das minder) en te sjansen.....heerlijk! We hebben echt bijna een uurtje zo zitten teuten. Toen was het wrijf, wrijf, oren trekken en gapen. Lekker op bed dus! Owwwww...wat ben ik dan gek op dat ventje he, heerlijk! Ik kan echt geen dag meer zonder hem! Wat eten jullie? Wij geb. aardappeltjes, kipfilet en lekker (gezonde) gevulde sla! Heerlijk!
Elmo, In principe heb ik er geen problemen mee om in het openbaar te voeden. Op het KDV voed ik ook waar iedereen bij zit. Maar onderweg is het er nog nooit van gekomen. Wij eten hier aardappeltjes, worteltjes en vis. Ga nu maar aardappels schillen, 't is al weer bijna vijf uur.
Ow Lieke, Wel balen van die bon zeg! Was die strook er helemaal af dan? Ik mocht een kortingsbon inleveren die eigenlijk al verlopen was. Beetje lullig van ze....of niet dan (in jouw geval).
@lieke dat is balen dan dat ze doe bon niet meer nemen! En je werk.. een oud gebouw moet natuurlijk niks uitmaken, wat er in zit telt! (gelukkig was Dean alleen onderweg naar de auto in Speenvarken modus en sliep hij de hele tijd in de dierentuin) @imani, nog gefeliciteerd! Beetje leuke dag gehad? Ik voelde me ook wel een beetje zitten hoor, maar was blij dat het in mijn auto was. @elmo hihihi vind jou altijd zo lief he met je verliefde berichten over je zoon! @prinses, lekker toch niks doen? wij hebben ook niet veel gedaan.. lekker heel de dag in mijn pyjama gehangen. Ben wel lekker in bad geweest! wij eten lekker pizza, oven staat te verwarmen. Helaas na 2 molletjes nog steeds koppijn (gelukkig mag ik dit wel met de borstvoeding) hmmm bram ladage.. sinds ik in mijn nieuwe huis woon, woon ik op 5 min afstand van een bram! op het metro station zit die...heb me al die tijd in kunnen houden!
Hey meiden, Zo zeg dat is alweer lang geleden dat ik heir een berichtje plaatste. Alles gata hier super goed! heb het alleen erg druk en vindt geen tijd om even lekker relaxt achter de pc te zitten. Ik lees wel altijd actief mee, maar daar blijft het ook bij moet ik zeggen Ik heb vandaag een fotoshoot met de meiden gedaan, heb even wat foto's in mijn album... ik zal later echt eens wat meer gaan typen hoor SORRY!
Strook was er helemaal af zelfs met plakband namen ze hem niet meer aan. Dag 20 euro wel zonde, maar ik ga het ergens anders nog wel een proberen. Ik heb van 17.00 tot ruim 18.00 flink gesport. Toen gegeten gekookte aardappen ,vriesertjes , en kipfilet met gebakken uien erbij. Smaakte prima. Mbt werk, Ik ga maandag pas proefdraaien en dan kijk ik inderdaad wat er in zit, dat is belangrijkste. Liek
Ik zou het bij een andere prenatal proberen. Wat een flauwekul zeg. Als je het strookje nou niet meer had!
Ja, vind dat ook wat kort door de bocht eerlijk gezegd. Of bel gewoon met P....doe een beetje sneu (zeg dat je hem van je oma hebt gekregen etc.) hahaha en zie wat ze zeggen. Als je de strook toch nog hebt zeg..... Maargoed, de stoel is binnen! Verder echt kunnen beheersen?
Tja, nu stond ik een keer geparkeerd om hem zo in te kunnen laden had ik zoiets tja voor die 20 euro ga ik nu niet moeilijk lopen doen. De bedrijfsleider zei nee dus personeel mocht niet aannemen. Ik ga hem nog wel een keer bij prenatal inwisselen blijf gewoon proberen toch. Verder heb ik 5 plastic lepeltjes gekocht en 4 nieuwe kerseflessenspenen voor op de fles , dus beheerst toch.? De stoel vind ik echt heel mooi. Jullie kennen de neutrale kleur. heb Leander er ff ingepast hahaha dan is het toch een heel klein ventje hoor, zal morgen een foto maken. Voor de gene met dubbele auto`s hoe gaan jullie dat doen? Ik heb dus deze romer voor in vriend zijn wagen en in mijn eigen wagen durf ik geen dure stoel in te zetten die breken ze zo open. Mijn auto is vorige jaar opengebroken voor een radio/cdplayer. Dus ik vrees dat een stoel er ook uitgejat gaat worden. Dus heb een 2de minder confortabele zonder zijsteunen. Maar ik rijd met mijn eigen auto kleine stukjes en als ik eens verga kunnen we hem wel overzetten en dan er niet in laten zitten. leuke foto`s van je meiden kreeftje. Liek
Oh Femke, we hebben net ff op de site van Babydump gekeken en het wordt de lichtgroene denk ik! Het zit er dus dik in dat we na Grou ff bij jullie langs gaan :-D Het scheelt echt met de P zeg! Denk wel dat ik het meldt bij de P, soms krijg je hem dan alsnog voor die prijs mee (ging bij Babyplanet net zo, met de BB wipper). Ach, hoeft ook eigenlijk niet....we zijn nog nooit bij Babydump geweest dus dat ik ook wel leuk ook :-D *veeeeel Tiny Love speelgoed zag ik al*