ik vond het ook al zo vreemd toen ze het vertelde. ik zal is kijken wanneer ik mijn eerste tand kreeg, maar dat boekje ligt op zolder en ik ga dat enge wiebelige trapje niet op, me man maar is naar zolder sturen om het te pakken.
Ff snel hier alles goed hoor. Alhoewel, ik ben gisteren na mijn avonddienst om 23.30 binnengekomen met sleutels die nu ontvindbaar zijn. Zit echt hele huis op zijn kop te zetten niet leuk. Ben er even flink chag door. Morgen ben ik hele dag naar efteling met stel meiden. Leander gaat 2 dagen bij oma logeren. Zaterdag en zondag werken dus ben er weinig. Ben bijgelezen en vind allemaal goede groeiverhalen van jullie kids. De een heeft tandjes de ander nog niet. In ieder geval hier een tandeloos mondje nog. Maar wat alles wegwerkt wat je geeft haha. Wij gaan volgende week dinsdag meten en wegen bij consultatiebureau. Tot zover even dames een kort bericht. PSSSS Check mijn banner.
Joehoeee leander 6 maanden! Gefeliciteerd! Ik merk dat ik meer bij de maart mama's rondhang dan dat ik hier post. Ik zit gewoon weer in een totaal andere fase dan jullie, dus heb daar zoveel herkenning. vind het erg.. want vind jullie zo lief.
Hoera Leander is 6 maaden, gefeliciteerd gezellige dag bij de Efteling en Leander veel plezier bij oma. hopelijk vind je je sleutels snel , ik ben die dingen ook altijd kwijt. Natas dat is toch niet erg, daar heb je meiden met kinderen van Deantjes leeftijd, dan zijn onze kids alweer een stukkie ouder.
pfff, zegt vriend opeens via msn. Ik heb je sleutels. had beide bossen in zijn zak gedaan. Had hem al gebeld of hij mijn sleutels had. pff ben nu wel opgelucht, maar mijn hele middag naar de haai. Heb echt alles afgezocht. Liek
Zo...heb mijn slaapje weer ff uit..Nog 1 nachtje te gaan. Goede groeiers zie ik wel weer! Elmo ik moet 26 juni pas weer met Tuur naar CB ben begin deze maand geweest (7295 gr en 70cm...lange slungel zonder tandjes overigens). Lieke fijn dat de sleutels terecht zijn! Zou ik ook behoorlijk sjaggie van zijn als ik ze niet kon vinden. Leander; proficiat met je verhalfjaardag! Natas logisch dat je meer daar leest en schrijft. Qua leeftijd van Dean heb je daar natuurlijk meer aansluiting. Maar als je verder gezellig hier blijft komen buurten...zouden je anders missen hoor! Ow...ga er weer vandoor..Vriendlief had Tuur toen hij vanmiddag thuis kwam op bed gelegd en ik hoor hem nu weer. Dus ga zo met zijn groentehapje aan de slag (moet nog even kijken wat het wordt....ik denk courgette) Morgen ook nog even naar de oppas (vandaag was Tuur voor het laatst) even bloemetje brengen en kleinigheidje voor haar kids. Tot later, Erna.
Hier ook alles goed. Als ik vanavond puf en tijd heb, kom ik nog even reageren. Leander, gefeliciteerd!
Druk, druk, druk...... het wordt een beetje eentoning. Ik heb geprobeerd wat foto's te verkleinen, maar dat lukte niet. De foto's zijn te groot van formaat om ze te kunnen verkleinen. Heb ze nu maar op Hyves gezet. Ook die van Marin en Charlotte samen. Dus wie zin heeft, moet even die kant op hobbelen. Valt het jullie ook op, dat je kindje bij verschillende dingen een specifiek geluid maakt. Zodra Charlotte door heeft dat ik haar ga voeden brabbelt ze: Ha ha ha (heel snel en ongeduldig achter elkaar). Als ze iets wil pakken en lukt niet: Hu (en dan gaat haar stem omhoog bij de u). Toch wel grappig dat je dat al kunt herkennen.
Lieve Lange Leander, Van harte gefeliciteerd met je 6 maanden knul! Nog een heel klein nieuwtje: Ruben zijn eerste tandje steekt boven zijn kaakje uit! Het is nog maar een piepklein maar oh zo scherp puntje! Natas, Kan me heel goed voorstellen hoor! Het forum is er ook om te beppen met mensen in dezelfde situatie! Lekker doen hoor...je kan hopelijk toch niet helemaal zonder ons Imani, Ik zoef gauw naar Hyves! Ik ga morgen voor een lang weekend op vakantie (jaja) en heb dus helemaal 0 aan internet. Tot eind volgende week (denk ik) want bij terugkomst moet ik meteen 2 dagen werken. Erna, Oke, Tuur is echt veeeeeel langer dan Ruben :-D Geweldig! Ik hoef pas over 2 mnd weer naar het CB! Wat wordt ie al groot dan he......
Ik zag op de andere kant Hannah voorbij komen en toen zag ik hier ook haar naam! Had ze bij haar eigen maand topic gereageerd Hannah, Nollie, Mamainspe waar zijn jullie?
Dank voor de felies allemaal. God wat was ik vanmiddag bloody chagrijnig zeg. Echt heb gewoon urenlang hier alles overhoop getrokken en nagekeken. Tot in de wc pot na... bij wijze van. En dat op de halfjaars dag van Leander. Gelukkig had vriendlief ze in de jaszak ( dacht dat hij zijn eigen waren terwijl die van hem op zijn werkbureau lagen. ) Dus geen ellende van namaken enz. Kon mij ook niet voorstellen ben er zelf gisteren zoals ik eerder schreef mee binnen gekomen. Natasja, Geeft toch niet dat je veel aansluiting vind bij je eigen mama groep wij zijn allemaal into de groente en fruit en tandjes krijgen. Terwijl jij daar nog ver weg van bent. Uiteraard verwachten we wel updates he hahahaha. Elmo, Jaaaaaaaaaaaaa eindelijk voor Ruben ook een tandje. Lijkt mij hele rare gewaarwording als dit begint. Heeft hij er last van.? Je foto`s op hyves heb ik bekeken echt supersleuk. Imani , Ik ben ook naar je hyves geweest zie krabbel. Mij nog niet opgevallen op er sfecifieke geluiden zijn. Zal best maar niet aandachtig naar geluisterd zal het eens doen. Ik hoor wel direct op hij op zijn buik is gedraaid en zijn gekreun haha. Aldonza , Werk ze vanacht hoor. Sonja , Ook nog een tandeloze Esmee dus. Ben benieuwd hoor wanneer tandjes gaan komen. Lydia , Van harte met alle tandjes van Naomi die al zijn doorgekomen. Zal eens kijken of je update foto`s op je site hebt met tandjes. Ze is ook flink gegroeid lees ik ook al in de 68 maatjes. Femke , lekker druk met andere prioriteiten hopelijk zijn het geen vervelende prioos. Liek. Ik ga morgen een dagje eftelingen heb er heel veel zin in.
Oh shit ja..vergeet ik nog bij Imani te Hyven! Doos niet? Lieke, Heel veel lol in pretpark nr. 2 Je bent goed bezig he! Heerlijk toch, mamatijd! Bedankt voor de complimentjes...we vinden de foto's zelf ook helemaal geweldig! *zoeft naar Hyves*
Elmo , Ik ben echt de schade aan het inhalen van 10 weken verplicht thuis te zitten en niet er uit te kunnen zonder hulp van anderen. Ben echt zo blij dat ik alles weer kan. Morgen heb ik een forumuitje met meiden en wat doldwaze 40 a 50 plussers hahaha. Ik heb enorm zin er in. Liek
Klinkt gezellig, tjee besef mij dat mijn vakantie er ook snel aan gaat komen. 3 juni vertrekken we al . Liek
Heeel veel plezier met je korte vakantie! en die ruben met zijn tandje! @lieke, heeeel veel plezier in de efteling! Heb ik ook wel weer zin in. Neee ik kan helemaal niet zonder jullie maar het ging even langs me heen allemaal. Ben zo moe.. zit er gewoon door heen, heb net ff een flink staan janken onder de douche. Wilde beginnen met wat regelmaat voor de kleine en voor mij. Dat valt dan weer in duigen, hij komt dan daardoor (we moesten weg) op een heel ander tijdstip met eten.. heeft op een gekke tijd geslapen waardoor hij weer klaarwakker is nu.. zit dan weer te stressen over zijn eten.. dat gaat dan weer 2 keer snachts vallen (hoop het niet) aaaaarg.. Rick doet wel het een en ander maar naar mijn gevoel de verkeerde dingen. Ik heb nu het gevoel dat ik 24 uur per dag met Dean bezig ben. Ik geniet ontzettend van hem maar ben echt afgedraaid. Zegt Rick net.. ja dan ga je toch "gewoon" naar bed.. ja hoor.. gewoon naar bed..