ooow prinses toch whahahahaha Dean eet eigenlijk bijna altijd tegelijk met ons.. zeker nu hij steeds meer met de pot mee eet. Vandaag heeft hij zitten smullen van zijn Spinazie, boursin spagehetti met gehakt en knoflook!
Sinds Ruben warm eetk eet hij eigenlijk met ons mee, gezellig! Oh, A good year begint..... Toedels! Werkse allemaal deze week!
ja wel met ons aan tafel maar niet met de pot.. (wij zijn niet zo van de aardappeltjes met groente hahaha dus ver kwamen we niet met ons eten)
Ben er wel, maar niet al te veel puf om te reageren. Nog 1 weekje werken en dan verlof! Heb dan weer alle tijd om jullie te gaan vervelen. Hahahaha!
goedemorgen, het weekend gewerkt en nu lekker 2 dagen vrij. Hier gaat alles zijn gangetje, naomi word nog wel wakker snachts. maar na een fles gaat ze wel weer lekker slapen. Dus dat scheelt. Hoest verder met iedereen?
Hier alles ok op wat vage rugklachten na. Oh ja, en een zere neus. Was zaterdag met mijn moeder aan het donderjagen. We waren beiden echter vergeten dat ze een opvouwplu in haar hand had. Mijn neus herinnert me er nu de hele dag aan. is niet gebroken, maar wel flink gekneusd denk ik. Als ik er aan zit trekt het mijn hele kop door. (jaja, de oplossing is om er dan niet aan te zitten, ik weet het) Meisje ligt nu net op bed. Weer lekker gezwommen vanmorgen. Volgende week waarschijnlijk niet. Ik denk dat ik dan FM heb of onderweg ben naar dinnetje Imani. Maar ff afwachten dus. Imani: heb er echt zin in om bij je te logeren met meisje. Ik zal zorgen dat mijn rug ok is zodat ik zelf ook nog wat initiatieven kan tonen (tsssss, beetje ideetjes van me pikken) Len, de 28e. Dat schiet op. Wel lekker dat 2 dagen later de sleuteloverdracht is. Ben je er maar van af. Ik hikte er toen met mijn huis erg tegen aan, had het er wel ff moeilijk mee. Totdat het leeg was. Ben er nog 1 keer geweest. Vond het toen wel best. Hoe lang blijven jullie in de tussenoplossing wonen? Is het wat comfortabel? Of meer behelpen? Rubie geen last vand e BMR. Goede schoonzoon heb ik toch. Vond het na de ervaringen van Imani twee spannende weken toen Marin hem gekregen had. Natas, ben benieuwd naar het resultaat. Lyd ook weekend nu. Maar ff genieten. Hoest met hoofd? Kirby en Lieke, alles ok? En waar is ElviraR? Ik was gisteravond bezig met het VUTboek van paps. krijgt hij de 21e met Sint Piter. 26 pagina's waren nu ipv 34,95 24,95. Das leuk dacht ik nog. Zal ik 'm opladen, zegt het programma dat het wel 34,95 is. Ik balen. Wat blijkt nu, je moet nog wel even instellen dat hij op 26 pagina's staat. Automatisch staat het programma op 42 pagina's! Dus 2x 5,- extra voor die 16 extra pagina's. Ik heb het maar zo gelaten. Het resultaat is te leuk om nog aan te sleutelen. Hopelijk vandaag de snowboots binnen. ik zal zo eens kijken met track en trace of ze inmiddels in maastricht staan ofzo. Afgelopen zaterdag stond meisje onder de douche. Ik zou er bij gaan staan, maar moest heel voorzichtig de douchewand openschuiven. Die opent vanuit de hoek naar twee kanten op. Meisje had op elke schuifdeur een hand en stond tegen de wand aan te leunen. Ik dacht nog, wat staat ze daar typisch! Nou, toen de deuren open waren, was het waarom me ook duidelijk. Strontjevankladder op de antislipmat. Was een hele volwassen keutel uit zo'n klein meisje! Ben vervolgens wel zo snugger geweest om vriendlief even te roepen. Hij heeft het p mogen ruimen, want ik moest meisje toch goed vasthouden?!?! Flutsmoes, maar hij trapte er in en daar ging het om.
hier ook meisje net in bed maar of het slapen word is vraag 2. mijn hoofdje loopt een beetje om en heb een drukkend gevoel in mijn hoofd maar dat zal wel spanning zijn denk ik. Vervelend van je neus Fem, ja en idd niet aanzitten hahaha. maar dat snap je zlef ook dus dat scheelt weer. Idd lieke en kirby en elvirar al een tijdje niet gespot. alles goed daar in het zuiden? liefs
Het spijt mij het was druk . Lang verhaal kort, Leander ligt in ziekenhuis. Hij heeft gisterenavond een ORS maagsonde gekregen. Hij bleef van boven en beneden gaan. Nu is het een stuk stabieler in het ziekenhuis. Hij drinkt niet zelf goed, en de melkfles is er vanmorgen ook uit gekomen. Gelukkig is hij minder slap dan gisteren. Hij kreeg droge velletjes op zijn mondje. HAP geweest , dus door naar kinderarts. En vervolgens opname. Bloeduitslag was 50/50 nog hij zat op randje maar wel al uitdroogverschijnselen. Vanacht blijft hij nog. Morgen horen we of hij mee mag het ligt aan zijn maag en darmen. Kind was bijna een kilo afgevallen. Woog gisteren 9,5 kg hij is echt mager arm ding. Wat deze gaan doen.
jeetje lieke, wat een naar nieuws. hopelijk knapt ie snel weer op en mag ie morgen weer mee naar huis
Ik mocht blijven in ZH. Maar heb het niet gedaan. We hebben gewacht na het in brengen van de maagsonde hoe Leander hier op ging reageren. Hij ging rustig liggen in zijn bedje. We hebben uiteraard geknuffeld en getrooste en bolletje aaien gedaan. We hebben het licht uitgedaan en zijn een stukje in de hal gaan staan. Later zijn we in de gang 45 minuten blijven wachten. Maar hij was in slaap gevallen. Ik weet uit ervaring hoe Leander reageerd als er beweging in de kamer is. Ik denk dat ik meer hem van zijn slaapje had gehouden. We zijn weggegaan om 01.30 maar de nachtzuster op het hart gedrukt zodra hij wakker werdt en verdrietig ging worden mij te bellen. Het ziekenhuis is niet al te ver weg hier. Hij heeft gehele nacht geslapen. Het was inderdaad schrikken, maar ook opluchting. We wisten ook niet meer wat we nu moesten doen en aanbieden. Had al 6 maanden pap gekocht licht verteerbaar enz. Maar het hielp niet. We zijn net terug, hij ging weer zijn slaapje doen. Zijn net zoals gisteren te werk gegaan lichten uit, en in de gang 15 minuten gewacht , toen sliep hij al weer. We gaan er straks weer heen. Mocht hij vanavond verdrietig zijn enz, blijf ik slapen.
Dat had je idd al eens genoemd, dat je 's avonds amper bij hem kan gaan kijken. Dan is dit ook het handigste denk ik. Als ze maar bellen he. Heb je wat kunnen slapen vannacht? Handig dat je dichtbij zit. hier is het 20 minuten rijden (15 minuten als er geen verkeer is)
Wij kunnen ook niet bij naomi kijken word ze ook wakker van tegenwoordig eerder nooit. Hier het ziekenhuis op 5 minuten . en net wat fem zegt als ze je dan maar bellen.
Heb slecht geslapen vanacht, veel wakker geweest. En had geen rust vanmorgen te blijven liggen nog even. Ja ons leek het ook het beste om het zo te doen. Maar ja leuk is anders op zo`n moment. Ziekenhuis is hier ook 15 minuten rijden. Zeker midden in de nacht, overdag wel langer. Het dichtsbijzijnde was op de kinderafdeling helemaal vol. Helaas ook het ziekenhuis waar ik van hem bevallen ben ook.
Ik stop marin elke nacht voordat ik ga slapen opnieuw in. Leg haar ook recht trouwens en aai haar ff door haar haar. Als ik dat niet doe kan ik niet slapen
kan me voorstellen dat je slecht hebt geslapen. ik had dat ook toen naomi opogenomen was. dacht haar ook steeds te horen
dat dat niet leuk was, kan ik me levendig voorstellen. Ik geloof dat ik mijn ogen uit mijn kop zou janken. Voel me niet compleet als ik marin niet in de buurt heb. Maar je wist natuurlijk al dat ik daar een muts in ben. Het liefste zou je dat knulletje weer meenemen naar huis en in zijn eigen bedje leggen.