Die van Knorretje en Pooh moet ik nog afwerken, Eeyore is klaar, Tijgertje zit nog in een beginstadium. Als ze allemaal af zijn ga ik ze ofwel inkaderen, inwerken in een deken, of kleine kussenslopen van maken voor de kussentjes in haar speelhoekje... moet er nog even over nadenken.
Oow, wat leuk zijn ze! Kussentjes lijkt me erg leuk. Ik vind de teksten ook zo grappig. Dit is mijn favoriete van Winnie the Pooh: If you live to be a 100 years, I want to live a 100 minus one day. So, I never have to live without you. Lieke, Lastig he dat gedrag. Ik had het vorige week met Charlot. Wat hier een drama is, is het speeltuintje. Bij elk speeltuintje wat ze ziet wil ze stoppen (we hebben er hier nogal wat). Als we stoppen en ik wil weer weggaan, zet ze het op een gillen. Dan ligt ze languit onderuit gezakt in de wagen en huilen maar. Heb me bedacht dat we standaard naar hetzelfde speeltuintje moeten gaan, hetzelfde rondje moeten maken, en dan maar hopen dat dat er inslijpt en het gedrag minder wordt.
Kirby, ziet er erg leuk uit. Ik kan dat echt niet, heb er ook geen geduld voor. Net bloed laten prikken, kon ze geen ader vinden. Uiteindelijk wel gelukt maar met moeite. Vandaag een beroerde dag, steeds een beetje misselijk en een flauw gevoel. Eet kleine beetjes steeds maar het gevoel blijft. Met mijn rug gaat het nog steeds hetzelfde, voel hem de hele dag en aan het einde van de dag erg veel pijn. Ik hoop dat ik volgende week gewoon weer kan werken. Al ben ik bang van niet aangezien ik nu Naomi niet eens kna tillen, of althans ik doen het wel maar oh wat doet dat pijn. Donderdag weer naar het ziekenhuis voor een echo. En dan officieel over naar de vlos. Wat betrefd het buiten spelen, Naomi wil ook hele dagen buiten zijn, is niet erg als het goed weer is maar als het zoals afgelopen week slecht weer is ga ik niet naar buiten en dan is meisje dus een beetje boos. Laat het hier even bij. liefs lyd
You make my day! Dat vind ik zelf dus niet hoor. Mijn weegschaal zat vanochtend weer boven de 80. Dat was dus niet de bedoeling.
Leuk Kirby. Ik vind borduren ook heel erg leuk, maar doe het niet meer ivm nekklachten. Liek, opvoeden is inderdaad moeilijk. Tim wil ook steeds overal aan waar hij niet aan mag komen, en als ik zeg nee, dan is het gillen. Ik probeer het toch stug vol te houden en het gedrag te negeren. Maar moe word ik er wel van.
Leuk Kirby, crea hoor! Hier even erg druk, weinig puf. Controle bij VK was goed. Ik kom later nog uitgebreid reageren...
Jeetje wat is het rustig hier de laatste tijd. Waarschijnlijk allemaal heel erg druk. Straks voor de laatste keer naar het zkh, mijn schoonzusje gaat mee. Naomi was vanmorgen om kwart over 6 al wakker, had honger!!. Ligt er sinds half 9 weer in en slaapt sinds kwart voor 9. Len, Hoe was het bij de vlos? Hoe is het met de rest, Fem,Lau,Lieke,Prinses,Natas, Kirby, Imani? Liefs Lyd
Ow Kirby, al net zo crea als Imani! Leuk hoor! Lyd vandaag weer baby kijken... Ik ga zo naar de kapper (Ruben slaapt nog, moet er om 10.00 uur zijn!) en dan vandaag wasjes draaien, in huis wat doen en heerlijk van de tuin genieten. Volgende week het nieuwe setje, Lau heeft wat mooie / handige aanpassingen gedaan dus we zijn weer helemaal happy! Morgen hebben we een bruiloft, dus Ruben gaat vanavond al uit logeren. Bruiloft is 2 uur rijden..dus dat is niks voor en dreumes (duurt tot 24.00 uur). Zaterdag ochtend halen we hem weer op. Ik kom het weeken weer ECHT bijlezen en reageren! Oh ja Prinses: Nog knopjes gespot?
Is dat zo? De laatste bruiloft was van Eef, vorig jaar augustus Zh belde ook. Echo kon donderdag niet doorgaan. Hoop gedoe....maar het wordt nu vrijdag, nog een dag langer wachten Ach, dan is kuikentje wel weer iets groter. Ik ga gauw wat in huis doen! *oh, zulk goed nieuws! Twee meiden van het UMCG zijn zwanger!! Ander forum...maartoch! Voelt altijd zo goed, zulk nieuws!*
Knopjes zijn niet gespot. Je zou toch denken dat ze er nu wel uit moeten zijn. Geen idee wat we er nu mee moeten. Tim kan trouwens blokken stapelen en omgooien. Zo leuk om te zien. Het stappen is trouwens weer naar de achtergrond verdwenen. Kruipen is toch makkelijker. Ik kom straks wel even kletsen. Eerst de kleine man in bed doen. De grote man ligt al op de bank te ronken.
Onze kleine man net weggebracht....ik haat dat! Morgen bel ik wel meteen even, hoe de nacht gegaan is. Morgenmiddag bel ik denk ik ook gewoon, kan mij het schelen. Ik ben hier gewoon niet goed in Hij was wel meteen druk aan het spelen dus als hij morgen zijn neefje ziet (die lag nu op bed) dan zal het wel helemaal feest zijn. Prinses, Ja, die fase tussen lopen en kruipen kan inderdaad lang duren hoor! Die knopjes..tjah..zal niet veel kwaad kunnen denk ik zelf (?) Maar gewoon bellen als je het niet vertrouwd!
Hier alles zijn gang. Ben weer in de werkdagen dus overdag bezig. Net de bovenverdieping weer gedaan en de was gestreken. Leander heeft zijn speelhuisje gekregen....Hij vind het wel leuk maar is te moe na de opvang om er echt mee te spelen dus ben benieuwd hoe hij het vind. Opvoeden vind ik moeilijk. Ik heb gevoel dat ik soms echt niet weet wat ik moet doen. Na het ophalen en voor ik naar boven ging leander laten spelen bij de glijbaan. Binnen was hij zo moe dus om 17.00 maar naar bed met een papflesje. Hij had rond 15.30 bij de opvang al spaghettie gegeten... Maar om 18.00 nog niet tevreden dus er weer uit. Maar snel huilen en willen wat niet mag. Samen onder de douche daarna in bad spelen was ook van korte duur. En in bed was het nog niet goed. Gelukkig slaapt hij nu.
Lieke, Ja, lastig is dat. Misschien proberen om op dagen dat je werkt hetzelfde ritme aan te houden als de dagen dat je vrij bent. Dit lijkt erg lastig, zal ook niet makkelijk zijn maar ik denk dat het Leander wel goed zal doen. 15.30 uur warm eten bij de oppas lijkt mij niet ideaal...want wat moet jij dan inderdaad nog? Hier is praktisch elke dag hetzelfde en dat werkt hier eigenlijk heel goed. Het is voor jullie behoorlijk aanpoten en wennen w.s. maar misschien is het voor Leander wel beter.
Je kan je vrije dagen ook een beetje vormen naar de dagen dat je werkt natuurlijk! Als dat praktischer is. Het kan idd onmogelijk zijn om het andersom te doen.
Dat Leander al om 15.30 warm eet bij de oppas heb ik geen problemen mee. Ze heeft meerdere kindjes daar en gaat dan samen aan tafel met ze. Daar genieten de kindjes van verteld ze. Hier eet Leander ook wel rond deze tijd omdat hij nog steeds geen echte broodman is. Het is wel zo dat hier door mijn wisselende rooster continue verschuivingen zijn. Na 3 werkdagen ben ik 2 dagen bezig om een normaal ritme weer te krijgen. Dan slaapt Leander 2 a 3 uur in de middag en is dan veel beter gestemd. Vervolgens komt er weer een werkdag aan en die verloopt dan weer anders. Dan de avonddiensten , dan moet ik hem tot 14.00 op houden omdat hij anders net slaapt als ik weg moet..... En zoals vanmorgen zit het arme kind al om 06.30 in de auto en slaapt ook de hele dag niet omdat er veel te veel te spelen is en hij daar niet apart slapen kan. Bovendien is het spelen en aandacht krijgen erg leuk vind hij en dan is hij thuis niet tevreden met wat minder aandacht omdat mama ook haar eigen dingen thuis heeft als ze vrij is....
Lastig is dat onregelmatige werken. Het lijkt inderdaad alsof Leander erg gebaat is bij de drie R'en. Geen idee wat je er aan moet doen, want waarschijnlijk doe je al van alles om rust en regelmaat in te bouwen.
Of misschien toch kijken naar een andere gastouder, die misschien bij jullie thuis kan komen of zo. Maar die zullen wel niet voor het oprapen liggen.
Daarom ben ik aan het vechten voor mijn rooster dat ik evenredig werk. 2 dagen max en dan 2 dezelfde diensten. En dan weer vrij , maar helaas mijn Juni rooster is weer niet veranderd. Plant mij gewoon weer 3 dagen achter elkaar in.