Vanaf 3 jaar kunnen kinderen gezien worden door de tandarts. Marin gaat al vanaf het begin met me mee en vindt zelfs hettandsteenverwijderen niet eng. Bleef afgelopen keer lief op de stoel zitten. Hier in het dorp zit een in kleine kinderen gespecialiseerde tandarts. Kinderen mogen daar vanaf hun derde heen en dan mogen ze overal aan zitten en bekijken. Ook gaat ze dan de eerste controle doen. Dit alles heel spelenderwijs. ik zie nog wel even wat ik doe. Vind het ook wel gemakkelijk om Marin mee te nemen naar mijn eigen tandarts. Alles mooi in één keer. Vriendlief zit bij een defensietandarts. Zometeen lekker robinson kijken. Is voor het eerst deze week dat ik weer een avond thuis ben, dus nestel me heerlijk op de bank.
Lau, mijn contract word niet verlengd. dus vandaar dat ik op zoek ben naar wat anders. niet dat ik haast heb hoor. Ik hoef pas volgend jaar half februaru begin maarts te beginnen. Al ben ik niet van plan om een baan per 1 febr te laten schieten bv. Over de operatie van mijn vader wil ik hier niet uitwijden. zal het op hyves neerzetten. het is niet ernstig idg.
Ow, je contract wordt niet verlengd..shit zeg! Kan dat wel, met je zwangerschap / verlof? Hoop dat je gauw iets anders vindt! Van je vader had je inderdaad vorige keer ook zo gezegd hoor. Daarom heb ik verder ook niet meer gevraagd.
Mijn verlof gaat in een week voordat mijn contract afloopt. dus geen probleem, het uwv betaald gewoon mijn zwangerschaps en bevallings uitkering.
Maarja....wat daarna? Wil geen doemdenker zijn hoor maar mij zou dit enorm benauwen zeg! Maargoed, gelukkig is de zorg volgens mij de minst beroerde sector nu om te sollicteren (al bezuinigen ze zich daar ook suf natuurlijk). Toi toi toi! Ik zal eens kijken wanneer we Marlene weer in ons koude landje terug kunnen verwachten.
Lydia, Sterkte met paps. Prinses, Dus dat zijn weer spannende tijden voor Flip. Als manlief hier zijn baan kwijt raakt heeft hij recht op niks, i.v.m. verblijfsvergunning. Dan moeten we het echt zien te rooien op 1 salaris. Elmo, Dat klinkt idd thee-mutserig..... Hoewel het me heerlijk lijkt, met wat dinnetjes op de bank theleuten. Met lekkers erbij! Tandarts, Lotteke is vanaf de eerste keer meegeweest en sinds ze tanden heeft iedere keer even bij mij op schoot op de stoel gegaan. De tandarts kijkt dan een beetje en dat is het. En natuurlijk die ene keer met die val. Morgen gaan we naar Brussel en 's avonds weer terug. We hoeven alleen maar vingerafdrukken te maken van die meiden. Dat is nog geen 10 minutenwerk. En het liefst slaap ik toch thuis met die meiden.
Jeetje zeg, ff naar Brussel...pfff Succes! Ja, theeleuten was wel ff gezellig! Gelukkig alledrie gaar dus ook weer op tijd ieder naar zijn eigen voordeur (dat scheelt he, als je allemaal naast elkaar woont).
Zie er ook wel een beetje tegenop. Maar ja, dan hebben dat maar gehad. Ik ben met dit soort dingen soms erg goed in uitstellen.
Nou, kan me dat ook wel voorstellen zeg! Er gaan meiden voor IVF behandelingen naar Dusseldorf en Antwerpen etc. maar voor 1 vingerafdruk :S Shoppen? Misschien kan je vooraf van die typische Imani winkeltjes opsnorkelen?
Ben daar al een keer geweest (bij de ambassade), niet veel typische imani winkeltjes gevonden toen. Zat er wel aan te denken om op de terugweg een speeltuin/ bos op te zoeken, zodat Lotteke even lekker kan spelen. Desnoods komen we 's avonds wat later thuis, kunnen ze slapen in de auto. En we hebben de zaterdag en zondag om bij te komen. Wat een heerlijk kereltje is Ruben zo, met die korte haren. Hoewel, die lange bonde lokken vond ik ook erg leuk!
Dat is inderdaad lekker, als je in de middag een flinke break in kan lassen! Later thuis is vaak prima te doen. Ja, wat een lekker ding he, die Rubie! hahah Moet ook wel erg wennen aan zijn "nieuwe" hoofd...en toen ik vanmiddag op mijn telefoon een foto zag met prachtige echte krullen...vroeg ik me ook wel even af of ik het wel had moeten doen. Denk toch dat dit hem zelf beter bevalt
Ik ben trouwens voor het eerst sinds TIJDEN alleen 's avonds! Manlief werkt over op een andere klus. Heel hoog zwangere Eefje heeft gezellig met ons gegeten, haar mannetje was ook de hort op.
Ook wel eens lekker Lau. Hier ook alweer twee avondjes alleen thuis. Imani, jemig, Fientje is alweer voorbij haar 6e vermaanddag! Pfff, wat gaat dat toch snel he.
Daarna heb ik recht op een ww uitkering. en idd de zorg liggen zelfs nu de banen voor het oprapen. en met mijn ervaring en diploma's zie ik dat helemaal niet somber in. Als manlief zijn baan zou kwijtraken tja das een ander verhaal. maar dat ligt niet in de planning.
lieve meiden, heel fijn weekend. ik ga zo rijden naar grun. ik zal proberen bij mijn ouders bij te lezen. Liefs Lyd
fijn weekend lyd! Vind ruben erg stoer met zijn korte koppie hoor! Jemig imani, helemaal naar brussel voor vingerafdrukken. Neem aan dat er dus geen ambassade in nederland zit. eeeh ff denken, prinses.. hopelijk geen baan kwijt.. lijkt me verschrikkelijk. geldnood is er hier ook en dat is eeeecht niet leuk. Hier vooral erg moe. vannacht weer veel harde buiken en zere rug en onderbuik... pfff hoop dat het niks is, gewoon van de drukke week.