Ach jeetje Wim, dat dit nu na al die tijd moest gebeuren.. Je had inderdaad een mooie test en dan dit.. Vind het zo rot voor je. Veel sterkte meid, en hopelijk even jullie gedachten verzetten de komende dagen..
Jeetje wat een rot nieuws allemaal! Micchan gecondoleerd weer niet wat ik moet zeggen.. Wat verschrikkelijk dit!! Wim voor jou ook vind het zo rot voor je!
Jeetje wim, balen zeg. Sterkte en hopelijk blijft het niet lang door bloeden. Fijne vakantie! Dikke knuf
Fijn weekend meiden... Hier vandaag jarig en morgen geef ik een feestje hopelijk ben ik niet zo misselijk als de afgelopen dagen.. Gisteren trouwens me sleutels aan de binnenkant van de deur laten zitten waardoor ik er niet meer in kon, heel slim haha dus de slotenmaker moeten komen
Gefeliciteerd knvs! Ik hoop ook dat je niet zo misselijk bent en van vandaag en morgen kunt genieten! En sorry, maar ik moest stiekem heel hard lachen..
Gefeliciteerd met je verjaardag!! Ik hoop dat je misselijkheid mee valt en je lekker kan genieten van je verjaardag. Uhm dat van het slot heeeel herkenbaar, ook 1 van de vele zwangerschapsklwaaltjes
Wondertje, wat een kutnieuws zeg Had het je zo enorm gegund! Sterkte en hopelijk geniet je toch van je vakantie. Micchan, je komt zo sterk over. Knuffel voor jou. Knvs, gefeliciteerd! Misselijk zijn is echt niet leuk, hopelijk valt het een beetje mee. Dag na de bevalling was ik gelijk niet meer misselijk, heerlijk Oh het sleutelprobleem ken ik ook Hier word ik momenteel enorm geleefd door T. met voedingen etc. Ben er daarom niet zoveel, sorry. Het is heerlijk om moeder te zijn, maar ook behoorlijk pittig
Geniet lekker van je meisje Lies! Zal best pittig zijn.. We horen je wel weer, zal vast snel gemakkelijker worden als jullie een ritme krijgen. Succes!
Ben ik ook, veel Danoontjes gegeten vroeger Ik was ook gelijk niet meer misselijk zodra ik bevallen was, dat was echt een verademing inderdaad..
Knvs nog gefeliciteerd met je verjaardag! Lies hoe gaat het met de borstvoeding? Micchan en Wim knuffel denk aan jullie! Hoe gaat het met de zwangere dames?