Mooi buikje lies! Wij hebben ook de transit combi besteld de bruine en box de Twf timo zonder lade met brede spijlen..
Leuk Kim! Hier hebben we natuurlijk nog alles.....misschien als het een ander geslacht is dat we een nieuw bedje kopen... Maar ik denk dat we gewoon weer een meisje krijgen.
Haha ja inderdaad Lov, geen idee waar ik het over moet hebben. Kan niet echt meepraten met de meeste onderwerpen hier, en ben wel druk maar maak niet echt noemenswaardige dingen mee.. Ohja, we hebben eindelijk een keuken gekocht. Nu nog 6-8 weken wachten..
Ja behoorlijk. En dan al dat dure eten omdat we niet kunnen koken en het dus zo'n kant-en-klaar geval moet zijn.. Grrrrrr. Haha nee hoor. Daar ben ik wel een beetje van 'genezen'.
Ja dat snap ik....eerst is het nog leuk maar afhaal is toch niet echt optimaal he... Maar je hebt toch lieve schoonouders?
Niet echt nee haha. En met m'n schoonouders ben ik voorlopig wel even klaar. Jammer dat ik vandaag niet onder een verjaardag uit kom.
In elk geval fijn dat de keuken is gekocht micchan! Lov, hoe voel je je? Leuk zeg dat je echt al vermoedens hebt qua geslacht
Zwanger hahahahah nee eigenlijk waren de kwaaltjes een beetje weg. Hopelijk krijg ik volgende week een echo want wil wel weer even besvestiging
Nou, haal mijn NOD maar weg, deze ronde gaat t niet meer worden. Weer niks te zien vanmorgen dus gaan de cyclus afbreken.. Moet wel nog 2 weken wachten of ik zelf ongesteld word en anders een kuurtje Primolut. Hoef deze maand niet meer terug te komen.. Er is natuurlijk nog een kleine kans op een eisprong, maar dit hou ik gewoon zelf in de gaten dmv temperaturen. Heb gevraagd naar andere opties, maar het is toch echt standaard procedure om eerst alle 3 de dosissen Clomid geprobeerd te hebben voor je verder gaat. De volgende stap is spuiten en de gyn zei dat dat echt een stuk intensiever (dagelijks) is. Hij zei dat je jezelf te kort doet om niet eerst nog 1 mnd Clomid 150 te proberen, stel het slaat wel aan kan ik dit een half jaar gebruiken. Hier heeft hij ook wel gelijk in, het is maar 1 maand. Hoewel ik nog steeds betwijfel of ik hier ineens welmop zal reageren. Nu dus even deze 2 weken aankijken. Hoop dat ik zelf ongesteld word! Heb wel al 2 dagen wat bruinverlies en daar begon het vorige maand ook mee. We zullen zien! M'n geduld word in elk geval goed op de proef gesteld!!
niet leuk cupcake......is niet eerlijk he meid....je wilt gewoon zwanger raken en dat lukt op deze manier maar niet, vindt het echt k.u.t. Voor je...
Nee inderdaad!! Ik hou er echt wel rekening mee dat het een aantal maanden kan duren, maar dan wil ik wel een paar kansen gehad hebben!, nu schiet het gewoon niet op als ik nog steeds geen eisprong heb! Maarja, volgens mn man moet ik positief blijven, dus dat probeer ik dan ook maar..
Ja ach nu even balen en morgen weer volop positief zijn! In principe is er niks ergs aan de hand....gelukkig gaan ze de clomid verhogen ....!