Lieve meiden, Bedankt voor de lieve woorden Ik kom af en toe een beetje meekijken hoe het met jullie gaat, en als het weer goed voelt kom ik denk ik wel weer meekletsen. Waarschijnlijk pas nadat ik bij de gyn ben geweest, tot die tijd zal er ook weinig te vertellen zijn, omdat er bij mij gewoon helemaal niets gebeurt al maanden.. Voor nu dus even een stapje terug.
Pommepom, je bent inderdaad altijd welkom hier Ook van mij een knuffel! Welkom nieuwe dames! Kunnen jullie nog iets meer over jezelf vertellen?
Fijn dat ik hier welkom ben, haha. Ik zal maar meteen wat meer over mezelf vertellen. Ik ben 25 jaar (word de 19e 26) en woon al ruim 3 jaar samen met mijn vriend. Ik ben al klaar voor kinderen sinds ik 23 was, maar VL nog niet, vond het voor mezelf ook wel wat vroeg, dus hebben gewacht tot VL er klaar voor was. Dat was eind vorig jaar. Dus hebben we eind november 2012 de spiraal laten verwijderen. Helaas zijn we nog niet zwanger, hopelijk gebeurd dat snel. Verder heb ik me vanaf vorige ronde pas aangemeld. Tot ronde 5 (ik heb twee onofficiële rondes geteld) heb ik me er niet zo mee bezig gehouden. In ronde 5 wat rare kwaaltjes en ging soms eens wat googlen, kwam vaak hier uit. In ronde 6 heb ik me dus maar aangemeld. Ben inmiddels net in ronde 7 beland en heb besloten deze ronde niet in de "ik maak mezelf lekker gek" modus te gaan. Wil hier wel gewoon lekker mee kletsen, maar dan zonder mezelf gek te maken. Om mijn ei op te sporen gebruik ik sinds ronde 4 (of 5) ovu testen en ben deze ronde begonnen met tempen (om meer inzicht in mijn cyclus te krijgen). Mochten er nog vragen zijn, die beantwoord ik graag.
Lov: je bent niet gek hoor, ik zie hetzelfde op ipad. Daar staat bij mij ook dat sommige tickers verlopen zijn en op pc zie ik wel datum staan. (Weetniet meer of je dat hier aan gaf of in ander topic) we zullen binnekort wel weer van eea een update krijgen dan zal het vast weer zichtbaar worden. All: ik moet mij om 10uur in ziekenhuis melden vandaag en dan krijg ik curretage. Spannend.
Leuk om wat meer over je te weten MRCD Ik hoop dat je heel snel zwanger zult zijn! Brigit, heel veel sterkte en succes vandaag! Lijkt me een moeilijk moment
Ja voel me wel goed hoor.. De vlagen van misselijkheid komen wat regelmatiger voorbij en ook telkens buikkrampen, maar komt wel goed. Schoonouders.. 'Jullie zullen wel weten wat jullie doen, het zal ons een worst wezen, wij hoeven het in ieder geval niet te baren en ervoor te zorgen, nu is jullie leven voorbij, mamamamamamapapapapapapapaweeeeeeeeh voor de rest van de avond (wat nog zo'n twee en een half uur was daarna), en nog een stuk of zeven sigaretten paffen en half in m'n gezicht uitblazen. Ik heb topschoonouders hoor, dat wel.
Ik was ook woest, vooral vanwege de rook inderdaad. Ook omdat ze zei: 'Vind het wel goed van je dat je niet rookt, dat is zo slecht voor het kind!' *Pafffff* Ja, hou zelf dan ook even op?! Vind het vooral zielig voor m'n vriend, zijn toch de belangrijkste personen in zijn leven, en dat krijgt hij dit..
@Birgit Sterkte! @micchan Wat een geweldige schoonouders heb jij... Ik zou echt in alle staten zijn. Zal nog wat worden als ik zwanger ben... Mijn ouders denken nog steeds dat ze dan een vaste dag mogen oppassen. Ik heb al duidelijk gemaakt dat het niet gaat gebeuren, maar het dringt niet tot ze door... Ik wil niet dat ons kind in die negatieve omgeving verblijft. Een uurtje OK, maar hele dagen... Ik heb zegmaar niet de leukste ouders, maar dat maakt niet uit, want ik heb dan ook niet een hele goede band met ze. Mijn schoonouders maken dat allemaal meer dan goed, die zijn leuk!