Ik weet ook niet waarom ze geen bloed prikken. Minder stress en direct duidelijkheid. Maar zij heeft er voor geleerd dus ze zal toch hopelijk wel weten wat het beste is... Oh god, die stress herken ik maar al te goed! Die knaagkes waar je het over hebt, heb ik op dit moment ook. Maar ik heb de hele week enorme last gehad er van, dus ben nu blij met die knaagkes, hihi. Veel plezier met dansen!
Die knaagjes zijn hier weg, waardoor 'k dacht: kan misschien een goed teken zijn? Die negatieve test liet die hoop toch vervagen. Maar, geen duivels, goed nieuws zeker? Ontstressen en positief blijven?
Geen bloed geeft moed! Neem een lekker bad of ga extra lang onder de douche staan. Ff lekker ontstressen inderdaad!
Hoi allemaal! Wat is t hier gezellig! Over 4 dagen is mijn NOD! Maar ik ben zoooo ongeduldig, ik maak mezelf echt helemaal gek! Ik heb er e het enorm stress om.. Zo stom! Heb zelfs gisteren al een test gedaan en die was negatief... Hopelijk morgen anders! Of zal ik tot vrijdag wachten?
Lievekind, ik zal persoonlijk even tot vrijdag wachten! Mijn regel is tegenwoordig: per drie dagen maar 1 test! Anders gaat het jezelf zo tegenstaan!
Je hebt helemaal gelijk! Alleen vind ik dat best moeilijk! Maar ja, dan ga k ook maar geen testen kopen want anders is de verleiding denk ik te groot!! Maar Ik heb de hoop ook al wel een beetje verloren na die negatieve test..
Hoi allemaal! Wat een leuk topic! Ik sluit me er ook bij aan! Wij zijn bezig voor ons 1ste kindje, ronde 5 nu. Vandaag mijn 4e dag overtijd! Gisteren negatief getest, wel was ik s morgens misselijk en moest kokhalzen! Vandaag geen klachten! Collega zei afgelopen weekend tegen mij dat ze voelde en kon zien dat ik zwanger ben! Ze heeft dit schijnbaar vaker gehad en ook goed gehad, zit dus heel erg in spanning..
Wel dames, negatieve testen zonder duivels? Join our club Wel, testen.. Stel het zo lang mogelijk uit joh! Anders kan je ook de negatieve-tester-zonder-bloed worden.. Is werkelijk om zot van te worden! Ook hier collega's die zich vanalles inbeelden hoor. "Je boobies zien er een pak steviger uit!" (vraagik me af of 'k zo'n hangtietjes heb anders..? ) Hopelijk ligt 't gewoon aan m'n bh En de beste: "Je straalt!" (Anders kijk 'k zuur! Jep, dat moet 't zijn ) Laten we afwachten..? Met zijn allen.. Gezellig joh
Bij mij is t helaas niet zo, vnvd toch ongesteld geworden! Toch wel teleurgesteld, zeker nadat mijn collega dat zo ineens uit het niets zei.. Naja maar Weer wachten op de volgende ronde! Hoop voor iedereen die nog niet ongie is geworden het ook niet gaat worden..
Wel Nonniez, ergens wilde 'k ook die duivels wel op bezoek. 'k Weet het liever dan die irritante onzekerheid.. Het is niet leuk om de duivels te spotten, al weet je dan wel dat alles nog goed zit. (Haha, die uitspraak doet me lachen, sorry ) Want, als alles goed zit,, kan er nog een beebje bij! Toch? Ontspan even en dan .. tijgerpakje aan, chocolade x slagroom en .. fix die lamp maar in je blootje! Haha Gooooo volgende ronde baby!
Dames!! Hoe is het hier? Ik ben een hele poos niet geweest, was login kwijt en druk geweest. Hoe gaat het met iedereen? xxxx
Hihi.... ik ben echt een weekend tester.... ik doe het maar voor de zekerheid als ik een feestje/etentje heb.. Officieel is mijn NOD pas over 11 dagen (denk ik), maar goed.... volgend weekendje maar weer een testje..en hopelijk (vroeg) positief! .. Succes allemaal dit weekend..