Fotograferen is mijn grote hobby. Vooral kinderen en baby's fotograferen vind ik erg leuk om te doen. Sinds kort heb ik mij ook een beetje verdiept in macrofotografie maar dat is nog niet echt mijn ding. Het lijkt mij leuk om met anderen te schrijven en foto's te delen. Misschien kunnen we van elkaar leren!
Jaaa ik fotograveer ook :d heb een fujifilm camera sinds een jaar en begin steeds betere foto's te maken :d vind het echt super leuk
Zat er ook aan te denken om een cursus te gaan volgen maar vind het eigenlijk ook wel leuk om zelf m'n canon 450D te ontdekken en m'n eigen stijl te houden. Mischien leuk voor in de toekomst.
ik heb geen cursus gedaan doe het gewoon uit mn zelf en ontdek doormiddel van proberen en vragen aan mensen die fotograveren..
http://www.zwangerschapspagina.nl/members/30519-albums7606.html Dit is een linkje van een paar dingetjes die ik gedaan heb. Ben nog niet zo gevorderd hoor. Moet nog veel leren.
Moet ook zeggen dat de foto's wel qua kwaliteit erg achteruit gaan als je foto's upload naar je fotoalbum. Hmmmm zonde.
He wat leuk allemaal reacties! Ik heb een eigen site, ik weet alleen niet of ik de link hier mag plaatsen? Het is hf-fotografie en dan met www ervoor en .nl erachter Ik heb mezelf eigenlijk alles aangeleerd. Ik fotografeer vooral mensen maar heb laatst een rondje door de tuin gemaakt.
Ik zou ook graag nog eens een cursus willen doen. Maar dan speciaal voor studiofotografie. Ik kan altijd nog bijleren! Ik heb een Sony A500. Ben er erg tevreden mee. Mijn site staat nu ook in mijn profiel trouwens. Ik zou het leuk vinden als jullie eens kijken. Ik ga ook eens bij jullie kijken.
@ Eliesje, wauw! Mooie foto's meid! Ik hou persoonlijk niet heel erg van het zw/kleur maar klanten vragen er wel vaak om dus ik doe die bewerkingen ook. Het is wel leuk om te doen! Welk programma gebruik jij?
Vreemd, zonder de www deed ie het wel. Mooie site!! Leuke bewerkingen zitten ertussen. Heb je een studio? Vooral de foto van het meisje in de rood/roze winterjas buiten vind ik mooi!
nee, zou wel graag een kleine studio willen, maar dat gaat ruimtetechnisch niet Dus dan maar veel buiten Jij hebt ook een mooie site zeg en ook in t onderwijs zag ik, leuk