@jen: ik hoopte al dat het onzin was. Het is nu 2.35 uur en ben aan het voeden. Voor hij er weer in ligt is het 3.00 uur en ik weet dat hij nu dan weer om 5.00 uur gaat komen. Begin wel wat moe te worden, haha.
Of constipatieburo! Caitlin sliep na een week al door de nacht, en die woog 3200 gram! Misschien helpt het als je bij de laatste voeding net een beetje meer geeft?... of gaf jij ook bv? Nu weet k het ff niet meer haha @hier; oh man, ik ben zo benieuwd naar mijn kleine man en de bevalling. Zucht... Hij zit zo hoog al te duwen! Gisteren ook een soort krampgevoel aan mn ribben, ik denk dat ie aan het duwen was. Trok helemaal naar mn schouderblad en toen was het weg... weird! Om 11 uur even naar de fysio. Vanacht knakte mn bekken zo hard en pijnlijk dat ik ineens bang was dat de baby dat ook kon voelen? Wat denken jullie?
Hier ook onder de 5 kilo, vanaf geboorte mocht ze 6 uur slapen deed ze ook en nu mag ze zo lang ze wil.
Okay, geloof het of niet maar ik heb eindelijk foto's gemaakt van het kamertje. Alleen de naam moet nog op de muur maar dat komt nog wel. Daarbij houden we die toch geheim Bekijk bijlage 275078 Bekijk bijlage 275079
Bekijk bijlage 275082 Bekijk bijlage 275083 En de kinderwagen, opgemaakt. Aaaah. Ik kan niet wachten.
Damesss.. Even weer een nieuwtje over onze netzwangere (mijn buddy).. Ze heeft vandaag een echo gehad.. en ze is rond de 6 weken zwanger.. Hebben eerst de echo uitwendig geprobeerd maar der bm lag naar achter gekanteld dus heeft ze een inwendige echo gehad,, De echoscopiste zag eerst niks en ze bleef erg lang stil.. voor spannend en haar man een zenuwslopend momentje.. MAARRR daar was de kleine dan in beeld en ze hebben het hartje zien kloppen.. alles ziet er voor zover goed uit. de 20 weken echo krijgen ze in het kinderziekenhuis in utrecht omdat spannend zelf met een hartafwijking is geboren.. Ik post dit voor haar omdat er mensen op zp zijn die haar kennen en dus haar berichten volgen die ze post... Heb ook haar echo fotos gekregen via watshapp dus die ga ik zo met me foon proberen te postten...
Wat gaaf spannend! Hier van het weekend voor de tweede keer borstontsteking gehad. Ik ben vanaf zaterdagochtend aan het kolven. Eerst 2 keer 24 uur volledig en daarna heb ik 1 voeding gewoon gegeven en nu doe ik er 2 gewoon. Dit is om mijn kloofjes te laten genezen. Ze lijken wel iets beter maar zijn nog lang niet weg. Het snoertje van de ene kolf zat niet goed en daardoor heb ik dus borstontsteking gekregen. Het gaat al wel weer veel beter maar ik voel me nog niet 100 %. Met Xander gaat het wel goed, z'n pukkeltjes zijn nu bijna weg. Alleen lijkt hij wel last te hebben van krampjes. Kan dat komen doordat hij nu afgekolfde melk krijgt? Hij heeft ook al een paar dagen niet gepoept.
@puma.. Bij een flesj krijgen ze vaak meer lucht binnen dan vanuit de borst.. Dus dat van de krampjes is verklaarbaar.. T poepen schijnt bij 6wk een andr patroon te krijgen qua hoevaak heb ik eens gelezen..
@BK... mooi kamertje meid!! En die meubeltjes komen me bekend voor! Vind die aquablauwe streep echt heel leuk!! Ennnn... ben benieuwd naar de naam!! Hoe was het bij de fysio? @Puma.. weer een ontsteking meid? Tzit niet echt mee hé! Hopelijk is alles snel beter en gaan die rotkloofjes eens weg! @Spannend...! GEFELICITEERD MEID!! en wat stom dat mensen je posts volgen zeg! Idioot gewoon.. nou kun je nooit met ons meekletsen nog! Kun je niet gewoon ff ook een ander account aanmaken? Kun e ook hier gezellig kletsen!! @hier.. heerlijk dagje..! Jesse geslapen tot 9uur! Veel kunnen doen vanmorgen.. was gedraaid, opgehangen, nog een was gedraaid en de 3e zit er nu in en dan ben ik daar eindelijk doorheen! Afwas van gisteren gedaan, huis gepoetst, vloer geveegd, cavia's schoon hok gegeven nou zo nog ons bed afhalen/verschonen en ben ik klaar! Ook nog bezoek gehad vanmorgen dus heerlijk productief dagje! Morgen nog 1 dagje werken en jawel... WEEKEND!! Nu nog ff heerlijk genieten van vandaag en mijn grote vent!
Hey meiden! Hier ben ik dan.kan ik gezellig weer mee kletsen! En vond deze naam nu toepasselijker haha.... Echos staan er al op en mn nieuws van vandaag ook.... Thnx buddy!!!! Kuss
haha mini ons, gefeliciflapstaart! Mooie echo! @Beerjte: Dank je wel. Wij zijn ook erg blij met hoe de kamer eruit ziet nu. Fysio ging wel ok, heb nog steeds veel pijn maar zal gewoon pas weg gaan als onze kleine man er is!
Ik ben uit de verkiezing ''buik van de maand'' gehaald omdat ik jullie gevraagd heb op mij te stemmen; blijkbaar mag dat niet.... Dus bedankt voor jullie stemmen, maar ik heb er helaas niets aan...
Heyhey mini ons!! Super gefeliciteerd nog meid!! Zo blij dat je echo goed was!! Heerlijk hé zo'n kloppend hartje te zien!! @Bk... heb wel eens gehoord dat bekkenpijn in de zwangerschap na de tijd ook nog erg lang kan duren..! Hopelijk heb jij dat niet zeg want t klinkt toch echt pijnlijk!! Bah...! @hier... Heerlijke dag gehad!! En geniet nog volop.. zo lekker douchen en op bed met boek!!
@Jen... Damn... wat dom! Had inderdaad in de regels gelezen dat je het niet mag posten..... Mag je volgende maand wel meedoen weer? Dan denken we gewoon allemaal aan je onderschrift... Pssst... ik denk trouwens dat ik baby van de maand ga opsturen volgende maand!
@Mini ons; Meid gefeliciteerd!! Ik ga duimen dat alles goed blijft gaan en jullie in mei volgend jaar een prachtig en gezond kindje in jullie armen hebben! @Beertje; Hahahaha...., maar ik had het niet eens in mijn onderschrift staan...... (Gyino destijds volgens mij wel....) Ik heb nog wel een PB terug gestuurd, want zoals het gesteld werd was ik "stemmen aan het werven''.... Nou, met hoeveel meiden zijn we hier momenteel actief; laat het er 8 zijn... Ik had al 47 stemmen! Dus die 8 zijn nauwelijks van invloed geweest....... VInd het wel een beetje jammer..
Stond idd in de regels, maar dan wat zijn ze streng dan zeg? Nou ja idd erg jammer maar je kan het altijd nog eens proberen. Of mee doen aan baby van de maand!
Pff lees op facebook allemaal slechte slaap berichten... Durf bijna niet te vertellen dat ik om 8:30 rechtop in bed zat.. Nog geen tydo grhoord voor voeding.. Terwijl zn laaste om 23:30 was.. Nieuw persoonlijk record