Goedemorgen dames!! Merel, fijn als mensen zo met je meedenken!!! Rasp, wat super van V.era!!!!!! Geweldig zeg, scheelt een hoop tillen Babyboom, niet gezien. Heb het opgenomen, kijk altijd de bachelor Jadore, ik dacht met je versje ff dat je de weg kwijt was . Ken het helemaal niet hahahaha Hoe is het met de uitslag van je meissie? Finn, leuke foto!! En wat is ie goed verwent! En nu stap ik op mijn fietsje richting werk Tot straks!
Finn, wat een leuke foto !!! en wat heeft ie een boel gekregen, lekker verwend dus op z'n verjaardag, en zo hoort het en veel plezier met de 20 wkn echo vandaag !! RB, wat goed dat vera loopt !!!!!! echt knap hoor, en nu kun je gaan vangen vandaag spannende dag, ik duim voor positief nieuws !!
Rasp: Wat geweldig van Ve.ra!!!!!!! Oh wat zul je trots zijn!!!! Mooi dat je eigen lieve dochtertje je zo gelukkig maakt in deze kl#teperiode En ook fijn dat je bekken wat beter gaat. Hopelijk blijft t zo! Sterkte vandaag. Ik ben er voor je (als ik geen echo aan t hebben ben) Knuffie! Merel: Oh wat fijn! Dan hoef je straks nog maar minimaal te behangen!! :D Echt super! Oh en t meisjeskaartje ook al bijna af!!! Ben zooooo benieuwd! @Maible: Veel plezier bij Guus! Het is niet mijn muziek, maar het zal echt wel een feestje zijn!!!! Leuk een schilderijtje met vingerverf ! Mlief: Leuke schoentjes!! Wat een koopje zeg Lief kamertje!!! En een prachtige buik! Jadore: Aaah wat zielig heb je geen fotootje? Dan is t beter in te schatten. Arme Chloë... Klein pechvogeltje!
Goedemorgen meisjes! Even snel, ga zo babyboom kijken... Kom ik gisteren thuis, is heel mijn huis gepoetst en zegt ML ineens: "Oh ja, verrassing voor morgen, we gaan naar Guus Meeuwis!" Whaaaaahhhhhh!!!! Soms is het leven mooi!!! Dus Maible: Wat zullen we aandoen? Allebei een rode roos in ons haar? Wij hebben trouwens veldplaatsen, dus zal morgen wel rugpijn hebben Ach, alles voor een lekker avondje uit.... En V loopt! Wauw! Das wel knap! Ik ben ook trots!! Ga nu gauw, kom vanmiddag nog wel even....
Giraf: Bofkont!!! Wat lief dat je zo verrast bent Heeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeel veel plezier lieve schat!!!! LM: Meissie hoe gaat t? En met juul? Nog leuke of minder leuke nieuwe nieuwtjes?
Oooooooooh ja: Ik vind de 2e zwangerschap fysiek ook veeeeeeeeeeeeeel zwaarder dan die bij Finn, maar mentaal vind ik het een eitje hahahaha!
Iemand trouwens enig idee hoe het zit met het verven van je haar en zwangerschap?!?!? Ik heb echt een hele erge uitgroei die ik graag weg wil hebben met de bruiloft
Goedemorgen dames, Tjonge, in slaap vallen gaat ook niet zo best meer, halve nacht liggen woelen en draaien...maja hoort erbij!Ben toch wel trots op me buikje hoor, elke avond sta ik voor de spiegel te showen...bij m.aaike was het toch anders. Dus daar kan ik nog lekker van genieten komende weken! @ FF Wat een leuke taarten heb je gemaakt voor F.inn en leuke foto!! Hij is zeker verwend! Heerlijk toch, ze worden maar een keer 2 jaar! Hoe laat mag je vandaag voor je 20 weken echo? @giraf Leuk, jij ook naar Guus!! Echt lief van je man!! @LM succes met werken vandaag! @Jadore Gelukkig dat ze weer beter is! En ik vind het ook hoor dat ze bij babyboom ook de posi kant mogen laten zien. Als je nou kinderen wilt en je ziet dit allemaal voorbij komen...ik zit echt elke keer te wachten op een 'gewoon' stel. Maar dat is blijkbaar uitzonderlijk