@Giraf, trusten!!! @Jadore, ja ze hebben als ze 2 jaar zijn 8 kiezen. Dus ze is niet langzaam hoor. V.era liep eerst heel erg voor, eerste tandjes met 4 maanden. Maar nu loopt ze keurig op schema met haar tanden. @FF, ik heb wel foto's van mezelf maar die staan op de andere pc. Ik zal even kijken of ik nog wat kan vinden. @Wolfje, lekker bitterballen mmmmmmmm!! En wat lief van je vent zeg!!
Ahhh meen je dat nou Finn, je moet wel foto's maken hoor, kan je later aan je kindjes laten zien hoe mooi mama vroeger ook was! Of je kleinkinderen Ik heb bewust voordat ik een buik kreeg bij Chloe snel foto's gemaakt...je weet nooit of het nog "goed" komt dus wel leuk om te zien ook nu al @Meis, ah joh zo erg is het toch niet nee joh ben gewoon gewoon hoor! Heb wel zin in zaterdag, ben erg benieuwd hoe de foto's worden van mijn buik. Heeft een van jullie je koffertje al klaar staan? Met Chloe heb ik dat dus nooit gedaan met gevolg dat ik van de pijn niet kon praten en amper dingen mee had pfff na ja nu ben ik daar heel erg in veranderd gelukkig, ga volgende week mijn koffertje al klaarzetten iig met alle spullen die er niet meer uit hoeven zoals 1e pakje! Laten Jullie jullie 1e eigenlijk de beeb vasthouden? Hoer zal Chloe na mij en ML de baby als 1e vasthouden! Ben benieuwd hoe jullie dat doen!
@Jadore, hangt er van af hoe het allemaal loopt en of V.era thuis is dan. Maar ik ben er sowieso geen voorstanden van om de baby meteen van arm op arm te laten gaan. Dat doe ik pas na een dag of 2 dagen. Eerst ben ik heel erg hebberig!!!
o ja mooi schema Rasp, handig! of Tandig whahaha sorry flauw maar goed dan loopt Chloe nu dus precies op schema! Dat is weer fijn om te weten! Ben vooral gewoon erg blij als ze ze heeft gehad zodat ze geen pijn eer heeft! Maar 1e tandjes met 4 maanden WOWWW, Chloe kreeg haar 2 voorste onder tegelijk met 7 maanden pas!
Whhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhsahahahahahahahahaha oooo dat heb ik echt zo vaak he en ik verbeter het altijd, maar deze zag ik niet Ooooo Rasp, hier zal het ook echt voor heel even zijn hoor en dan wil ik hem TERUG!!!!! HEBBE HEBBE HEBBE nee even serieus is ook helemaal niet goed voor een baby! Maar dat gaat nog wat worden..ik durf ook niet zo goed mijn mond open te trekken ..wat zei/zeg jij dan als iemand vraagt mag ik hem/haar vasthouden?
@Jadore, ik vind het ook erg moeilijk hoor en tegen sommige mensen zeg ik het liever niet maar ik meot zeggen dat ik de meeste mensen wel afwachtend vond dus ik hoefde vrijwel niet te zeggen dat ik het liever niet had. En als ik het moest zeggen dan zei ik gewoon dat de kleine wat onrustig was en dat het beter was van niet, zoiets.
OOOOOOOOOOOHHHH SH#T!! Meis ik stuur je morgen de recepten. VERGETEN Sorry!!!!!! Ik mis overigens de nummers nog van: Quint, Vlek, Mlief, LovMom, Nemo, Meis en Wolfje. Als je je nr niet wil geven op de lijst, laat het me dan even weten!!!
Ik heb dat ook niet meteen gedaan. Alleen mn zus en sbroer hebben m vastgehouden. Maar Finn was zo vreselijk overprikkeld, dat hij dat niet aankon!
K heb toch nog een foto van mezelf gevonden..... Maar dat is echt toen ik nog slank was voor mijn eerste zwangerschap en zoals ik ook wel graag weer zou willen worden. Rond de 65 kilo. Ps, ik verwijder de foto wel weer zo hoor!
Hoi meiden, ben aan het bijlezen vanaf pag. 474 sorry voor degene die ik vergeten ben hoor, knuffels! @jadore; tja nieuwe aanschaffen vind mijn portomonee momenteel niet zo'n leuk plan Mooie buik meid @giraf; sterkte wat betreft je oma meid! Goed bezig geweest vandaag @rasp; houd het zeker in de gaten...! @FF; yoga geweest lekker meid! @tanden/kiezen; vervelend is dat altijd; sem had er altijd onwijs lang en veel last van, maar niks hielp, zo sneu @baby vasthouden; waarschijnlijk is me ma bij de bevalling, dus zei zal na mij en ml de baby vasthouden, daarna is sem direct aan de beurt @rest zwaai @hier; gaat goed, ga zo lekker naar bed
O ja dat is wel een goede indd! Ik heb gelukkig ook tegen ML gezegd dat ik pas wil dat hij gaat bellen als ik zeg dat er gebeld kan worden! Het ligt ook aan het tijdstip natuurlijk! Als ik in de nacht beval wil ik eerst dat Chloe lekker blijft slapen in haar bed en dat ze dan pas komen wanneer ze wakker wordt. En als ik het echt niet trek dan vraag ik of ML Chloe wilt ophalen zodat we wel met het gezin compleet zijn! Pfff wat een gedoe ook he, je wilt ook niet iemand kwetsen ofzo, maar goed ik wil mezelf ook niet te kort doen zeker niet de 1e weken, die zijn me zo heilig!
WAUW RASP wat een lekkerding ben je zeg!!!!!!! @Finn wat zielig dat Finn zo overprikkeld was!!! Huilde hij dan ook heel veel? @Wolfje, ja indd een dure grap een nieuwe LT pfff verschrikkelijk hopelijk kan die gewoon gemaakt worden dan! Thanks meid! Wie kijkt er trouwens GTST? Ik vind het zo spannend
@Jadore, je bedoeld wat een lekker ding WAS ik whahaha! Ik vind mezelf wel erg veranderd na een zwangerschap hoor, mijn lijf is heel anders, mijn borsten zijn minder mooi door de borstvoeding en mijn huid is ook anders, heb veel littekentjes inmijn gezicht en op mijn rug gekrgen toen ik zwanger was van V.era. Ik had toen erg last van pukkels in gezicht en op mijn rug. Dus al met al......maar goed, wat jij ook al zei, het is nooit goed he!!
NEEEEEEE dat BEN JE!!! Meid je ziet jezelf altijd anders dan een ander. Ik vind je serieus echt een hele mooie vrouw hoor, bv je hoogzwangere foto bij V.era dr wieg de dag dat je uitgerekend was WAUW en deze foto..tja gewoon ontzettend mooi en helaas kunnen we niet zo blijven, maar die tijd dat je dat gaat zeggen moet nog echt komen hoor lieverd en is nog heel ver weg gelukkig! Vind het ook echt een hele spontane foto! Heb je hier make-up op?