Mannen proberen meisje (12) te kidnappen in Kerkrade bron: ANP Twee onbekende mannen hebben zondag in Kerkrade geprobeerd een 12-jarige meisje in een blauwe bestelbus te trekken. Dat mislukte doordat een vrouw die toevallig in de buurt was, ingreep en het meisje wegrende. Dat maakte de politie woensdag bekend. Dinsdagavond nam de politie een blauwe bestelbus in beslag, na meldingen dat zo'n blauw busje de afgelopen dagen bij herhaling opdaagde in de buurt van scholen en kinderspeelplaatsen. De politie zoekt nog naar de inzittenden van het busje.
Ja zijn misschien wel dezelfde die een aantal weken terug kinderen probeerde te lokken in een wit busje, omgeving Brunssum en Heerlen! Echt die mogen ze meteen opsluiten van mij!
verschrikkelijk! Hoop dat het meisje er weer bovenop komt,lijkt me niet niks een mislukte kidnap poging.
Ze nemen het gelukkig wel serieus.. Heb van een paar mensen gehoord dat scholen uit de omgeving brieven aan de ouders sturen om ze te waarschuwen.
heftig! in het dorp ( omg Rotterdam) waar mijn familie woont is hetzelfde gebeurd ook met een blauw wit busje!!! daar hebben de scholen ook brieven rond gestuurd naar de ouders. Zou me niks verbazen als het om dezelfde ging. Gelukkig is het goed afgelopen met dit meisje!