nou hij staat nu niet helemaal naar beneden maar half, kailynn draaid nog niet van rug naar buik maar is wel druk bezig maar ze wil steeds overeind komen, het lukt haar nog niet maar voordat ze ineens de geest krijgt. suusje kan je niet helpen aan die knuffel sorry!
hi hi, was iemand dit uur uitgevallen dus kan ff snel reageren eve; afgesproken hoor gaan wij ff wandelen als onze mannen niet willen slapen vales; ik deel jouw mening hoor wat een domme aktie en reaktie zeg karin; je bent niet de enige met meer dan 4 voedingen hoor hier zeker nog wel 7 a 8 en ja hij komt nog steeds elke nacht vandaar de adviezen gevraagd. noura; spannend.....balen dat het met je moeder ff wat minder gaat maar wel fijn om te horen dat de artsen aangeven dat het voorspoedig verloopt slingding ; ahhh wat naar zeg, hopelijk is het snel weg lianne; wat super dat dimphy weer thuis is en dat het goed gaat lekkerrrr... duckie; fijn te horen dat het goed gaat met je moeder hier denk ook binnenkort bedje naar beneden hoor ook ivm sit ups en optrekken naar staan nou ga weer aan de slag; duty calls gr saskia
hier trouwens ook nog meer voedingen dan 4 hoor. Nu ongeveer een 7-tal overdag, maar 's nachts is het hier wel rust.
Noura vervelend dat je moeder zo'n last heeft van de operatie, maar positief dat de artsen het voorspoedig vinden gaan. Hoop dat ze snel mag opknappen en dat het eten ook langzaamaan mag gaan lukken Duckie fijn dat de operatie van jouw moeder goed is verlopen. Zal toch een opluchting zijn. Cynthia je hebt me wel op een idee gebracht. Nick is namelijk volop aan het draaien, sinds gisteren ook in zijn bed. Dus van het weekend dat bed maar effe een standje lager zetten.... Saar succes met leren voor je examen, maar goed dat het niet een weekje later is... Suus ook ik heb geen oplossing voor je knuffel, maar succes met zoeken. Nick heeft nog geen voorkeuren.... Saskia werkt een speen echt niet 's nachts bij Orlando? Hier heeft dat namelijk super gewerkt. Schreef ik overigens gisteren voorzichtig blij te raken vanwege later wakker worden in de ochtend dan 5 uur....vannacht is meneertje weer 3x wakker geweest.. En vandaag is hij ook al de hele tijd aan het jengelen. Toch maar eens mondje controleren of er misschien een tandje aan het wringen is...anders weet ik het ook niet. Vanavond de eerste bijeenkomst van de doopvoorbereiding...ben benieuwd.
Kun je de AH niet benaderen of ze nog een knuffel voor je hebben? Duikster: Wanneer wordt Nick gedoopt? Wij laten Demi niet dopen, zelf zijn we wel allebei gedoopt, maar we doen er allebei niet actief iets mee.
@Karin: Broodjes? Krijgen wij geen 7-gangen diner dan @Lola: Ben eerst nog even zelf aan de slag gegaan met de foto's voordat ik jouw hulp heb ingeroepen. Maar eerlijk gezegd ontbreekt me de tijd om me erin te verdiepen. Dus als je het niet erg vindt zou ik het fijn vinden als jij het wilt doen. Zal ik je de foto's mailen? @Duckie en Molly: Heb net aan de kraamverpleegkundige gevraagd wat het maximum cc per fles is. Zij vindt 240 ook wel erg veel. Vond ik zelf ook wel maar ja, Fynn drinkt het toch allemaal op. Zij adviseert om toch 210 te geven aangevuld met Nutrix. @Cynthia: Fynn krijgt ook uitslag van vochtige doekjes. Gebruik daarom alleen maar water en zeepvrije gel. In die vochtige doekjes zit een conserveringsmiddels waar veel baby's (en volwassenen) niet tegen kunnen. Heb zelf een keer enorme uitslag gehad van vochtig toiletpapier. Was geen pretje kan ik je vertellen @Noura: Vervelend dat je moeder een mindere dag had. Maar na zo'n zware operatie zal ze vast lange tijd nodig hebben om te herstellen. En waarschijnlijk is zij iemand die zo snel mogelijk weer op de been wil zijn en zich moeilijk kan overgeven aan de situatie. Of zie ik dat verkeerd? @Duckie: Gelukkig gaat het met jouw moeder ook goed. @Cynthia: Fynn draait zich een ongeluk in z'n bed maar heb niet het idee dat hij al van plan is om over de rand te gaan. Denk dat draaien op zich nog geen reden is om het bed te verlagen. Maar zeker doen als je je daar geruster door voelt. Fynn doet ipv sit ups wel heel veel push ups en komt dan behoorlijk hoog. Echt grappig om te zien @Suusje: Mocht ik Bambi tegenkomen dan neem ik hem mee. Heb onlangs voor Fynn ook een 2e exemplaar van z'n knuffel gekocht. Wel een prettig idee.
ik heb ondertussen 3 nijntjes aan zo'n doekje liggen lekker makkelijk om ook in de was te kunnen doen.
hi hi, zo heb er weer een werkdag opzitten, en mijn ventje gehaald. en in mijn remy gegeten mijn andere ventje heeft een etentje van de zaak vandaar karin; helaas helaas werkt de speen niet hij bijt erop maar gooit hem daarna weg hij moet er niks van weten. succes bij de eerste doop bijeenkomst hier heeft orlando last van zijn 2e tandje hij drinkt minder en was volgens mijn zus ontroostbaar ineens vanmiddag. hij heeft over de hele dag mss 400cc binnengekregen.('s ochtends bij mij geen idee hoeveel, bij mijn zus 200cc 2x100 hooguit, beetje fruithapje heel weinig nou laat dat 40cc zijn en bij mij net een beetje niet lang maar kan dus niet zeggen hoeveel). nou zo ff groentehap proberen en dan vanavond ff kijken hoeveel hij drinkt. hij is verders wel vrolijk hoor en bij. maar zie dat hij een heel klein openingetje heeft bij zijn 2e tandje dus denk dat het hieraan ligt. we zullen het merken. gr saskia
Bedankt voor jullie reactie's ik ben er echt klaar mee en heb echt zoiets van je zoekt het maar uit. @Suusje ik ben ook op zich niet tegen abortus maar dit nee dit vind ik echt niet kunnen hoe dom kan je wezen denk ik dan. @Duckie wat fijn dat het met Demi beter gaat @Slingding zoals ik al eerder had geschreven heb ik zaterdag het bed van Wessel ook naar beneden gedaan ik vond het echt eng worden,Wessel gooide zo zijn benen over de rand. @Saskia wat zielig dat hij zo'n last van zijn tandje heeft Nou het gaat dus echt niet met 4 voedingen het probleem is dat hij zijn 1ste voeding nooit helemaal op drinkt en met de 2de voeding wil hij ook nog weleens laten staan dus wij gaan gewoon kijken wat hij per dag wil dus als hij er 5 wil krijgt hij er 5 wil hij er 4 dan worden het er 4,maar het zullen er vaker 5 zijn dan 4 denk ik. Zondag zijn Johan en ik 7 jaar bij elkaar dus wij willen graag naar de bios en ergens gaan eten maarja dan ga ik voor het eerst alleen zonder Wessel voor mijn eigen plezier weg en dat vind ik toch een rotgevoel Me moeder gaat dan oppassen dus zij vind het wel leuk Ik weet dat ik me er gewoon over heen moet zetten en ik weet zeker als we eenmaal weg zijn dat het wel wegzakt maarja ik vind het toch zo rot om me kleine baby thuis te laten omdat wij even samen weg willen.
Ik ben aangenomen! Krijg nu iets minder dan ik nu verdien, maar dat is wel 400 euro meer als ik hier 3 dagen zou gaan werken + ik krijg er een laptop en mobiele telefoon bij! Net dus mijn ontslagbrief gemaakt en morgen ontslag indienen, heb er nu al buikpijn van. Eve, Dain drinkt die 240 cc echt gemakkelijk op, dus ik denk dat ik het voor de avond maar blijf doen. Ga jij die nutrix gebruiken en hoe werkt dat dan? Misschien ga ik dat dan ook wel doen. Sit-ups? Dain is vrij snel met alles, maar sit ups heb ik m nog niet zien doen! Hij blijft wel heel even zitten als je m zittend neerzet, maar daarna stort ie al gauw naar voren of opzij. Als je m ergens tegenaan zit lukt het wel, maar ik zie m nog niet zelf omhoog komen.
Ik ben aangenomen! Krijg nu iets minder dan ik nu verdien, maar dat is wel 400 euro meer dan als ik hier 3 dagen zou gaan werken + ik krijg er een laptop en mobiele telefoon bij! Net dus mijn ontslagbrief gemaakt en morgen ontslag indienen, heb er nu al buikpijn van. Eve, Dain drinkt die 240 cc echt gemakkelijk op, dus ik denk dat ik het voor de avond maar blijf doen. Ga jij die nutrix gebruiken en hoe werkt dat dan? Misschien ga ik dat dan ook wel doen. Sit-ups? Dain is vrij snel met alles, maar sit ups heb ik m nog niet zien doen! Hij blijft wel heel even zitten als je m zittend neerzet, maar daarna stort ie al gauw naar voren of opzij. Als je m ergens tegenaan zit lukt het wel, maar ik zie m nog niet zelf omhoog komen.
pffffffff ff niet gekeken en dan al weer een boel pagina's erbij probeer wel alles te lezen maar of het lukt? @ eve wij hebben ook de slaapzak met de onderkant onder het matras dus die ligt klaar in zijn bed maar voor zijn laatste fles gaat de pyama aan dus dat is zo rond 18:15 dan samen de gordijnen dicht doen en dan beneden in de kamer de fles en dan naar boven in bed...dan in de slaapzak meestal met zijn pyamabroek uit en dan laken en dun dekentje erover...meneer houd van warmte en dan gata hij slapen dus hij ligt er meestal in voor 7 uur en dan slaapt hij door tot 7 uur......wij hebben helaas een slaapkopje gekregen sorry nog ff over het omrollen van Finn, Teun deed het ook niet regelmatig totdat we een kleed op de grond gingen leggen en hem daar op lieten spelen toen had hij de slag binnen een dag te pakken...dus misschien een tip of ligt hij al lekker vrij? @molly gefeliciteerd met je nieuwe baan wat ga je nu voor werk doen, waarschijnlijk heb ik een berichtje gemist want je zou het wel verteld hebben Teun lag net erg te hoesten al een half uur lang net of hij kriebel in zijn keel heeft...zelf heeft hij er gelukkig geen last van.....ben ik hem toch maar hoestdruppels gaan geven en ook nog neusspray lag meneer daarna lekker te lachen naar me en wilde weer gaan slapen...zover zo goed.....daarna een heost aanval of het uit zijn tenen moest komen...en ja hoor daar kwam ook zijn eten in een grote golf naar buiten ...kon ik gelijk Teun en zijn bed helemaal verschonen...gelukkig was Wijnand ook thusi dus groet schreeuw door de babyfoon..toch makkelijk dan...van help kom naar boven.......hij Teun gedaan en ik het bed...douchen komt morgen wel weer want hij was dood op....... maar al met al heeft hij dus vandaag ook bijna niets meer gegeten...vanmorgen 120 ml op de fles van 11 uur 100 ml op en de fles van 15:00 moest hij helemaal niet wel heeft hij nog een half potje bruine bonen met appeltjes op en de fles van 18:30 ging wel leeg 210 ml +7 schep en 3 lepels rijstebloem maar daar van is er nu weer een golf uit. hopen dat hij toch lekker slaapt en dan zien we morgen wel weer..misschien toch maar ff aan het eind van de dag langs de ha..... zijn plasluiers zijn er wel nog genoeg dus uitdrogen doet hij gelukkig niet..... of kent iemand deze symtomen? zijn verkoudheid is een stuk beter afgezien van het hoesten dus dat is het denk ik niet...... ik ga nog ff voor de tv zitten...en nieuwe LCD....groot nu..hij groter als onze oude maar wel mooi... doei
Molly: Gefeliciteerd! Wat heerlijk dat je straks voor 3 dagen kan werken. Wanneer begin je bij je nieuwe werkgever? Vales: Idd nogal naief van je zus om dan maar te zeggen (mits ze zwanger is) dan doe ik wel een abortus.... Zou het ook niet echt leuk vinden. En al 7 jaar samen! Heerlijk toch even weg? Wessel heeft het vast gezellig bij je moeder! Melliemel: Wat zielig dat Orlando zo'n last heeft van zijn tandje. Sterkte hoor. Heb je druppeltjes oid voor de pijn? Eve: broodjes en limburgse vlaai! Noura: Sterkte hoor voor je moeder. Enne... spannende tijd voor jou of je ongi wordt of niet. Wat hoop je? Suusje: Lief hoor die knuffel! Succes met je zoektocht. Ik houd mijn ogen open. Lianne: Heerlijk dat je meisje weer thuis is en dat het zo goed gaat! Hopelijk blijft het goed gaan. Duckie: Beterschap met Demi. Hopelijk is de diaree snel over. Duikster: Serieuze plannen voor een 2e? Leuk! Hoop dat ik nu aan iedereen heb gedacht? Hier alles goed. Vanochtend bij een ex-collega/vriendin geweest hier om de hoek. Ze heeft ook 2 kids en de jongste is van 15-12 dus ook een decemberbaby. Gezellig bijgekletst. Vanmiddag even met Sara naar het centrum gewandeld en nog even over de kermis geweest. Met Koen gaat het prima. Hij zit nu standaard op 4 flessen van 210 cc + 7 schepjes friso (standaard) en 4 schepjes nutriton. Verder krijgt ie 's ochtends rond 10.00-11.00 uur zijn fruithapje. En sinds 1 weekje ongeveer tussen zijn 3e en 4e fles een groentehapje. Hij vond het eerst maar niets en sommige groenten (broccoli) vond ie zooo smerig dat ie echt ging kokhalzen. Maar nu heb ik iets ontdekt wat ie echt lekker vindt! Potje van olvarit: bruine bonen met stukjes appel. Heerlijk vind ie het! Heeft ie gisteren en vandaag op. Per 'maaltijd' 1/3 potje ongeveer. Ik merkte het vandaag wel aan zijn poep dat ie nu groente krijgt. Hij had vanmiddag echt een dikke keutel in zijn pamper! Daar moest ie ook flink op duwen maar verder had ie er geloof ik niet echt last van. Met mijn sollicitatie gaat het nog niet zo hard. Ik had vorige week donderdag een brief met cv gemaild nav een vacature maar heb helaas helemaal niets gehoord. Zelfs geen bevestiging. Ik denk dat ik morgenochtend maar even ga bellen..... gewoon even peilen of ze het wel ontvangen hebben. Wat zouden jullie doen? Groetjes Otje
Otje, ik zou inderdaad bellen. Zo zien ze ook dat je gemotiveerd bent en weet je ook waar je aan toe bent. Gewoon doen! Ik ga per 1 juli beginnen, heb 1 maand opzegtermijn, dus echt op het nippertje.. Janette, ik word recruitment specialist. De functie is nieuw en heeft inmiddels al 3 namen gehad (arbeidsmarkt/communicatie assistant - arbeidsmarkt/communicatie specialist en nu dit). recruitment specialist staat in mijn contract. Lekker iedere maandag en woensdag vrij, wat een genot! Ik hoor van meerdere mensen dat de potjes bruine bonen goed in de smaak vallen bij de baby's. Dain heeft alleen nog maar wortel gehad en hij vindt het even lekker (=lees interessant) en daarna trekt ie hele vieze gezichten, komediant. Suusje, ik ken de bambi niet, maar ik zou inderdaad appie even bellen, misschien kunnen ze er nog aankomen?
@Molly: Van harte gefeliciteerd. Meteen de eerste sollicitatie raak! Ik ben eigenlijk ook wel nieuwsgierig naar wat je nieuwe functie inhoudt. Hoe reageerde je oude baas trouwens...? @Janette: Goh, zielig voor Teun, hopelijk knapt-ie snel weer op! @Otje: Zelf initiatief tonen komt altijd goed over (tenzij je het té snel en opdringerig doet, maar jouw brief is inmiddels van een week geleden, dus dat kan wel...) Ik zou dus zeker bellen. Succes! @Eve: Ik stuur je een pb-tje met mijn e-mail adres... Jasmijn reageert sinds gisteren op haar eigen spiegelbeeld. In ons halletje hangt een hoge spiegel en wanneer je van de trap af komt, zie je jezelf daar automatisch in. Eerst reageerde Jasmijn er niet op, maar gisteren dus wel. Eerst trok ze een verbaasd gezicht naar zichzelf en vervolgens begon ze van schrik te huilen (en ik dus te lachen...), maar na de eerste schrik vond ze 'dat andere kindje' toch wel erg leuk!
Lola, ik ga het morgen pas vertellen aan mijn baas, heb er nu al buikpijn van.. De functie houdt in dat ik zowel intern als extern personeel probeer te werven, samen met de HR manager en de marketing manager. dmv leuke acties, beurzen organiseren etc. Dus veel communicatie en organiseren en dat past wel bij me, heb er dus erg veel zin in! Dain vindt de spiegel ook zo leuk. Zelfs als ie aan het huilen is gaat ie van de spiegel weer lachen!
@Molly: Stomme vraag! Ik had nog niet op OK gedrukt, of het schoot me te binnen dat je dat in je eerste bericht al had geschreven. 'Helaas' reageerde jij voordat ik mijn vergissing kon herstellen ... Maar wat ik wel nog wil weten: Wat voor bedrijf is CSC? (Nee, ik ben niet nieuwsgierig, dit is gewoon interesse... )
@Saskia: Had Orlando ook last van z'n 1e tandje? Merk aan Fynn nml niks. En hoopte eigenlijk dat dat voor alle tandjes gaat gelden Maar dat zal wel niet. Geef Orlando maar een dikke knuffel van me. @Vales: Lekker gaan genieten hoor van je avondje weg! Wessel vindt het vast prima als z'n mama plezier maakt zonder hem @Molly: Fynn drinkt de 240 idd ook makkelijk op. Maar volgens mij zou hij 270 ook naar binnen werken. Heb vanavond een fles van 210 klaargemaakt en als laatste 1 eetlepel Nutrix toegevoegd. Op het pak staat 2-3 eetlepels maar dat vond ik te veel om mee te beginnen. Wel ff opletten dat de speen groot genoeg is. En natuurlijk: Gefeliciteerd met je nieuwe baan! Klinkt goed @Janette: Wat bedoel je precies met het omrollen van Fynn? Dat hij nog niet altijd terug kan draaien van buik naar rug? Want de andere kant op gaat nml aan de lopende band. En ik heb idd ook een kleed op de grond. De hoest van Teun klinkt wel naar zeg. Fynn z'n hoest blijft ook lang hangen maar is niet zo heftig. Weet wel dat hij ook een keer bijna z'n hele fles weer teruggaf toen hij een hoestbui had. Dus ik denk dat Teun gewoon echt nog niet lekker is en daardoor slechter eet. @Otje: Bedankt voor de bruine bonen tip. Die ga ik onthouden voor het geval Fynn ook moeite heeft met groenten. @Lola: Thanks! Ga de foto's zsm sturen. En de spiegel is hier ook favoriet. Fynn vindt zichzelf reuze interessant en houdt net als Dain ook spontaan op met huilen als ie zichzelf ziet. Fynn is dit keer gelukkig na z'n laatste fles (om 21.00) in slaap gevallen. Ik ga nu dus ook es vroeg m'n bed in. Hoop op een lange nacht
Vandaag is jiri 6 maanden Wat gaat de tijd snel. Jiri eet erg goed zijn groenten. Heb al verschillende smaken geprobeerd en eet ze allemaal. Zo'n klein potje gaat bijna helemaal op. Verder is het erg hectisch. Iedere dag naar het nieuwe huis, klussen. Al krijg ik niet veel gedaan als jiri mee gaat. Hij gaat 2 dagen naar het kdv, dan kan ik tenminste goed mee helpen. Een nieuw huis en een kleine is toch wel minder. Maar ja, het is niet anders. Waarschijnlijk gaan we pas verhuizen na onze meeting. Vind ik ook niet erg. Zou ook wel erg druk zijn als het nog net ervoor zou zijn. @vales: ik vind het ook moeilijk om jiri achter te laten. We zijn tot nu toe pas 2 keer een avondje weg geweest en toen heeft mijn moeder opgepast. Ik vind het ook niet erg om niet weg te gaan. Het zal wel makkelijk worden als hij wat ouder is. @eve: Fynn heeft concurrentie, Jiri heeft al een autodate met Jasmijn op 9 juni @molly: gefeliciteerd met je baan. Jiri kan zich goed omdraaien van rug naar bijna buik, alleen zijn armen werken nog niet mee. Als hij dat door heeft, dan zal hij wel veel op zijn buik liggen. Hij slaapt nog steeds naast ons bed in zijn wiegje, past er nog net in. In ons nieuwe huis gaat hij ook 's nachts in zijn eigen bedje slapen. Vanaf nu laten we de natuur ook zijn gang gaan voor een 2e kindje. Vind het wel erg spannend.