Oh oh oh en maar blijven zorgen voor iedereen he! Volgens mij staat er bij jou thuis altijd iets lekkers klaar!
Oh ja en ik heb niet voor niks een 'dikke' man! Hij blijft maar eten en snoepen van al die lekkers die zn vrouwtje maakt. En ik ben juist klein en slank. Echt een poppetje! Jayda heeft mijn bouw!
Juffie wie weet dat we elkaar in de toekomst eens kunnen treffen! Hi hi en jij dus helemaal in contrast met je man! Nou ja, heb je wel wat lekkers om tegenaan te kruipen!
juffie, have fun met de lekkere cake. *jaloers* dee, oei bijna aanrijding... pas je op???? olga, ik zet niels tegen de deur en leg iets op zn hoofd en zet dan een streepje op de deur. hoeft ie maar heeeeeel even stil te staan en als ik hem omkoop (als jij ff stilstaat krijg je straks een koekie dan doet ie het meestal wel) Omkopen en chanteren issie heel gevoelig voor. Of zoals iemand anders laatst heel mooi zei: ze mogen best leren dat ze niets voor niks krijgen: voor wat hoort wat haha.
Sanneke, wauwie wat een buikje al meid! En Niels kan wel heel knap de krant lezen! Ik zal jou manier van meten eens proberen, maar volgens mij gaat ook dat niet lukken met Senna. Britt, alles goed? Lekker rustig dagje voor jezelf? Senna heeft dus uiteindelijk niet geslapen vanmiddag....wel redelijk rustig op de bank gerommeld met kussens en zijn giraf. Ben zelf ook wel eventjes gaan liggen. Net lekker fruit gegeten en straks gaan we maar verven....Daar vroeg Senna vanmorgen al om.
Olga, heerlijk dagje. Mijn mams heeft al tig keer gebeld en het gaat super met Sam. Ik heb vandaag heerlijk uitgeslapen. Beetje in de babykamer aangeklooid. Wat babywasjes gedraaid. Een hele moeilijke en vervelende brief geschreven waar ik al ruim een jaar tegenaan zat te hikken en net heerlijk in bad geweest. Zou je ook es moeten doen meid?? Wat knapt een mens daarvan op!!
Britteke, oh heerlijk dagje dus. Hier eigenlijk ook. Senna is ook heel gezellig, dus we hebben al veel gerommeld samen. Net nog lekker geverfd en stickers geplakt. Verder heb ik helemaal niets aan het huishouden gedaan vandaag! Dee, fijn weekend!
Sanneke, ik heb even op die site geneuzeld en wat Senna gisteren had zal inderdaad Breath Holding Spells geweest zijn. Hoop niet dat hij het te vaak gaat krijgen, want ziet er erg naar uit. Jan is al thuis en is nu met Senna boodschappen doen. Straks even eten koken en vanavond lekker saampjes met Jan op de bank denk ik!
hier net lekker gegeten demy heeft geholpen was erg leuk samen :d.. duik nu lekker op de bank. robin zal zo wel wakker worden voor zijn voeding.. ga lekker vroeg naar bed vanavond met de kippen op stok .. ben bekaf.. ik ga morgen weer verder met bijlezen en reageren fijne avond en fijn weekend
kben net weer thuis, de auto staat weer stil!!! gelukkig was jan al thuis dus die op de fiets naar mij toe (ik sotnd eerst midden op een rotonde! vrienden gebeld en die hebben de kids opgehaald en ik gauw op de fiets erachteraan. jan staat nu te wachten op de anwb stom gedoe!
Lindy, slaap lekker, hoop dat je even goed kan uitrusten! Nannaf, jemig wat een gedoe zeg...voel je je ook rot. Sta je met twee kids in de auto til op een rotonde. Gelukkig vrienden en Jan in de buurt om je uit de penarie te helpen!
goedenmorgen, ik ga zo naar de kapper...en vanmiddag naar de 9mn/hh beurs....denk dat ik vanaaf wel afgedraaid ben