Goedeavond allemaal Ik kom ook eventjes langswippen. Ik lees nog trouw iedere dag mee heb alleen weinig tijd om te reageren. @sanneke Bedankt voor het mooie kaartje. deze week ga ik eens even kijken of ik iets leuks kan vinden voor je prachtige meisje. Balen van je borstontsteking. Hopelijk gaat het nu alweer beter. @loopy wat fijn dat je mooie mannetje Rens thuis is. Lekker genieten nu. @dee Wat een leuk tshirt. Dat wordt leuk voor Estelle. En dat bed is erg leuk dat heeft Lieke ook gehad. Ik had er een hemelbed van gemaakt. @MissK Een hele fijne vakantie !! Lekker relaxen met de meiden. Leuk twee weken kamperen. @miep Goed om jou hier ook weer te zijn. En fijn dat het goed gaat met het helmpje van Jari. Hoe is het verder met jou ? Al wat vooruitgang ? @salapio Zwaai !! Wat een mooie oranje suporter heb jij.
Hier nog 1,5 week werken. EINDELIJK bijna vakantie. Ben eraan toe. Ben best wel moe. Is een druk jaar geweest. Morgen krijg ik nog 50 toetsen om na te kijken en dan is het wel ver gedaan. Jesse heeft weer oorontsteking GRRRRRRRRRRRR Verder gaat het goed met hem. Thomas en Lieke gaan op school helaas niet zo heel erg goed dus daar hebben we wel wat zorgen over. Maar we genieten wel volop van het weer, lekker veel zwemmen. En natuurlijk het WK wij zijn hier dol op voetbal. Vooral mama en Thomas. Dus wij hebben vrijdag een top dag gehad. Ben nu al nerveus voor morgen. Dikke knuffel voor iedereen. Ik kom wel weer eens langs XXXXXXXXXXXX
Sanneke, wat gebeurt er als je haar niet wakker maakt? En dus echt op verzoek gaat voeden? Dee, leuk shirt! Van mn ouders kreeg ik deze romper: Amber, hopelijk hebben we veel plezier morgenavond?
Dan komt ze niet vaak genoeg (denk ik) om te groeien. zou jij dat proberen? Als je leest dat ze in het begin 7 a 8 keer voeding moeten krijgen, ook om de borstvoeding op gang te brengen dan durf ik dat niet aan eigenlijk, maar ik sta erg open voor je ideeen. mag ook via pb om de anderedames niet te vrrmoeien met tietenpraat loopy hoe is het met rens? en met jou? lukt het allemaal of vind je het aanbuffelen?
Hoi dames Kom ook weer om het hoekje kijken lees wel alles mee dus ben van jullie nieuwtjes op de hoogte,,,maar reageren lukt helaas niet altijd. Sanneke wat een mooie dochter heb je heb meerdere foto's gezien op hyves. Loopy wat een mooi mannetje ben vriendjes met hem geworden,,hij heeft er al heel veel Miep Jari een nieuwe helmpje is het weer wennen voor hem of valt het mee. Daphe mooi bedje,,,en leuk shirtje ben benieuwd na de reacties. Amber bijna vakantie,,heerlijk. Salapio de kinderen in het oranje leuk,,zijn jullie echte voetbal fans Zo kleine update van hier Nick eet de laatste weken erg slecht heeft erg veel last van zijn amandelen,, dus we zijn vorige week na de kno geweest en nu moeten zijn neus en keel amandelen er uit 3 september direct na de vakantie,,, Hopelijk is hij dan van al zijn problemen af. En met mezelf gaat het nog steeds niet goed soms echt minder ,,maar dat gaat vast wel weer goed komen. Verder zijn we hier beetje bij beetje bezig met veranderen in huis,en volgende maand krijgen we nieuwe meubelen ,,kijk er nu al na uit. Nou iedereen een hele fijne avond En dikke knuffel voor alle kleintjes
zwaai, hallo allemaal, kom ik ook weer eens om de hoek kijken @alieke; wat een nare situatie! heel veel sterkte en een dikke knuffel hopelijk komen jullie er toch samen uit! @sanneke; hoe gaat het met je ontsteking? @dee; hoe is het met jou en je buikje? verder niet zoveel bijgelezen ik hoop dat het met jullie allemaal goed gaat! hier gaat het prima, heerlijk weer van mij mag het zo blijven (niet zo vreselijk warm!) ik kreeg net een telefoontje dat Jonathan in september eindelijk naar de psz mag! ben daar heel blij mee want hij is er echt aan toe! maar hij gaat wel gelijk 3 dagdelen en dat is wel even slikken maar we zullen zien hoe hem dat vergaat, misschien is het wel goed voor hem. wel spannend hoor. maar ook wel heerlijk dat ik dan even tijd alleen voor mijn meisje heb ook wel lekker. zijn jullie hier al bezig met zindelijkheid voor de peutertjes? ik wil deze zomer en goed mee bezig en hoop hem dan zindelijk te krijgen maar ja dat valt niet te voorspellen natuurlijk. Naomi groeit als kool en ontwikkelt zich razendsnel. ze zit nu stevig en dus kunnen we nu lekker fietsen! daar heb ik echt naar uitgekeken. en verder schuift ze over de vloer door zich af te zetten met een beentje en dan tijgeren zeg maar. ze oefent wel met kruipen dan wiebelt ze even op handjes en knietjes en ploft dan weer op haar buikje terug. net als Jonathan die deed dat ook precies zo. op haar manier zingt ze nu ook met ons mee. (aiah ha bababa) nou tot zover een update vanaf hier. tot en volgende keer! en voor iedereen alvast een hele fijne vakantie!
Dee..een lekker ruim bed dus!! Leuk hoor!! Wanneer mag ze erin..? Sanneke..fijn dat je t kaartje hebt ontvangen.. en t washandje doe je dus al...mmm niet meer tips eigenlijk.. hoe gaat het met jezelf? slaat de kuur goed aan? Amber..lekker bijna vakantie! en arme Jesse weer oorontsteking!bah! en een beetje gedoe met de kids op school..wat vervelend meid!! Hier gaat t helaas nog niet beter..maar goed..we gaan gewoon door hoor.. Gerda..arme Nick z'n amandelen eruit..nou als t maar helpt hè!! want niet eten kan ook niet hè..en met jezelf ook soms helemaal mis..Bah!! Doe maar rustig aanhoor!! Ben benieuwd naar je nieuwe kamer straks!! Nannaf..Jonathan naar de psz..leuk!! en al aan t fietsen met Naomi!leuk!! wij wachten nog even met Jari.. ***** Hier heb ik gister de psz gebeld en als t goed is mag Mika ook na de vakantie naar de psz toe! Op maandag en vrijdagmorgen! komt goed uit , kan ie op woensdag op gym blijven!! En ook even voor de mri gebeld..en de wachtlijst is 8 tot 12 weken..dus kan nog wel even duren tot er een oproep komt.. We wachten maar rustig af hè.. Jari moet nog wel even wennen aan z'n nieuwe helm..tenminste..hij heeft zelf niet zoveel last..maar heeft wel weer drukplekken.. Even aankijken en anders maar even heen om even bij te laten stellen hè..
Miep, kusje voor Jari's hoofd. En fijn dat Mika op gym kan blijven en toch naar de psz kan! Balen dat je zolang moet wachten voor de Mri. Waarom zijn er in nederland toch zulke achterlijke wachtlijsten. Nannaf, leuk dat het zo goed gaat met Naomi! En ook fijn dat je straks ff je handen vrij hebt om alleen met Naomi te zijn. Niels blijft hier ook gewoon naar de oppas gaan, vandaag is hij daar ook. Dat vind ik best heel lekker en voor hem is het ook lekker at zn ritme doorgaat. Alles is hier al zo anders. Ik ben sinds gister eindelijk weer wat fitter. Ik heb nu ook zin om naar buiten te gaan en om beneden te zijn. Jan heeft vakantie dus ik kan nog steeds lekker rusten tussen de middag. Nu is hij aan het racefietsen en Lotte was wat onrustig toen ik wilde slapen maar ik ben wel ff weggeweest en heb nog een hele poos met haar liggen kroelen. BabysUitNijkerk Dit is een link naar een foto van Lotte. Die krijgen we als uitvergroting van de verloskundigenpraktijk. Echt een leuke actie. En deze foto zat ook op het geboortekaartje. Ze ligt op Jans borst dus we hebben de zwarte borstharen maar weggefotoshopt
Sanneke, wat een schatje zeg! Fijn dat het weer beter gaat. Ik heb ook twee dagen helemaal plat gelegen van de koorts van de borstontsteking. Leuke actie van de praktijk zeg! Lekker dat Jan nog vakantie heeft en dat je ouders in de buurt zijn! Leuke banner trouwens! Gerda, leuk dat je weer eens om een hoekje komt kletsen! Nick zijn amandelen eruit...hoop dathet daarna verbeterd! Dee, wat een geweldig ontsnappingsverhaal van Estelle! En leuk shirtje ook zeg! Miep, fijn dat er al verbetering te zien is bij jari zijn hoofdje! Misskeita, heerlijk dat je vakantie hebt! Lekker lezen, genieten van de meiden, bijkomen en nog op vakantie. Amber, nog even en jij kan ook gaan bijtanken meid! Bij Thomas en Lieke allebei wat probleempjes op school? Niet leuk, maar wel aan te werken? Dat is lang gelden dat Jesse oorontsteking had of niet?
Zo dat was even een heel snelle reaktie...ben vast mensen vergeten, sorry! Wij hebben heerlijke dagen in Belgie gehad! Veel in het zwembad, wandeling gemaakt, speeltuin geweest, stadje bezocht, uit eten geweest, ijsjes gegeten enz... Senna deed het best goed. Laat naar bed en dan nog pas tegen tienen eindelijk gaan slapen. De eerste nacht is hij 5 keer uit zijn bed gevallen, zo zielig... Uiteindelijk een plank uit de huiskamer gehaald en tussen het matras vast gezet. Evi was super lief, sliep goed en ging overal prima in mee.
Iedereen is zeker voetbal aan het kijken? Ik niet hoor...en jan ook niet. We zullen vast een van de weinigen zijn in Nederland! Senna is eindelijk gaan slapen...hij is tot half 10 weer steeds uit zijn bed gekomen. Nu drie dagen achter elkaar werken. Dat is voor het eerst. Niet leuk om de kids drie dagen weg te brengen en weinig tijd voor ze te hebben. Morgen gaan ze naar mijn zusje. Dat is ook voor het eerst eigenlijk. En onhandig, want ik moet er eerst een kwartier de andere kant voor op rijden. Morgenmiddag mogen de hechtingen uit mijn hoofd. Ik kan er alweer prima op liggen, maar het is nog wel erg gevoelig.
hoera Nederland in de finaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaale!!! Wat een paniekvoetbal aan het eind zeg! Lotte heeft kramperdebampjes. Arm kind. Gelukkig sjouwt papa een eind met haar rond, vannacht ben ik natuurlijk weer de sjaak.
Sanneke..wat een lieve foto's!! mooi meisje!! en wat leuk dat jullie een vergroting van die foto krijgen! Fijn dat het ook beter met jezelf gaat!! en gauw je bed in nog wat slaap pakken.. Olga..even heerlijk weggeweest!! arme Senna zo uit bed gevallen daar.. En Evi zich daar prima gehouden..heerlijk!! en nu de komende 3 dagen werken...moet je dat voortaan altijd? Zal idd best even wennen zijn... en de hechtingen er weer uit morgen..altijd prettig! Jaaa wel erg leuk hè...NL in de finale..dat wordt dus weer gauw oranjeshirtjes uitwassen..
yeahhhhhhhhhhhhhhhh Oranje in de finale Helemaal happy hier. Wat een westrijd zeg. sorry dat moest ik even kwijt @Sanneke ARme lotte krampjes. Wat een prachtig meisje is het. Mooie foto. @Olga Arme Senna uit bedje gevallen. Gelukkig wel leuke dagen gehad. @Miep Was ze meid. Hier ook hoor. Zo en nu ga ik proberen te slapen.
Grrrrrrrrrr!!!:x Computer Uber traag en al m'n reacties weg... Nou dan maar even een zoen naar iedereen, ik had al in bed moeten liggen maar de laatste oranjefans zijn net vertrokken. nog even lekker "na geborrelt"... Hier alles goed. Lekker aan het genieten van de kids en het lekkere weer. Liv eindelijk aan de AB en weer Ventolin & Qvar. 15 juli naar de KNO en allergietest. Het lieve kind hoest al maanden d'r longen uit d'r lijf. TE zielig! Potje gaat helemaal goed, poeppie en plas op het potje (plas heel vaak in n grote boog ver over het potje omdat ze onder het plassen naar d'r flamoes wilt kijken haha...(veel dwijlwerk dus..) Eten is DRAMA...NIETS wilt ze eten...best vermoeiend (zal best door het hoesten etc komen) Was benieuwd hoeveel vrijheid jullie de kids geven. *vriendje spelen? *alleen beneden? *speeltuin? Ik ga tukken...even kijken of ik dit WEL kan posten..:x
GOEIEMORGEN!!! Ff snel een vraagje... Ik wil voor een fietsje kijken voor Annabel, maar ik heb geen idee welke maat frame. Een 12" of een 16"... Wat voor fietsjes hebben jullie? Enne, Sanneke, wauwie, wat een verschil zeg. Wat is Niels een reus bij Lotte! Superlieve foto! Olga, hier ook een niet-voetbalfan. Maar 't is natuurlijk wel leuk dat Nederland in de finale staat. BETERSCHAP voor alle kindjes en mama's die het nodig hebben! Dikke knuffel voor iedereen! Nu gauw weer werken... Oja, ons buikbewonertje is maandag met de 20-weken echo goedgekeurd. De echoscopiste had er wel volgens mij wel meer tijd voor nodig, want de kleine werkte niet echt mee. Wat een draaikont... Geslacht weten we trouwens niet... Misschien later nog een 3D echo. Haha, nog een ideetje voor op mijn verlanglijstje (ben 21 juli jarig). Ooooh, en onze tuin is klaaaaaaaar! Ik ben er zo ontzettend blij mee! 't Gras is gisteren gelegd en de dakbomen en leiboom staan er ook. Betekent wel dat we deze week flink aan het sproeien moeten, zeker met de hittegolf. Hovenier stelde zelf voor om gisteren dus het gras te leggen, dus dat zal wel goedkomen. Annabel wil ook niets liever dan naar buiten. Da's het eerste wat ze vraagt als ze wakker wordt. Als manlief de stopcontacten afgewerkt heeft, kan het kippenhok weer op zijn plek en dan nog even tuinverlichting uitzoeken en dan is het echt helemaal klaar. Haha, ik heb trouwens besloten dat ik vogelhuisjes ga sparen! Ik wil een hele schutting vol! Hahaha... En nu echt weer aan het werk. Groetjes, Nelly
Vrijheid, M mag alleen bij een vriendje spelen, maar ik denk dat ze dat niet wil. M mag alleen beneden zijn, maar niet te lang (ik loop vaak alleen naar boven om T naar bed te brengen). Ik laat dan wel de deur open. M mag niet alleen naar of in de speeltuin. Ik ben er bij, maar ze mag wel zelf klauteren enzo.