nelly....wat een lekker moppie!...en zo schattig met haar grote zussen...krijg er helemaal babykriebels van................
Ess dank je voor je lieve woorden..... Olga dat met mijn ogen komt idd door de MS...het is steeds weer een verrassing wat er gaat gebeuren en of het weer over gaat....aantal weken terug heb ik een dikke week heeeeel erg dubbel gezien ....dat is toen gelukkig weer helemaal overgegaan...maar of dat nu ook weer zo is.................we wachten maar weer af
hey Lindy...nou met de kindjes gaat het super...lekker eigenwijs maar ook errug lief...Rubin vind het helemaal leuk op school, kletst je de oren van je kop, zingt de hele dag liedjes...Bente is alweer 17 maand en dat gaat allemaal zo snel....ze begint een beetje met kletsen (ik hoor er iig woordjes in ) en rent de hele dag giebelend met Rubin door het huis haha....met mij gaat het op het moment wat minder maar daar gaan we aan werken
wat leuk frederike . wat vervelend dat je z`n last van je ms hebt lijkt me echt vervelend ook met de zorg voor je kids en zo. en het dagelijkse leven. dikke knuffiej
Frederike, die lieveheersbeestjes eierkoeken zijn ook een leuk idee zeg! Maar rode folie, waar koop je dat? Zusje van mijn vriendin is vorige week bevallen van haar zoontje Rubin. Je hoort deze variant toch niet zo heel vaak he! Moeilijk hoor...dat je nooit weet waar je voor komt te staan met je ziekte. Sanneke, wat goed dat je moeder weer thuis is! Hopelijk krijgt ze snel weer wat energie en is ze helemaal klachtenvrij. Nelly, wat een lieve foto´s van je meiden! Dus Marjolein doet het ook gelijk al goed aan de borst? Jij hebt echt wonderboobies volgens mij!
Dee, mooie buik!! Wel groot maar dat kan ook niet anders he met een kleine boedha erin Lindy, Beterschap!! Ninien, Haaaaai!!! Olga, geslaagd voor laarzen... ik moet ook nog... zucht (ook altijd drama!!)
Traktaties, ik had mijn oog al laten vallen op de koekiemonsters Nelly, prachtig meisje heb je weer gemaakt zeg!!! Leuk die meidenfoto!! Lekker stel is het zo he!! Wat een geluk!
Sanneke, wat fijn dat je moeder weer thuis is. Ze zal wel geschrokken zijn zeg... nu lekker bijkomen in haar eigen vertrouwde omgeving.
zo hier liggen de jongens in bed. Geen idee waar Jan uithangt. Die ga ik zo maar es bellen. Hij zou wat later zijn... maar zo laat!!!???? Vandaag weer gewerkt na een week thuis te zijn geweest. Vorige week bij de kaakchirurg geweest en dat was me wat tegen gevallen haha. Ik wil trouwens dolgraag naar Kane maar krijg niemand mee... hier nog fans?? Ik ga ff een hap eten en bankhangen. Heb nog niet gezeten sinds ik thuiskwam met de boys om half 6 dussss
olga, nou zo vlak voor de sinterklaas/kerst is er vast wel rode inpakfolie te vinden...bij de zeeman zag ik het laatst maar daar zaten ook wat glitters in...maar dat was wel een optie en wat leuk van het zusje van je vriendin ...het is natuurlijk ook wel een hele leuke naam ...en idd je hoort m bijna nooit...
Wij kopen bij de Xenos van die kleine ronde houten doosjes. Die verf ik paars en M mag die beplakken met gouden sterren. Daarin doen we rozijntjes en wat ander gedroogd fruit: aardbeitjes, papaja etc.
Nelly...wat een prachtmeiden heb je!!! Geweldig hoor zo snel online! en ook even fotootjes showen!!! Wat vinden de meiden ervan? Gaat alles goed met Marjolein en met jezelf? Britteke..wat worden de boys alweer groot hè!! Leuke foto's!! Sanneke..fijn dat je moeder weer thuis is!! Dee..mooie buik!! en Hele Dikke Knuffel meid! Fredje..niet helemaal lekker in je vel..Dikke knuffel!! Traktatie...ik ga een clowntje van papier maken, heb al glitterkarton en van die plak oogjes enz gekocht.. Die plak ik op een wcrolletje. En daarin gaat een bellenblaas. Die verpak ik in doorzichtig folie en daar doe ik dan een doosje rozijntjes bij in of zo.. Tenminste..dat is het idee.... Gister Sinterklaas gehad van de gym. Was de 1e keer dat Mika sinterklaas en pieten in t eggie zag.. maar hij vond t heel leuk! Heeft samen met de pieten gedanst en tikkertje gedaan.. Kreeg een leuk cadeautje en een pietendansdiploma..wat wil je nog meer..8) Jari is nog een klein beetje verkouden..Mika is er wel doorheen... En ik zelf heb t nog goed te pakken...ik snotter wat af...vreselijk!!
Dee, dikke knuf en fijn dat je hebt kunnen spuien tijdens wandeling Miep, dappere Mika dus, lekker dansen met de Pieten. M zou pas afkoelen tegen de tijd dat de Pieten al weer weg zijn Gaat hier gelukkig weer beter, spugen is voorbij ... T had een hangdagje, nou ja ... zo wisselen ze elkaar mooi af . Dit weekend gaat M voor het allereerst logeren bij mijn ouders. Ze is nog heel enthousiast. Mag ook wel: ze gaan naar het Dolfinarium (incl Sintshow). En Zwarte Piet komt ook daar iets in dr schoen doen . Ik ben erg benieuwd (maar heb op zich wel een goed gevoel)
Salapio, spannend dat M voor het eerst gaat logeren. Hier ben ik erg blij dat we ze zo af en toe kunnen brengen.Kunnen jan en ik ook eens samen weg en laat thuis komen! Ja ja...Evi heeft ook al twee keer gelogeerd namelijk. Senna voor het eerst met 9 maanden, dus wel een evrschil. Leuk om traktaties te maken van die houten doosjes bij de Xenos. Dee, die vervelende hormonstertjes ook....Vertel anders aan je man dat je het moeilijk vindt dat je de ene keer geprezen wordt en de andere keer gemopper over je heen krijgt. Miep, wat stoer van Mika dat hij met de pieten gedanst heeft. Dat zie ik Senna nog niet zo snel doen hoor. Jij hebt ook een leuke traktatie bedacht. Wel veel werk.
T mag van mij op zich ook wel uit logeren (we zijn wel al een nacht weggeweest maar toen kwamen mijn ouders hier), maar hij weigert pertinent de fles. Dus dat vind ik nog een beetje te veel gevraagd. Maar zou het heeeeeeeerlijk vinden: echt samen uitslapen haleluja! Hopelijk gaat ie snel echt doorslapen, dan mag ie ook (al is het voor M nu ook wel superfijn dat ze even alle aandacht van o&o krijgt)
S ging al uit logeren toen ze 5 weken was Moest echt even een nachtje bijtanken toen. Nu slapen H&S 1 nachtje per week bij mijn ouders (zondagnacht). Ik vind het zo luxe om maandagmorgen echt alleen maar voor mezelf te hoeven zorgen. Gek genoeg slaap ik zondagnacht altijd heel slecht; mis echt de fysieke aanwezigheid van de meiden. Dat ik ze niet hoor ademen en omdraaien. En dat Hannah niet midden in de nacht lekker tegen me aankruipt als ze eng heeft gedroomd.