Alieke...gefeliciteerd met jullie dochter en geniet ervan meid! Elise....sterkte meid! mamabeer...vervelend meid...blijft maar aan de gang bij jou he...hoop dat de kleine besluit om snel te komen...sterkte!
Alieke wat goed om van je te horen...gefeliciteerd en geniet ervan samen! Elise meid wat een rot verhaal..hopelijk gaat het snel beter met jullie..veel sterkte gewenst. Mamabeer koppie op!
Meiden, ik ben er weer vandoor! Er word hier een klein meisje wakker die honger heeft Ik weet niet wanneer ik er weer ben, hopen dat het internet het snel doet bij ons! Iedereen heeeeel veeel succes! xx
@Alieke: gefeliciteerd met de geboorte van LOIS! @Elise: jeetje, wat naar allemaal... Hoop dat jij en kleine Lucas snel opknappen. Dikke knuffel voor jullie. @Essebes: en, en, en? Ben helemaaaaaaaal niet nieuwsgierig hoe het in 't ziekenhuis was
Mamabeer...ook een dikke knuffel voor jou! Inge gefeliciteerd met je ouders. Hier lekker tukkie gedaan en nu maar hopen dat ik vanavond nog kan slapen. es..hier nog eentje heel nieuwsgierig? En al 10cm? Of hebben ze je meteen maar gehouden?
Zit er aan te denken om lekker uiteten te gaan. Nu kan het nog makkelijk. En met kerst weet ik toch niet hoe ik erbij zit. (hopelijk met een uk). Hoop dat mannetje ook zin heeft.
alieke gefeliciteerd met jullie kleine meid. moeder zus en kinderen zijn weer naar huis.(heerlijk rustig) wel gezellig maar zooooooooo druk. hier lijken de krampen wel erger te worden. even in de gaten houden. hoop niet dat het minder wordt........... en ik ben ook wel benieuwd naar essebes........
voor alle grote buiken die het zat zijn ga ik vanavond een speciaal kaarsje branden. reken maar op een baby boom dit weekend
He Alieke, gefeliciteerd met de geboorte van jullie dochter! Elise wat vreselijk, en nog wel door geblunder van het ziekenhuis als ik het goed begrijp? Ik hoop dat jullie beiden heel snel weer naar huis mogen! Loopy, ik hou je eraan Heb mn verhaal van vanmorgen besproken met mn vriend en zoals ik al dacht was hij zich van geen kwaad bewust. Zijn reactie: ach joh, ik kraam er zomaar wat uit. Maar Inge, denk inderdaad dat als die kleine er straks is alles vanzelf wel binnen proporties zal vallen.
hello dames, nog niet kunnen bijlezen, sta alweer 10 pagina's achter... Maar ik heb nieuws. Ondertussen 4 cm opening en... als het kleintje vannacht niet komt moet ik morgen om 7.45 het ziekenhuis in en wordt het ingeleid. Kindje is er volledig klaar voor, mijn bloeddruk is verhoogd, ik ben op 4 dagen tijd 2 kg bijgekomen en mijn vruchtwater is bijna op. De dokter acht het beter ons kleintje morgen te laten komen dus... Ik stuur een berichtje naar Salapio als het zover is. Verder zal het wle een tijdje duren voor ik terug op het forum kom, ik blijf 5 dagen in het ziekenhuis (in België is dat standaard zo). Daarom nog dit: hééééééééééééééééél veel succes aan iedereen. En vooral: enorm bedankt voor alle steun en begrip die jullie allemaal hebben getoond in deze negen maand. Het is echt hartverwarmend!
IK WIL OOOOOOOKKKKKK...... Ben super blij voor je arka....dus morgen mag jij je kindje al in je armen houden. Heel erg veel sucses morgen (of misschien vanacht nog)
alieke gefeliciteerd met jullie dochter! Arka heel veel succes morgen. En natuurlijk ook andere dames heel veel succes en hoop dat jullie snel jullie kleintje vast kan houden. Vandaag voor het eerst lekker buiten geweest met Tugce. Ze viel gelijk in slaap. Controle bij kinderarts was goed gegaan. Ze was nog wel beetje geel maar dat zo snel over gaan. Veder was alles goed.
alieke gefeliciteerd meid! hier de hele dag wat in huis gerommeld... niet echt in mijn hum vandaag....waarom weet ik ook niet.... meld me bij deze ook meteen weer af voor vandaag! meiden die bezig zijn: SUCCES!
Arka, succes! Bowie, fijn dat je het uitgesproken hebt! Lucht lekker op zeker! Alieke, tijd om je banner aan te passen! Loopy, thanks Momhairy, ik hoop met en voor je dat de krampen doorgaan en overgaan in weeen (oftewel: ik wens je pijn toe ) Mamabeer, dikke knuff hoor. En het geeft niet dat er meiden zijn die verder zijn dan jij, want jij voelt het zo, dus mag je best ff klagen! Hoe zou het met Gerda zijn? Heeft iemand nog contact gehad? Wie is dr buddy ook al weer? En Olga... hoop zo dat er gauw nieuws is.. Ik heb lekker een tukkie gedaan vanmiddag en heb dus een superlui relaxed dagje achter de rug! Heerlijk. Vanavond nog vergadering van de Vereniging van Eigenaren van de flat. Altijd wel leuk. eet smakelijk alvast allemaal! groetjes sanneke
Loopy ik hoop van harte dat je kaarsje werkt Arka succes morgen (of eerder natuurlijk). bowie goed dat het uitgesproken is met je vriend. Ik zal gerda even een sms sturen om te vragen hoe het met haar gaat!
Hallootjes..ik ben er ook weer effekes.. Sanneke..fijn dat je toch iets beter hebt geslapen vannacht! Hier had ik toevallig vorige week net voordat ik naar het ziekenhuis moest..de Wij ontvangen.. Salapio..ik vond het aan de ene kant wel jammer dat ze wegging.. Maar ook wel weer fijn hoor.. We mochten trouwens nog 2 dagen extra maar hebben dit niet gedaan.. We kunnen ons nu prima redden.. Iloon..weer leuk kraamvisite gehad vandaag! Bowie misschien wel een idee om het er eens over te hebben Dat jij het zo ervaart..en dat je er best mee zit.. Maar ik denk dat het allemaal best goed zal komen als jullie kindje er is hoor! Is dan zijn eigen jochie hè! Amber..nog eventjes meid je bent er bijna hoor! Alieke..gefeliciteerd met jullie dochter!! Elise..heel veel sterkte meid .hopelijk gaat alles snel weer beter en mogen jullie weer snel naar huis! Arka..heel veel succes! Ayse..fijn dat de controle goed was bij Tugce!
Sanneke: hihi ja we hebben goed geventileerd Dreams: ja meid nog fftjes he,. hoop dat die kleine man zich snel bij je aanmeld meid.. die onzekerheid is ook niks. Miep en miep: Wat leuk dat je je kleintje in de tymmy tub heb gedaan ik zal zo even naar de foto kijken hij kijkt zeker een beetje boos hihi maar wel een sgattig ventje Loopy: wat een super nieuws heeeel veeel succes meid; Misskeitaeehh spannend meiD aisca: wat vervelend dat je zo rot geslapen heb ik ken het ben ook zowat de hele nacht opgeweest dat maagzuur wordt er niet goed van essebes: spannend meid. hoop dat het bij je gaat doorzetten wat een rot bericht van Elise. wens haar maar heeel veel succes. met Lucas De wij;; die heb ik al een week binnen ofso roxyrox: ja wij wachten geduldig af .. maar vind het nu wel zowat welletjes hoor hihi Lentefee: mooie naam meid.. Iloon: gezellig kraamversite... misskeita: bellen hoor meid Hier nog geen labiele schoonouders/ ouders hihi maar ik begin wel erg ongeduldig te worden en wordt gek van mensen die vragen van is het er al?... aliek: super meid gefeliciteerd arka: veel succes meid. ik ga nu weer naar beneden meid wij eten lekker spagetti heb vanmiddag op internet even 2 solicitaties verzonden en een huisarts en tandarts hier op gezocht hehe wel lekker dat dat allemaal zo makkelijk te regelen valt tegewoordig ik ben benieuwd wie er nog bevallen in deze dagen spannend zet hem op meiden kom morgen of over morgen wel weer ff bij lezen en reageren knuffelll lovejullie