morgen! mijn zieke ventje heeft gisterenavond zichzelf nog helemaal onder gespuugd. vanmorgen wilde hij heel graag drinken, maar ook dat is er alweer uit. mijzelf en hem al twee keer omgekleed. ga zo weer de ha bellen, want dit is niet normaal. hij is helemaal slap en ik kan zijn ribbetjes tellen. ik moet eigenlijk werken vandaag, maar blijf dus thuis. ben zo moe als een hond en heb een enorme koortslip, bah! en ik wil mijn liefje niet naar oma brengen nu.
Goedemorgen! Dee..yep hier ook een ks gehad.. en je hebt gelijk..iedereen heeft altijd vreselijke verhalen over bevallingen..daar wordt je bij voorbaat niet happy van.. En wat een leuke foto's! de boerderij heeft Mika ook..erg leuk hè! Judith..zo'n pomp heb ik niet gehad..ik had een morfine neusspray.. Olga..hè gets..Senna nog zo ziek..gewoon de ha bellen hoor! En fijn dat je zelf bij m blijft! Hele dikke knuffel voor jullie allebei! Hier heel slecht geslapen..vreselijk hoesten.. Heb al ik weet niet hoeveel hoestdrank op...overdosis in ieder geval.. Ben maar rechtop gaan zitten en zo in slaap gevallen.. Dat ze hier niet wakker zijn geworden..mag wel in de krant.. Nou ik ga boodschappen doen met mams.. want er is bijna niks meer in huis... dus tot laters....
Dee.. wat heb je ook een mooi meisje! Esmee is ook helemaal weg van de LP.. Ze heef het Huis.. Ninien.. te laat meid! haha.. Olga.. Wat vervelend dat het bij Senna weer helemaal mis is.. Ik zou ook de huisarts bellen want die kleintjes zijn zo uitgedroogd! Spijbelen van je werk.. Groot gelijk! Miep..De laatste kruimeltjes brood vanmorgen als ontbijt gehad? Boodschapze met je mams.. Niet gek dat je na een overdosis hoestdrank zittend in slaap bent gevallen.. .. Misschien zelf even naar de dokter gaan om te laten luisteren? Ah een morfine neusspray is ook wel lekker.. Heb je het veel gebruikt dan?
Vanmorgen al weer druk geweest in huis.. Eten voor Esmee is gekookt, de stofzuiger is al door het huis geweest en de wasmachine draait.. Esmee ligt inmiddels al weer op bed.. Gister belde de collega die me morgenvroeg vanaf 6.15 zou aflossen.. Zij begint s'avonds om 22.00 en dan kan ik gewoon naar huis.. Wat een gedoe altijd als er iemand ziek is.. Kan ik in ieder geval lekker thuis slapen.. Hebben jullie nog leuke plannen voor vandaag? Ik denk dat ik even naar het centrum heen wandel als Esmee wakker is.. Ik moet nog kleerhangertjes hebben..
morge dames,, ben hier lekker vrij vandaag, zal ff een trui ruilen voor me jan, ik kom zo ff kletsen eerst ff bas de fles geven, tot later,
Dianne, ow heerlijk een vrije dag! Enjoy! Mve, toch lekker thuisslapen, tsja wat een geregel altijd als er iemand ziek is Ik ben bedrijfleider in een strandpaviljoen geweest en maakte dus ook altijd de roosters pfff wat een gepuzzel altijd! Ninien, heb je een pb gestuurd.. Olga, ahhhh het schiet maar niet op he?! Goed dat je gebelt hebt! Hoe laat kan je terecht? En aan de lipjes kan je ook goed zien of kindjes uitgedroogt zijn. Maar goed dat je langs gaat meis, bah ook nog een koortslip...*hug* Miep, dat is zo'n drama niet kunnen slapen van het hoesten, hoe voel je je verder? En hoe is het met Mika? Dee, wat een leuke foto's! En is het echt zo'n aanrader die boerderij? Ik ben een beetje zoekende qua speelgoed voor Liv.
Nou, het kan raar lopen.... Ik moest tot 8 uur wachten voordat ik de HA kon bellen. Toen ik even wat ging eten, werd meneertje een beetje levendiger en wilde hij ook brood. Huh....dus een halve droge boeteham op en weer wat drinken. Dat is nu een uur geleden en alles is nog binnen. Dus maar niet gebeld nog.
Ik voel me heerlijk uitgeslapen! Liv is vannacht maar 1 keer wakker geweest om 3u, wat fijn! En tadadada! *tromgeroffel* ze werd pas om 7.30 wakker? da's toch helemaal super! Ik kan hier wel aan wennen hoor.. 8)
Goodmorning Olga; Jeempie is hij nogsteeds ziek! Even langs Ha gaan hoor, ookal is het alleen voor de geruststelling. Ess; Jippie wat goed zeg! Ks; geen idee, heb een super bevalling gehad die razend snel ging. Hoop dat het bij de volgende ook zo mag zijn. ** Pfiew gelukkig een rustige nacht gehad! Loïs werd om half 7 wakker en me hubbie gaf de fles voordat hij wegging maar ze wilde hem niet(?) dan maar schone luier en weer in bed, uiteindelijk heb ik haar om 9uur eruit gehaald. Al die tijd gespeeld..
Olga.. senna geen zin in een huisartsenbezoekje.. Fijn dat er wat brood en drinken in ging.. Ess.. woehoe.. wat kan een beetje slaap een mens goed doen! Jij was van het roosteren.. leuk werk.. En al dat geklaag van collega's aan horen wat er weer niet fijn is.. Al weer wat op het oog? Juffie.. Hopelijk slaap je met de slaapmedicatie een beetje.. EN i.d. goed voor je zelf zorgen is erg belangrijk .. Jayda heeft niets aan een zieke moeder.. ALieke.. goede nacht gehad.. fijn hoor! Goh, een positief verhaal over een bevalling.. De honden zijn weer uit geweest maar damn wat is het koud.. .. Mag Esmee wel een extra vest aan doen onder haar winterjas als we gaan wandelen..Ach en een frisse neus is alleen maar lekker! Zit nu achter een kop warme choco..
goedenmorgen... Dee wat een leuke foto's olga fijn dat senna wat gegeten heeft, hopelijk blijft het nu binnen *duimt* mischien is hij langzaam aan de beterende hand. morfine neusspray? nooit van gehoord...ook niet gehad na de ks...waarschijnlijk zag ik er iets te monter uit... ess heerlijk bijgeslapen dus..fijn zeg juffie het lijtk me vreselijk om te moeten horen dat veel kinderen ht niet redden. Blijven knokken hoor meid dat doet je meisje ook...*knuff* nu heb ik een griepje te pakken...had ht al een paar dagen onder de leden maar goed...heb nu een officiele 06 stem daan heeft als een blok geslapen vannacht, die was echt gesloopt door alle aandacht volgens mij.
Dames, Ik hoor en lees vaak "Zorg goed voor jezelf want Jayda heeft niks aan een zieke of een oververmoeide moeder"! Ik zit natuurlijk mezelf niet bewust te "verwaarlozen". Ik kan niks eten want heb een brok in mn keel en mijn eetlust is verdwenen. Mijn kind is heel erg ziek en het gaat om een kwestie van leven en dood. Nou dan kan je echt niet op je gemak ff een maaltijd naar binnen werken. Verder heb ik heel vaak geprobeerd te slapen. Ik bedoel elke avond! Zodra ik mn ogen sluit zie ik jayda voor mn neus. Aan allerlei apparaten gekoppeld of er speelt een film in mn hoofd over hoe ze kan lachen, eten, brabbelen en dr ondeugende streekjes. Daarna vraag ik mezelf of ze het gaat redden ja of nee. Denk vaak aan de gesprekken met artsen. Soms hoort je dingen op dat moment en pas als ik ga slapen dringen het tot mij door. Dan kan je begrijpen dat ik jankend mn spullen pak en naar Jayda ga. Vaak val ik daar in slaap op een stoel terwijl ik naast haar zit en dat houdt mij op been. Dit is NIET aanvallend bedoeld. maar begijp het ook van mijn situatie. Het ligt niet in mijn handen.
Juffie.. ik heb geen flauw idee hoe je je voelt godzij dank.. maar iedereen die het zegt die zegt het uit goede bedoelingen en we proberen te reageren op jou verhalen die je schrijft..
lieve juffie..idd godzijdank weten wij niet hoe je je voelt...ik kan me indenken dat je geen hap door je keel krijgt. MAAR wij willen alleen het beste voor jullie, dus zeggen we die dingen...we kunnen toch moeilijk het tegenovergestelde zeggen (eet maar niet, slaap maar niet) wij willen gewoon alleen maar het beste voor jullie.
Dee, wat een heftig nieuws van die vriendin van jullie en niet alleen borstkanker, maar ook ng een hersentumor. Echt erg zeg.... Wel heel leuke foto's van je spelende meisje! Miep, getsie van die vieze zoete hoestsiroop...en dan een overdosis en nog wakker liggen van het hoesten. Niet leuk! Ess, jij daarentegen hebt een heeeeerlijke nacht gehad zeg. Wat fijn voor je! Johana, wanneer gaan jullie nu ook al weer verhuizen? Al bijna toch? En nog steeds geen serieuze kijkers gehad voor dit huis?
Wat goed dat je hierover begint zeg. Even vanuit jou kant de situatie toelichten. Kan me voorstellen dat je je misschien wel eens gek wordt van iedereen die maar zegt dat je voor jezelf moet zorgen. Tuurlijk wil je dat, maar denken en doen is een heel verschil. Je lichaam reageert ook op alle stress en emoties en jou lichaam zegt dat het niet kan eten en slapen. Maar toch....heel stieken, hopen we van harte dat het eten en slapen wel een beetje beter zal gaan. Kusje
Judith, lekker dat je uiteindelijk toch niet de nachtdienst in hoeft! Alieke, heb je een beetje bij kunnen tanken gisteren en vanacht? Dianne, lekker vrij dagje!