Dee.. fijn dat je er weer bent.. Gefeliciteerd.. Ik sla het gebakje over.. Wil Sonja niet hebben haha.. Leuke cadeaus heb je gekregen..Volgende week Estelle op voor de diploma.. Essebes.. Tuurlijk vind ik het niet erg.. Heb een dikke huid hoor! Hoe gaat het met de nachten? Mamabeer.. Jeetje wat een mafkees.. Misschien heel vreemd maar kun je geen poging tot doodslag doen oid, ivm het in brandsteken van een huis waar mensen /kinderen zijn/ slapen.. Misschien eens een topic in de lounge openen hierover.. Is vast iemand die bij de politie of een andere instantie werkt en die je tips kan geven.. Olga, was erg gezellig met mijn vriendinnetje..Leuk, naar de kapper met je vent. Vergeet het fototoestel en een envelopje niet ( lokje haar) ..Bah, Senna aan het spoken.. Hopelijk een eenmalige aktie.. Dianne.. ook al weer druk bezig geweest..& nog genoeg werk voor de boeg.. Gelukkig ben je weer iets beter te pas.. Juffie.. tot vanavond.. Loessie.. de arbeid er weer opzitten.. Veel plezier bij je ouders.. Monchou taart... jummie =P~ ! Dat wordt voor de tv voetbal kijken vanavond.. Voor erwin dan.. Vanmorgen toch nog de keuken schoongemaakt.. Kan ik nu lekker relaxen.. De keuken is zo'n klus waar ik echt een hekel aan heb..Alles weer schoon en fris.. Dat is dan wel weer fijn.. Vanmorgen een vriendinnetje geweest.Met Berner Sennen van 50 kilo..Voor jan l*l gestoft, gezogen en gedweild vanmorgen. . De honden hadden de ochtend van hun leven... Volgens mij zijn ze bezig voor een kindje..Het valt me steeds vaker op dat ze dingen vraagt over bijvoorbeeld een maxicosie, kinderwagen.. Beddengoed enz enz.. Zou wel erg leuk zijn.. Ze doet ook zo lief met Esmee.. En Esmee is helemaal weg van haar.. Daarna nog even op de fiets naar het dorp voor zwitsal.. Badschuim was op.. Dus maar weer flink ingeslagen.. Ze ligt nu al weer eventjes op bed. Erwin is lekker vroeg vrij.. Hij komt om 15.00 al thuis want hij moet naar de tandarts..
Volgens mij krijgt Esmee een kiesje door.. Ze slaapt erg onrustig, ook door het hoesten en ze zit steeds aan 1 kant op haar duim te kauwen..
alieke...wat fijn dat je de jas nu hebt kunnen krijgen! juffie...wat fijn dat je zo genoten hebt van Jayda..rust maar goed uit meid! Weet zeker dat het goed komt, Jayda is een vechtertje! mamabeer..wat eng zo'n buurjongen...hoop dat je snel weer rustog naar huis kunt...knuff meid!
@dee: gefeliciteerd!...ik sla het gebakje met pijn in m'n hart ook over @mamabeer: dan word het moelijk ja... maarre als hij zo losgeslagen is kan hij de hypotheek dan wel betalen
Dee..... gefeliciflapstaart met je 18e verjaardag wijffie! Mama.... beer wat een akelige rotsituatie, je zou je in je eigen huis toch veilig moeten kunnen voelen! Juffie..... geniet vanmiddag weer lekker van je meiske! Miep... Beterschap wijffie, voor jou en je menneke. Mve... hier kauwt Nina ook regelmatig aan 1 kant op dr duim, maar geen zicht op een kiesje hoor. Olga....is het gelukt bij de kapper?
Ik weet dat ie de hypotheek al zeker 6 maanden niet betaald heeft. Maar voordat je huis onder je uit verkocht word ben je 2 jaar verder daar had ik me ookal in verdiept. Met de electra van hem vraag ik me ook erg af waar die dat van betaald en dat het licht nog brand. Hij heeft op dit moment op zn naam staan: 5xVernieling 2xpoging tot doodslag (op lex met die bierfles) en brandstichting. Hoe ver moet het nog komen voordat ze eens wat gaan doen. Gelukkig is minimuisje zo lief dat als het nog aan de gang is als de kleine geboren is dat ik de kraamweek bij haar mag uitzitten
Meeting Ballorig Hattem http://www.ballorig.nl/hattem/index.html Tijd: 10.30 Donderdag 22 January. *maartje en charlotte *Judith en Esmee *Loesie22 en Nicky *Johanna en Danielle (ov) *Gerda en Nick (ov)
Mamabeer Wat een verhaal over je buurman, ik moet er niet aan denken gelukkig kun je bij je schoon oouders terrecht, want die man is gewoon gek. Daphne Gefeliciteerd met je 30 ste verjaardag , hier duur het ook niet zo lang meer vind het best een mijlpaal. Leuke cadeaus heb je gekregen. Loessie het werk er al weer op zitten heerlijk, kun je lekker genieten en vanavond het rijk alleen lekker is dat soms he. Mve En bevalt het je je vrije dagen ,lekker genieten van je kleine meid. Bent ook al weer druk in huis geweest. En vriendin op bezoek gehad, leuk. Dianne Mannetje nog gemopperd , of is hij weer lekker rustig. Olga Voor het eerst met Senna na de kapper ben benieuwd ,dat duurt hier nog wel even , Nick mag zijn lange blonde haren van mij houden. Miep Rustig hoor zonder jou , hoop dat je je al weer wat beter voelt. En dat Mika vannacht heeft kunnen slapen. En is de post al geweest! Zo dat was het weer even hier vanmorgen even na de plus geweest pampers waren in de reclame 6,69 per pak. Maar weer even een voorraadje gehaald altijd makkelijk om in huis te hebben toch. Groetjes
Mve Ja pampers zijn altijd makkelijk he Met Nick gaat alles erg goed gelukkig. Hij ligt nu lekker te slapen en hoe gaat het met Esmee.
DEE....gefeliciteerd meid Judith: zoals het er nu naar uit ziet ga ik mee met de meeting, de auto moet morgen naar de garage maar neem aan dat hij weer op tijd klaar is!
Ninien.. Bij jullie geen kiesjes? Esmee doet dit namenlijk nooit en ze heeft al weken "tandenluiers"dus het wachten is er op.. Misschien hoop ik het wel. Gerda.. Met Esmee gaat alles prima.. het is een schatje! Erwin zal zo wel thuis komen..
Maartjeh Hoop dat je donderdag ook komt lijkt me leuk. Mve Esmee een schatje ik geloof het direct. Meeting jammer dat er zo weinig komen maar wordt vast gezellig. Ik wordt gebacht omdat ik zelf geen auto rijden kan ,maar mijn mannetje brengt ons lief he. Hopelijk alleen dat ik geen slechte dag heb , kwa pijn en zo. verder heeft mijn nichtje net gebeld haar zoontje is 7 oktober geboren en heeft 2 maanden in groningen gelegen en toen nog even in zwolle en nu in leiden heeft al meerdere operatie gehad en ging een paar erg slecht met arm jongetje. Bu is de operatie goed gegaan maar hij zal waarschijnlijk zijn linker arm nooit kunnen bewegen zielig he,,wel naar hoor zo telefoontjes te krijgen . Maar hij is nu wel buiten levens gevaar en dat is het belangrijkste toch op dit moment. ga maar weer even tv kijken had de dvd serie gekregen van hotel babylon seizoen 1 en 2 dacht dat hij niets aan was ,,maar is me mee gevallen als je een paar afleveringen gezien hebt is het wel erg leuk. Groetjes
gerda: uh ja net ff in badje geweest en nu ligt weer in zijn bedje hij heeft zijn twee slaapjes nog echt nodig. hij was alweer zo moe, ( hij heeft ook een zeer mondje)
@ juffie heel veel succes vandaag met je kleine meid en ik hoop dat je weer met goed nieuws komt. Dikke knufffffffffff
Dianne O lekker in badje geweest ,heerlijk vinden ze dat he.. En last van zijn mondje, zielig is dat he,, Dikke knuffel voor hem