Hahahahaha! Dames ff zonder geintjes! ik ben niet zwanger en dit was een 1 april grap! Ik wilde ff flauw doen en iedereen raakt hier zwanger van een 2e. hartstikke leuk en stiekem wil ik ook! Maar daar zijn wij nog laaaaaaaaaaaaaaaaang niet klaar voor... Jayda is een zorgkind en ik heb nog steeds last van bloedingen en ben getraumatiseerd!
Hihih Juffie, dan is iedereen er goed ingetrapt zeg! Judith, hier ook een 'bankspeler' en idd is levensgevaarlijk... Hij loopt namelijk ook op de bank Heb je de schoentjes gehaald? Johana, lekker lasagna! Hebben wij ook gehad (maar niet zelfgemaakt en hij was dus ook niet zo lekker...) Dianne, hoe kan je baas dat nou weten? Een streepje, joepie!
Ah juffie ik wist het! ik durfde het alleen niet neer te zetten, bang om iemand tegen het hoofd te stooten!
ja geen idee, ze is een vrouw he haha. maar goed als het al zo is dan heb ik igg geen problemen op het werk!
zooo hier weer terug.. van stad heb een nieuwe telefoon http://www.pdashop.nl/images/product/im ... 1&shopid=2 demy wil niet slapen
Maaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaar... Morgen is het precies 2 jaar geleden dat ik positief testte op mijn man zijn verjaardag! Hij is ook morgen jarig! 29 jaartjes jong! Ik had ale en kado voor hem gekocht. Een horloge van Seiko! Die heeft ie meegenomen en mag hij pa smorgen uitpakken.
Ik ben vandaag weer wezen shoppen. Ik kwam thuis met een Jottumjurkje (de 2e al deze week), Tommy zomerjas en Poppenwagen van Janod. Als de man van huis is, shopt Jufffie! (Als de muis van huis is, dansen de muizen!)
juffie: als de kat van huis is zeker? ja flauw ik weet het, lekker aan het shoppen geweest meid! en alvast gefeliciteerd met je man!
ik heb zaterdag getest maar negatief...maandag had ik een veegje rood (solly) maar geen ongie...ik voel me echt vervelend....ik kan het niet plaatsen....zaterdag weer een test doen. haha juffie grappenmaker ik dacht echt dat je zwanger was!
Goede grap juffie ! Maar ik was er niet ingetrapt. Ik kon me het nu nog niet voorstellen bij jou en natuurlijk 1 april he ? heb vandaag een leuke grap gelezen in de metro Op dit moment ben ik met mijn tweede jaars bezig met Thema voortplanting en ontwikkeling. Het ging over soa's deze week. Stond er in de metro een krantenbericht: Schaamluis bedreigd met uitsterven. Vanwege de nieuwe modetrends (kaalscheren) hebben de schaamluizen geen leefomgeving meer. Men is op zoek naar de allerlaatste schaamluizen. Die kun je langsbrengen bij het natur historisch museum in rotterdam. en dan leerlingen die dat echt geloven
Juffie aan de 1 april grap.. Johanna en Dianne ,spannend ,zou leuk zijn nog meer zwangere dec mama`s! Judith: het is dat je niet in de buurt woont , anders had ik met alle liefde op willen passen ik weet niet meer wie het vroeg , volgens mij Olga. Maar hier gaat alles prima! Het klinkt saai, maar als ik niet wist dat ik zwanger was en mijn buik groeide niet ,dan had ik er echt geen flauw benul van.. Laatst wel een rotnachtje gehad met rugpijn en misselijk enzo maar had die dag ook ontzettend veel gedaan! knuff voor de rest!
ff met een snelle blik! Miep, van harte gefeliciteerd meid. Super voor jullie! Jufffie, wat ben jij een boefje
Hey mama van Youri Hoe gaat het met jou en het niewe beebje ? @lindy balen van je rijbewijs meid @dianne streepje is streepje toch ? Een kleine felicitatie @juffie Lekker shoppen hoor meid. Ga ik morgen ook lekker doen @miep Ik denk ook een meisje voor jou. Beterschap hopelijk snel van de misselijkheid af. @dee Beterschap meid. Niet leuk nu je net met je nieuwe baan begonnen bent. @johanna ik hoop zaterdag een vette positieve test voor jou. Krijg je wel weer een dec beebje toch ? @bipat hopelijk helpt de zalf snel bij Evan. Wij zijn daar ook niet meer mee bezig dus jullie zijn niet de enige. vind het wel leuk om mee te leven met de anderen.
amber als het goed is zou het dan een november beeb zijn volgens mij....maar eerst maar eens afwachten.
juffie, ik geloofde het eigenlijk ook niet... johana, spannend! mvy, leuk dat je je even meldt! amber, grappig van die schaamluis! lindy, erg balen zeg van je examen. Ik hoop dat je staatsexamen beter gaat. misschien een keertje vantevoren met jan door akersloot rijden?
vandaag op school ook een grap gedaan. De jongens piesen altijd over de rand en de wc is echt vies en nat. afgelopen week hebben we het weer bij ze aangekaart dat het echt netter moet en IN de pot. Vandaag hingen er nepcamera's en hebben we gezegd dat we nog vaker controleren omdat het niet schoon genoeg was en als het weer nat is, spoelen we de band terug om te kijken wie het gedaan heeft... 1 meisje riep door de klas: maar juf, dan ziet u al die piemels! en een jongetje: maar dan kan je nooi tmeer ontspannen plassen... Ze geloofden het allemaal, hahaha.
en nog een snelle update van ons Sam is gelukkig aan de betere hand. Hij is vandaag de hele dag op het kdv geweest en heeft lekker buiten gespeeld. Jan werkte vandaag thuis en heeft Sam opgehaald en daarna mij. Toen zijn we spontaan uit eten gegaan bij de chinees. Sam heeft zich best goed gedragen maar heeft er ook wel een zooitje van gemaakt hoor. Lieffie haha. Hij ligt nu lekker te slapen. Mijn pilstrips zijn ook de deur uit
Judith..wat jammer dat je geen oppas hebt..je mag Esmee hier wel brengen! En leuke boekjes gehaald! En je schoenen ondertussen al terug? Esmee gek op de bank spelen!idd wel oppassen hè.. Anita..Youri slecht aan t slapen..vervelend hoor.. En ook nog drukdruk! Nou als alles maar goed gaat met jullie! French lekker gewandeld! Johanna gezellig naar de kinderboerderij geweest! Ohhh en ik duim meid!spannend! Dianne..klinkt zeker eng hoor..maar zal vast wel goed komen! Dikke knuffel! Och en spannend..wel weer een streepje dus! Juffie..dacht al dat t een grapje was.. En lekker geshopt!leuk! Amber..wat een geweldige grap! Maartjeh..fijn dat alles goed gaat hè! En wel een beetje rustig aandoen hoor! Britteke ja nu jij ook nog hè..ah t begin is er.. En lekker uit eten geweest..leuk!fijn dat t beter gaat met Sam! Sanneke..ook al zon geweldige grap!super! Hier toch maar wezen wandelen..heb ik gelijk pampers ingeslagen.. Ben echt heerlijk aan de wandel geweest..ook nog lekker ijs gehaald..jammie..