Salapio..tuurlijk is t wel een beetje spannend.. enne Mika is gehaald met 36 weken en 3 dagen.. gossie allemaal nachtmerries gehad...vervelend.. tja en wat kleertjes betreft..je moet goed zoeken..ik weet niet wat je leuk vind.. maar ik heb ook van alles wat...moet wel zeggen nu Mika groter is is t wel makkelijker hoor.. Maar je hebt bijv noppies..en no-no en bfc en lief! en ...ga zo maar door.. Namen..moeilijk he...heb geen tips voor je...wij hebben alle namen die we leuk vonden en tegen kwamen in een boekje gezet.. en daarna een paar keer lopen strepen..en toen kwamen we toch uit op de naam die we nu hebben..
salapio we zijn uit de naam maar ik vond het ook errug moeilijk moet ik zeggen...meisjenamen kom ik zo op maar dit was lastiger leuke kleertjes ...ik heb er wat gevonden bij de hema en de prenatal (stoere leuke kleertjes) en van mexx (maar das weer wat duurder). zo eff koffie zetten....dinnetje komt zo
Salapio.. ik heb dan wel geen jongentje maar ik vind dat ze bij de hema soms wel leuke/vrolijke kleertjes hebben.. Ook lief , z8 en noppies hebben leuke jongens kleding! Troubles met de naam.. vervelend dat je zo naar droomt.. Toen ik zwanger was had de meest gruwelijke dromen.. Af en toe net een slechte horror.. Miep.. succes bij de Gyn strax en lief dat je mams even komt oppassen.. Johana.. lekker rustig dagje! Heb je vrij genomen? Lief dat je mams komt poetsen! Dee.. ach meid toch.. Ik zou in de dure maanden ook niet gaan beknibbelen is helemaal niet leuk! Hopenlikk gauw weer wat zonneschijn! Frederieke.. wat een mooie kindjes! *** Esmee had zelf besloten de slaapzak uit te doen, gevolg de rits kapot.. EN de slaapzak zit al met de rits op de rug.. En laat nou net de actie bij de hema zijn afgelopen want er moet er wel 1tje bijkomen.. We hebben net het brood op! Waren laat beneden.. Zo eerst even de stofzuiger er door en dan even met de hondjes uit.. Kom als Esmee vanmiddag slaapt nog even weer gluren..
Mirre & Max Mirre & Mels Mirre & Melvin Mirre & Mike Mirre & Tim Mirre en Rik Ik roep maar wat hoor Ik ben helemaal niet van de jongensnamen
Judith, misschien een tip om de slaapzak niet met de rits aan de achterkant te doen , maar gewoon binnestebuiten aantrekken. Dan valt het niet mee om de rits open te krijgen. Ik duw zelf altijd het treklipje helemaal naar binnen toe, en duw dan het zo ver mogelijk naar beneden.
Goedemorgen! Salapio....dus Mirre krijgt een broertje?! LEUK! wist ik nog niet.... Judith....fijn dat de kamer af is...LEUK! Miep...succes bij de gyn meid! Dee...op naar de volgende ronde! Frederike...wat een mooie foto's! Ninien...niet helemaal van de jongensnamen?! maar je noemt er zo een stuk of wat op...hihihi Hier gisteren gewerkt tot 23.30 en zometeen weer vergaderen...dan weer 2 daagies vrij! Heerlijk! Fijne dag allemaal!
Het regent hier nu dus maar even wachten met naar het dorp gaan.. Ninien.. thanx voor de tip.. Ik wil gaan proberen of ze onder een dekbedje wil slapen.. Maar dan moet in eertse instantie nog wel een slaapzakje aan anders ben ik bang dat ze te koud ligt als ze het dekbed af trapt.. Loessie.. lekker dat je 2 daagjes vrij bent strax.. Ik ben op het moment echt heel veel vrij.. Vind het heerlijk omdat ik afgelopen maanden echt mega veel heb gewerkt.. Bijna full time.. Van de week alleen morgen vroeg 2 uurtjes en het weekend en dan heb ik al weer 7 dagen vrij! Me Like! Sinds een paar dagen is Esmee helemaal weg van druiven. Yes.. weer een fruit soort er bij wat ze lekker vind! De boerenkool gisteren vond ze niet zo lekker.. Alleen de rookworst.. Waar zijn jullie kindjes helemaal weg van? Esmee is gek op een courgette/aardappel stampotje.. Daar vreet ze van!
Leuke kleertjes ook nog name it, boontje, billy&lilly,en je kan natuurlijk zelf combis maken bij bijv rainbowbabies En idd z8 is ook errug leuk!! Hier ook veel van.. Maar ook Hema heeft leuke dingen..er is gewoon alleen veel minder keus als bij meisjeskleren dus je moet iets beter zoeken.. Johanna ook uit de naam..ben benieuwd!!! misschien hebben we we dezelfde.. Judith..balen van de slaapzak..hier ook nog steeds slaapzakken aan..toevallig vorige week ook nog eentje bijgekocht.. En lekker toch even zoveel vrij..je hebt de laatste tijd ook wel veel gewerkt! Uhm waar Mika gek van is..? eigenlijk geen idee..hij peuzelt t meeste wel op.. Vorige week is ie wel begonnen met wat moeilijker te gaan eten..maar nu krijgt ie smiddags niks meer..en dan eet ie weer ietsje beter.. Loesie gelukkig weer 2 daagjes vrij!!even bijkomen! Zo even boven gezogen en gestoft..en nog even de zolder opgekropen.. Wasje ophangen enzo..nu weer even bijkomen..staat er eentje een poepluier te produceren volgens mij..
Miep.. Heb je de was altijd op zolder hangen.. Is wel handig, heb je lekker veel ruimte! Hier is 1 slaapkamer omgetoverd tot washok! Staat de droger, droogrek, strijkplank etc.. ideaal.. De zolder is afgetimmerd alleen nog steeds geen zin gehad om op te ruimen, te schilderen etc. Ninien.. die foto is echt gaaf.. Wat een lekker bekkie heeft Nina ook! Hoe staat het met het behangen?? Hier zijn de kaartjes van Pip binnen gekomen , ik heb ze ingelijst in goudkleurige kitch lijstjes.. Te fout!8) Vanmorgen even het cadeautje naar mijn vriendinnetje gebracht, ze was er erg blij mee.. Kreeg net nog een smsje dat ze het zo lief vind.. Ben ook lief! De strijk is weg, afwas is weg en het eten staat ready steady go.. We eten gebakken aardappelblokjes met sate en boontjes! Esmee bak ik een visje want die lust geen satèh gekke meid!
Miep.. dat zou wat zijn, jij en johana de zelfde naam! Ik vind Rune zo mooi, zowel voor een jongen als voor een meisje.. Erwin vond het niet mooi..
Wij stonden trouwens op de 2e pagina.. Dames, dat kan toch niet?? *** Esmee vanmiddag in een zomerslaapzak onder een dekbedje gelegt. Had nog een hoesje liggen waar ik zelf nog onder heb gelegen.. Ze bleef lekker liggen toen ik haar instopte.. normaal gaat ze altijd staan zwaaien dus hopelijk werkt dit! ** wacht vol spanning op tnt pakketje met dekbedhoesje ** Miep.. hoe was het bij de gyn?? Johana.. je huisje weer lekker schoon??
Vanavond gaat een ander vriendinnetje me knippen.. Zal even een foto'tje zoeken van wat het wordt! Heb het nu vrij lang tot halverwege mijn rug.. Ben het zo zat! Normaal knipt mijn zusje me altijd maar die is de laatste tijd erg druk ( met zich zelf..) En ik verdom het om 50,00 te betalen voor knippen en highlights..
Kan geen foto vinden wat er op lijkt.. Het wordt een bob met naar de voorkant toe wat langer met een schuine pony.. In de nek wordt het vrij kort.. Vind het wel stoer.
Pakketje is binnen! Het dekbedje is nog mooier dan ik had verwacht! Het zit al in de wasmachine, even doorspoelen en dan kan het strax zo bij de rest in de droger! Kan het vanavond nog op het bedje..
manliefs nieuwe foon zou bezorgd worden maar dat schiet niet erg op geloof ik..*zucht* net eff boodschapjes gedaan en mams is de bovenverdieping aan het soppen....dus het ziet er hier straks weer picobello uit, haha. miep dat zou wel lachen zijn als we dezelfde naam zouden hebben...maar wij hebben ('wederom) een vrij standaard naam
judith leuk naar de kapper ben benieuwd! en lekker eten vanaaf...jummie.... hier wordt het stampot boerenkool met spekjes en worst.
Judith..ik heb de was ook gewoon op een slaapkamer hangen hoor...maar ik moest de zolder op om wat op te ruimen... en je dekbedje en kaarten binnen..leukleuk!!! Ben zo benieuwd!! en ook nog eens een nieuw kapsel vanavond!!klinkt in ieder geval leuk!!8) je vriendin blij met je cadeautje...is natuurlijk ook wel heel lief! Johanna lekker dat je mams even gesopt heeft!! en hier ook niet een aparte naam hoor.... Hier heeft mams even opgepast..en ondertussen ook even gesopt..altijd fijn!! Mika lag toch op bed.. Nou ja zoals verwacht stelde t niet veel voor bij de gyn... echo gehad..en t zag er goed uit..hij ligt wel met t koppie naar beneden maar kon nog alle kanten opdraaien..totaal niet ingedaald.. en qua meting zat ie nu op ongeveer 2500gr.. Ze heeft ook even gecheckt of ik geen vruchtwater verlies..maar dat hoor ik nog of dat zo is.. En voor de rest tja gewoon afwachten...volgende week weer heen.. Moest ook nog bloed prikken..bah..maar t is gelukt!
johana.. wachten op iets duurt lang he?? Geen tipje van de sluier qua naam?? Fijn dat alles weer schoon is! Hier gisteren boerenkool met worst gehad!.. Miep.. is dat standaart, een onderzoek of je vruchtwater verliest? Af heb je last van lekkage?? *** De schilderijtjes hangen aan de muur.. En het hangt nog vrij recht allemaal ook..8) Esmee is zo gek met haar LP.. Het huis weer van boven gehaald en ze heeft ondekt dat er ook een koelkast in zit.. Ze benoemd wat er in zit en zet het poppetje er voor. MMM lekker zegt ze dan.. Zo komische.. Esmee at laatst aardbeien bij mijn schoonouders.. Esmee noemt het een aardbie.. Zo grappig.. Vanmorgen bij de supermarkt werd ze helemaal hyper en riep aardbie aardbie.. Leuke dingen om op te schrijven voor later..
Judith..yep heb last van lekkage.. leuk dat je lijstjes hangen!! En Esmee helemaal gek van LP...t is ook leuk spul hè!! en aardbeien zijn natuurlijk ook wel errug lekker!!jammie!!