volgens de regels van feedback vraag je eeerst of je iets mag zeggen van wat je hebt gemerkt. Dan zeg je wat je hebt gemerkt, wat je voelt en wat je vindt. Allemaal bij jezelf houden, dus ik boodschappen. Wat je moeder er verder mee doet is aan haar. Als ze vraagt of je haar beschuldigt, zeg je: nee, ik vertel je alleen wat ik heb geroken en als jij zegt dat je dat niet gedaan hebt geloof ik je natuurlijk Ik denk dat ik het zo zou doen geloof ik.
@loessie; oeps ik zou ook wel door de grond kunnen gaan in zo'n situatie. leuk met zo'n klein karretje lopen, misschien ben ik wel te voorzichtig maar ik zie jonathan met kar en al in een schap belanden. toch maar eens proberen. @mve; handig dat ze gewoon meeloopt! ik moet zeggen dat ik het echt niet altijd gezellig vind hoor winkelen met mijn kleine man. @olga; jij ook al kleine drama's dus, jonathan heeft het overstrekken helemaal ontdekt en strekt zich helemaal uit als hij iets niet wil, en dan word hij zwaar! op de grond liggen doet hij ook wel maar dat maakt me geen fluit uit want dan heb ik even rust en kan rustig kijken ach ja zal wel de leeftijd zijn, gaat wel over (hoop ik toch? ) @sanneke; hey hoi! had je al een poosje gemist! druk?
buren, grrr sterkte dr mee hier wordt altijd en eeuwig geklust ergens in de flat, maar gelukkig slaapt niels er gewoon doorheen.
Sanneke.. thanx..zijn de regels die ik tijdens een training heb geleerd en ook toepas in mijn werk.. Was ook niet van plan om haar te beschuldigen maar voel me gewoon k*t.. Dan weet je even niet "normaal"te denken, stom he..
nannaf, maandag- woensdag ben ik aan t werk en heb dan s avonds weinig tijd om te reageren. lees af en toe wel wat mee. om 1 uur niels opgehaald vanmiddag en beiden een slaapje gedaan. Hij wordt net wakker, ik zit hier al weer ff.
mve, kan me voorstellen hoe je je voelt, helemaal als je eigen moeder dat stiekem doet, beetje lastig idd. en ik weet wel dat jij haar niet wil beschuldigen maar zij kan natuurlijk wel zich aangevallen voelen en vragen of je haar beschuldigt. sterkte dr mee
Sanneke.. dank je! Denk dat mijn mams ook in de verdediging schiet en dus gaat "liegen" ben bang dat ik dan helemaal link wordt. Mijn kleine meisje hoort niet naar rook te ruiken.. Heb haar vanmiddag voor het naar bed gaan dan ook lekker gedouched en de kleding in de was gedaan.. Bah!
Net even met de hondjes en Esmee naar de brievenbus gewandeld.. Best nog een stuk.. Die op de hoek van de straat hebben ze weggehaald.. Gelukkig was het droog.. Esmee zit nu met de bak met LP poppetjes te spelen.. paar maanden terug een grote partij 2e hands gekocht en nu een curverbox vol met zo'n 50 poppetjes.. Esmee vind het geweldig.. Ze speelt eigenlijk nergens anders mee dan met haar LP.. Boekjes en haar keybord vind ze ook leuk.. Oh ja en haar poppen..
wat vervelend judith dat je ma rookt bij esmee in de buurt...kan me voorstellen dat je daar neit van gediend bent. idd gewoon rustig tegen haar zeggen. En dat zijn wel erg vervelende buren?! heb ik alles gelezen...ben ik het weer kwijt..sorry!! hier bij dinnetje op de koffie geweest de meiden hebben lekker samen zitten verfen. nu eff relaxen voordat ik met koken begin.
Ik heb net een afspraak gemaakt op cardiologie 18 november...tegen die tijd kan ik al wel dood zijn of is het al weer over! Ze doen geen losse fietstesten dus ik moet eerst voor een gesprek met een cardioloog Al met al voel ik me iedere dag kl*te En nu ben ik vanacht ook nog alleen Njah, ik leg de telefoon maar naast mijn bed, en nienke slaapt bij me. Dus mocht er wat gebeuren *ga er niet vanuit* kan zij 112 bellen.
Loessie: wat vervelend zo midden in de winkel. Ik had het vorige week in bij de kapper had om half vijf een afsrpaak en wat pas om kwart over vijf aan de beurt, kind ondertussen strond vervelend natuurlijk... mve: wat vervelend met je moeder meid, ik kan me helemaal voorstellen dat je er rot over voelt. knuffel! nou mannetje is lekker patatjes aan het halen, heb weer een griep gevoel in mijn lijf( komt van me darmen, daar kan je een algehele maliase gevoel van krijgen)word er een beetje moe van. Basje zal wel blij zijn dat we taties eten
Ninien.. dikke knuf meid! Dianne.. Esmee is ook dol op tatjes & ketjes ( kroketje ) Vervelend dat je last van je buikje hebt! Johana.. leuke middag gehad meid.. *** Was al bang dat ik me aanstelde betreft mijn mama.. Heb haar een keer of 10 geprobeerd te bellen vanmiddag moest het echt kwijt.. Live is beter.. I know , maar ze woont op 20 minuten rijden.. Durf zo ook beter..Maar ze neemt dus niet op.. Zou ze me door hebben..
Ninien, niet pikken hoor, ik zou gewoon nog een keer bellen, of iemand laten bellen, zijn ze nou helemaal!!! :x *huggie*
Moet zeggen dat de harde buiken best pittig aan het worden zijn..hmzz...zou het dan echt zo zijn dat een tweede eerder kan komen??8) Ben echt heel benieuwd, er is iets aan het veranderen & rommelen, maar het kan natuurlijk ook nog n poosje doorgaan op deze manier haha...
ess je maakt het spannend meid. wie weet zet het nu wel door. waarom zou een tweede weer lang blijven zitten, volgens mij is daar geen pijl op te trekken (hoop ik ook overigens )
ess: bij mijn moeder kwam de twee eerder hoor hoop voor je dat het doorzet! succes meid! Meiden ik ga ff gezellig doen tot later!