Het wordt weer tijd om eens te gaan !! Bijna twee pagina's vol in mijn uppie is te veel van het goede he ? Dikke knuff voor iedereen
Amber, leuke foto's. Verder heb ik nog niet terug gelezen. Vandaag heerlijk uit kunnen slapen. Sam is vanmorgen een ochtendje bij opa en oma gaan spelen en papa en mama hebben heerlijk tot smiddags op bed gelegen. Eigenlijk heel erg maar we hadden t echt nodig. Gisteren heeft mijn lichaam me wel weer even terug gefloten. Harde buiken, buikpijn, bekkenpijn... Heb mezelf voorgenomen een flinke stap terug te doen. Mijn mannetje was het hier gelukkig helemaal mee eens. Moet nu maar weer eens aan mezelf en de kleine uk gaan denken zegt ie. Dus dat doen we dan maar. Gisteren met Sam bij de Sinterklaasviering geweest op mijn werk. Hij vond het super. Hij bleef wel veilig bij papa en mama in de buurt. De pieten vond hij erg leuk en daar was hij dan ook niet meer bang voor. De sint maakte toch wat meer indruk. Hij is trouwens flink verwend al hoor door de Sint en zijn pieten. Waar moet ik al dat speelgoed toch laten haha. Vandaag doen we niet zoveel. Heel misschien lopen we als Sam wakker is naar het winkelcentrum want daar is het pieteninvasie vandaag. Zal ie vast leuk vinden maar dan moet ie wel op tijd wakker zijn he.
Nannaf, jeetje wat een snelle bevalling meid. Fijn dat het allemaal vlot en goed verlopen is. Voel je je zelf ook al weer een beetje goed inmiddels? Leuk dat Jonathan al gek is op zijn zusje. Ik hoor van de meeste mama's dat de oudtste kindjes toch even wat van slag zijn. Ook wel logisch....helemaal wennen aan de nieuwe verdeling van aandacht. Miep, leuk dat de buurvrouw alvast het pakje kwam brengen. Heb je al veel kraamvisite gehad inmiddels? Judith, uiteindelijk geen film gekeken gisteren. Alleen Paul de Leeuw gekeken en daarna lekker vroeg onder de wol gegaan met Jan! Wel leuk dat de clienten zo gezellig Sinterklaas hebben gevierd. Dat zijn natuurlijk leuke dingen ook voor jou om te werken. Sanneke, nog gefeli met je zus! Leuk dat Niels zo blij wordt als hij opa en oma ziet. Hier ook hoor....maar ze passen ook beiden op dus Senna ziet ze heel regelmatig.
Amber, toch een ander peosje uit het asiel meegenomen. Wat een schatje. Hoe oud is hij/zij en hoe reageert poes op de kinderen? Wat een leuke foto's weer zeg. Senna vond de Sint en Pieten nog veel enger hoor. Die legde zijn hoofd helemaal in kijn nek en durfde hem niet eens aan te kijken en brullen dat hij deed. Van een afstandje ging het wel, dus we zijn maar niet in de buurt gaan staan. En mama heeft het kado voor hem bij Piet opgehaald....mijn kleine angsthaasje! Is dat het keukentje van Ikea? Hij is wel erg leuk. En die fiets is ook stoer zeg. Kan hij er al een beetje bij dan? Britteke, aha jij ook een stapje terug doen. Ik was dus vorige week al op die grens beland. Moeilijk om toe te geven en je ernaar te gedragen he! Sam gek van de pieten, stoere jongen hoor.
Vanmorgen heerlijk genoten in het zwembad. Senna is zo vrij en druk. Echt mooi om te zien hoe hij zich vermaakt! Na een uurtje kon je zien dat hij rustiger werd van al dat energieke gedoe. Eenmaal uit het zwembad was ik ook wel gaar....toch een heel gedoe hoor. Enne....Jan vond mijn bikini wel kinky, maar ik vond het nog maar net kunnen.....Moet ik nou een nieuwe gaan aanschaffen voor de periode dat ik zwanger ben?
Nannaf.. Wow wat een vlotte bevalling.. Tuurlijk is het even wennen voor Jonathan.. maar lief om te lezen hoe leuk hij zijn zusje vind! Met zijn drietjes komt vast goed! Amber.. Wow wat een leuke foto's! En een druk weekend achter de rug.. Toch de knoop doorgehakt betreft een poes.. Wat een moppie! Hoe heet ze? Loopy.. hoe voel je je?? Dianne..Bankhangze! Britt..Vrijdagavond ook gezellig gehad? En Sam verwend door de Sint.. Lekker toch, zo'n ochtendje in bed.. Goed dat je aan jezelf en kleine wurm denkt! Is nu even belangrijker.. Olga..Ja, zulke dingen zijn id. erg leuk om te doen op het werk.. VInd werken dan ook helemaal geen straf.. ookal zitten er soms ook dingen tussen die minder zijn.. Gisteren op het werk bij 8 wasjes weggewerkt.. Mijn collega die een dienst voormij had gehad had er blijkbaar geen zin in? Want zo druk was het niet.. maar goed.. Ben er niet om met 2 vingers in de neus te zitten.Dat is het enige nadeel van woonbegeleiding: Het huishouden van de 4 clienten die je tijdens je dienst begeleid..
Olga.. het zwemmen was dus geslaagd?! Misschien een "goedkope"bikini bestellen bij de wehkamp? *** Vanmorgen even een bakkie gedaan bij schoonmams en paps.. Alvast mijn autostoeltje voor Esmee bij hen in de auto voor a.s. dinsdag ( geregistreerd partnerschap) ik rij met hen mee terug..Erwin gaat vanuit het gemeente huis naar zijn werk.. Wat een geregel.. Strax weer werken en dan alweer 5 daagjes vrij!
Judith, o ja...dan heb je een dubbel huishouden eigenlijk. Dat is wat minder. Doen de clienten ook een gedeelte zelf of met hulp?
Olga, valt idd niet mee. geestelijk kan je nog een hoop maar je lichaam denkt er toch anders over he. op zich wel goed dat je een seintje krijgt hoor. Waren jullie nu al uit de naam trouwens? En zijn jullie al aan het kamertje begonnen?? Hmm bikini aan de kleine kant.. ik heb bij de prenatal een badpak gehaald voor 20 euro. vond ik nog wel kunnen . Wil er nou ook weer niet zoveel geld aan uitgeven... zo vaak zwemmen wij toch niet. Wel heerlijk dat Senna zich zo kon uitleven. Daar doe je t tenslotte voor! Judith, vrijdag was gezellig. Was 23 uur thuis (netjes he??). En heb gewoon gewonnen met bowlen. Gooide de ene strike na de andere. Mijn collega's (we waren met 10 personen) wisten niet wat ze zagen incl. ik. Uiteindelijk kwamen ze erachter dat ik niet alleen was en dat dat mijn geheim was hahaha. Klaar met werken??
Olga.. clienten zijn redelijk zelfredzaam.. maken zelf hun bed op, doen hun eigen afwas.. 1x per week wordt het appartement samen met hen goed schoongemaakt.. Maar de was etc is toch best wel lastig voor hen.. Wat mag er bij elkaar in, hoeveel graden.. Dus dit doen we bijna bij alle clienten zelf.. Meestal haal ik zelf nog even een lap over de wc en even de stofzuiger er door.. Zijn kleine appartementen dus wel te doen.
De broer van Erwin die gaat een geregistreerd partnerschap doen met zijn vriendin.. Een samenlevingscontract vonden ze te duur.. ( net een huis gekocht).. Ze willen graag dat we er bij zijn maar houden er niets van.. Ik heb vrij moeten nemen en Erwin begint later op zijn werk want heeft geen uren meer.. Hij wou eerst ook niet gaan omdat het een geld kwestie is bij zijn broer maar ze verlangen wel dat hij onbetaald vrij neemt.. Lastige situatie.. Naderhand is het een glaasje frisdrinken.. En ik rij dus met mijn schoonouders mee naar het huis van zwager en schoonzus en Erwin gaan niet meer mee maar meteen werken.. Snappie?
Britteke, Senna slaapt al op zijn nieuwe kamer en de babykamer blijft hetzelfde. Ik zal er hooguit wat 'roze' aan toe voegen. Een badpak voor die prijs is nog wel prima ja...ik moet toch maar eens kijken, want het is wel erg leuk om met Senna te zwemmen. Judith, de was is inderdaad wel ingewikkeld voor clienten. Maar zo te horen werk je met behoorlijk hoog niveau wat betreft zelfredzaamheid.
Jeetje, over twee weken is Senna alweer 2 jaar! Jan zei van de week dat hij zin had om Senna zijn duplo treinbaan in elkaar te gaan zetten die hij voor zijn verjaardag krijgt, Net zelf een klein kind af en toe!
Valt nog wel mee hoor.. Maar in de 4 jaar dat ik nu met ze werk hebben we ze wel behoorlijk wat kunnen leren.. Daar doe je het uiteindelijk voor! Haha.. Jan aan de duplo.. Britt.. is inderdaad iets minder he?! Ach dat glaasje cola light komt wel op..