leuk, al die nieuwe foto's! gerda, wat drinkt nick megaveel zeg! hoevaak komt ie per dag? niels drinkt 7x per dag een fles van 100... maar nick is natuurlijk ook wat ouder. maartje, wat snel al weer werken! lekker slapen hoor! (okee, als de baby het toelaat... ) ik ga slapen, mzzl!
hallo dames ! sanneke wat lief dat je aan me dacht ik lees nog steeds trouw mee hoor maar omdat ik weinig tijd heb...(Rubin is overdag erg veel wakker...en als ie slaapt ben ik altijd druk bezig met turbohuishouden of aan het lezen wat jullie allemaal te vertellen hebben)...ik ben altijd zo slecht in het reageren op iedereen en om nou alleen maar berichtjes over mezelf te typen dat vind ik ook niet netjes... nou dan toch maar even een korte update over mij en Rubin: met Rubin gaat het eigenlijk heel erg goed ...van de week bij het CB geweest en hij weegt nu 4650 gram (dat is een kilo erbij in 4 weken)...je kan het ook goed aan hem zien hoor hij krijgt een lekkere bolle toet...ik kreeg alleen een beetje op mijn donder van het CB dat Rubin overdag zo weinig slaapt...maar ik ben er zo slecht in om hem te laten huilen...dus ik heb hem heel veel bij me en dan doet ie alleen een paar hazenslaapjes...heb een boekje meegekregen over rust en regelmaat...ik zal mijn best doen met mij gaat het op dit moment een beetje minder...mijn oma is vanmorgen om half 5 overleden ...mijn oma heeft mij zo'n beetje opgevoed dus ik had echt een hele goede band met haar...eergisteren ben ik nog met Rubin bij haar geweest in het ziekenhuis (zie foto) (woensdag was ze met spoed opgenomen ivm een onstoken galblaas)...ze was zo vreselijk trots op ons kleine mannetje...vandaag zijn we dus de hele dag bezig geweest met het regelen van de crematie...mijn oma is 85 geworden dus een hele mooie leeftijd...alleen de laatste paar dagen zijn echt niet leuk geweest door bepaalde dingen die in het ziekenhuis gebeurd zijn...een voorbeeld: mijn moeder is gisteravond weggestuurd door de verpleging want het was allemaal niet zo levensbedreigend...vannacht heeft een lieve zuster toch mijn oom gebeld en die was gelukkig net op tijd om mijn oma bij te staan in haar laatste moment... dames sorry voor het ego berichtje...ik zal echt mijn best doen om weer wat meer mee te kletsen al zal het de komende dagen even wat lastig zijn ivm de drukte rondom het overlijden van mijn oma...
Frederike gecondoleerd met je oma. Vlindertje dat is echt schrikken zeg en je voelt je zo machteloos lijkt me hopen dat het snel beter gaat. Hier gaat het nu ook ietsje beter donderdag kon ik bij de gyneacoloog komen ze heeft me goed onderzocht,ze dacht dat er een stuk placenta was achtergebleven maar dat is niet het geval mijn eierstokken zagen er ook goed uit ik had geen vocht in mijn buik dus ze hebben al een aantal dingen uit kunnen sluiten.Ik heb weer opnieuw bloed moeten laten prikken en mijn urine is weer op de kweek gezet en nu moet ik maandag weer terug.Het kan zijn dat de buikpijn van de antibiotica komt die heb ik in en na de zwangerschap nogal veel gehad,of het zijn mijn darmen het kan zijn dat ik onbewust niet optijd naar de wc ga. Lincy doet het geweldig ze huilt eigenlijk bijna niet alleen als mevrouw honger heeft en te lang moet wachtte een volle luier heeft of niet in slaap kan komen. Ze zit nu op 5 voedingen omdat ze de nacht doorslaapt ze krijgt tussen 22.00 en 23.00 haar laatste voeding en komt tussen 06.00 en 07.00 dus ik kan alleen zeggen heerlijk is dat. Mijn man zei gister ik vind dat ze veel huilt daar werd ik een beetje boos om omdat dat echt niet is alleen het is als hij thuis komt om 16.00 dan is ze wakker tot de voeding van 19.00 en verder eigenlijk niet,en wat jullie zeggen over de mannen hier was dat vooral zo bij onze eerste we zijn toen zelfs uit elkaar geweest een paar weken,en nu is dat eigenlijk heel anders ik voel me nog wel eens onbegrepen en het gevoel dat ik alles alleen moet oplossen maar volgens mij als ik dat zo lees hebben we dat allemaal Ik zeg nu gewoon redelijk snel als dat gebeurt en dames doe dat ook want anders ga je langs elkaar heen leven en nog een tip neem tijd voor elkaar blijf dingen met elkaar doen neem de tijd voor jezelf en voor elkaar dat heb ik met onze eerste wel geleerd. We gaan zometeen met onze dochters hier naar het park,mijn man gaat onze oudste leren fietsen hopen op zo weinig mogelijk blauwe plekken. Moest wel lachen mijn moeder had daar over gedroomd,dat opa en oma jessey wilde leren fietsen en toen dacht ze de volgende morgen o dat is wel een leuk idee om dat te gaan doen,maar toen bedacht ze zich dat ze niet meer zo hard er achter aan kunnen rennen,mijn ouders zijn 62 en 63 niet zo heel erg oud maar niet meer zo dat ze nog een rondje park kunnen rennen Dus verslag volgt snel over het fiets avontuur. Groetjes jeslin
Frederike, gecondoleerd met je oma. Sterkte. Vlindertje, wel schrikken zeg. Hopelijk komt alles weer helemaal goed met jullie mooie meid! Vannacht weer es weinig geslapen. Sam had gewoon geen zin om naar bed te gaan. Tja dat gebeurt wel eens he... Vandaag weer kraamvisite.. eerlijk gezegd geen zin in. Zijn vrienden van mijn schoonouders. Ik heb zelf helemaal niks met hun. :S Vraagje... Zijn er ook dames die friso comfort als voeding geven tegen krampjes, spugen en verstopping. Wij zijn net een paar dagen overgestapt maar deze voeding is een stuk dikker. Ik heb al andere spenen moeten aanschaffen omdat Sam de voeding niet uit de speen (nr2) kreeg. Hij heeft nu nummer 3 maar vraag me af of dat geen kwaad kan. Ook zitten er regelmatig nog klontertjes in de voeding die ik moeilijk opgelost krijg. Herkent iemand die probleem? En hoe gaan jullie ermee om?
frederike gecondoleerd meid..sterkte de komende dagen. gerda wat een leuke foto's hier een prima nacht achter de rug..dochterlief ligt nu weer lekker bij ons in de box om zich heen te kijken.
Frederike, gecondoleerd met je oma. Ook al is het een mooie leeftijd, het is altijd een gemis hoor. Wat fijn dat ze Rubin nog even vastgehouden heeft. Mooie foto trouwens. heel veel sterkte de komende dagen!
Frederike: Ik heb ook dat boekje van 'Rust en Regelmaat' meegekregen. Noah valt moeilijk zelf in slaap en moet altijd bij een van ons zitten of liggen. Als hij dan slaapt legden we hem in het bedje en na een half uur begon hij te huilen. Ik vond het vreselijk en haalde hem er dan meteen weer uit. Met als gevolg een niet goed slapende Noah en ik die geen tijd overhield voor mijzelf. Het is een heel geworstel en alles druist in tegen mijn gevoel, maar het begint hier wel te werken. Alleen ik hou echt een kwartier aan, maar als hij na 10 minuten zonder adempauzes nog ligt te huilen haal ik hem eruit.
frederike; gecondoleerd met je oma sterkte meid! vlindertje; heftig zeg! hopelijk komt het allemaal goed! miss keita; wat is die kleine meid van je gegroeid zeg! kan me dat kleine hoopje in het ziekenhuis nog wel herinneren jeslin; hopelijk is er gauw duidelijkheid en kunnen ze er wat aan gaan doen! niks hoor die buikpijn. olga en johana; ook lekker geshopt! heerlijk he! gerda; leuke foto's! maartjeh; voor het eerst gewerkt..pfff moet er ff nog niet aan denken...fijn dat het jou meegevallen is! gisteren voor het eerst met de auto op stap geweest, mijn opa was jarig dus een stukkie tuffen van rotterdam naar meerkerk...in de buurt van gorinchem. is me alles meegevallen! en Evan vond het heerlijk...lag lekker te slapen in de auto! morgen ga ik op bezoek bij mijn clienten op mijn werk, zitten allemaal te trappelen om Evan live te zien! ben benieuwd!
frederike..gecondoleerd met je oma.. jeslin...is het fietsen goed gegaan? britteke..hier geen ervaring met de andere voeding.. johanna..lekker nachtje gehad! waterlelie..volhouden hoor meid..anders heb je zelf geen leven meer.. bipat..lekker met de auto op pad geweest..fijn!
Vanmiddag kraamvisite gehad...heb een leuke loopegel gehad.. we hebben hier zo'n houten speelgoedwinkel..heb er al meer van gekregen..! We gaan zo lekker patatjes eten..
Hey meiden Druk druk druk hier. Ik ben bezig met mijn rijbewijs, ik heb zaterdag van 9 tot 5 een cursus gehad voor me theorie (ben erg slecht in leren) maandag avond heb ik weer cursus van 7 tot 9 en dan dinsdag ochtend gaan we eerst nog examens oefenen en om half 1 HET examen maken. Erg spannend dus. Frederike; Gecondoleerd met je oma, wel fijn dat Rubin er nog even is geweest.
Meiden, ik wordt er helemaal verlegen van en straal van top tot teen wanneer jullie schrijven dat Senna een mooi ventje is! Wat kunnen we toch verliefd zijn op onze ukkies he! Kus Olga
Misskeita, ik vind dat ook heel vertederend als Senna met zijn handjes omhoog ligt te slapen! Gave foto van Hannah met die bokshandschoenen aan! Maartjeh, alweer aan het werk geweest....je bedoelt op de manege? Jeetje meid, ging dat wel en moet je al veel werken dan? Gerda, wat drinkt Nick al veel zeg en wat een Lieve foto van Nick en Mika. Wat leuk dat je weer zoveel kleertjes hebt gehad, maar wat vervelend van die vriend in het ziekenhuis. Gaat het al beter met hem en is er iets gevonden? Miep, heb je Prison Break op dvvd? Het is nu al een tijd niet meer op tv geweest volgens mij...daar baal ik van! Wat een leuk kado, die loop-egel! Mijn vriend heeft net een metale loop-politie auto besteld voor Senna. Is ook heel gaaf! Sanneke, Senna drinkt 6 keer 110 op een dag, maar misschien moet ik hem ook eens wat meer gaan geven. Toch lijkt hij er niet om te vragen....nou ja, ik moet toch vrijdag naar de kinderarts. Frederique, gecondoleerd met je oma. Het blijft altijd moeilijk om iemand te verliezen. Ze staat wel heel trots met Rubin op de foto. Sterkte ermee! Jeslin, dat Lincy al op 5 voedingen op een dag zit met drie weekjes oud. Hoeveel drinkt ze dan? Wel lekker dat ze zo goed doorslaapt hoor! Hoe is het fietsen met je oudste dochter gegaan? Bipat, leuk morgen met Evan naar je werk! Jij werkt toch in de gehandipatenzorg? Ik ga binnenkort ook even met Senna op de groep langs. Alieke, succes met je theorie examen meid! Liefs Olga
Vandaag weer twee kraamvisites gehad. Vanmorgen kregen we een leuk truitje van de H&M. Bruine en blauwe brede strepen en drie oranje auto's erop. Laten we die nu net zelf afgelopen vrijdag ook gekocht hebben alleen in een andere maat.... Vanmiddag kregen we een leuke tractor met aanhanger met boerderijdieren erin die geluid maken. Heel leuk! Kus Olga
Gecondoleerd met je oma frederike ! Wat schrikken zeg vlindertje hopelijk houdt ze er niets aan over ! 6 keer 110 ? als voeding. Als ik Jesse de fles geef met afgekolfde melk dan drinkt hij maar 90 cc ( en hij heeft 6 voedingen) 230 cc is nog lang weg voor Jesse denk ik. Een aantal meiden weer goed verwent ! Wij hebben gisteren bord en bestek gehad. en een groeimeter van hout. Wanneer hebben jullie je slongers en geboorte borden/ aankondigngen opgeruimd ? Of staat alles nog? Ik heb vanmorgen alles opgeruimd. De cadeautjes kaarten, slingers etc. Mijn huisje is nu wel kaal zeg ! Alleen hoera Jesse is geboren hangt nog. en Heel fijn afgelopen nacht heeft Jesse door geslapen van 22.00 tot 07.15 We waren helemaal verbaasd.
HIer nog geen kwijler gelukkig dat komt wel als ie tandjes krijgt denk ik. is ze miss verkouden dat ze zo kwijlt ?
Amber, Jesse drinkt dus ook nog niet zoveel. Hij groeit er wel goed van, alweer 4400 gram! Hij was ook best licht bij de geboorte toch? Wij hebben buiten de versiering al wel weg gehaald. Binnen hangen de kaartjes nog wel, maar die gaan volgend weekend denk ik ook opgeruimd worden. Olga