Hoi allemaal, Vandaag dus bij de verloskundige geweest een hele praatje en als laatst zou nog even kijken of ze een hartje zou horen. EN JA HOORRRRRRRR! een heel duidelijk kloppend hartje en meteen gevonden. WAUWWWWWWWWWW! 25 juni mag ik weer naar de verloskundige. Over mijn rugpijn heeft ze niet veel gezegd hoort er allemaal bij 90% van de vrouwen kan het krijgen zei ze. Nu hoor ik van mijn huisarts hetzelfde van mijn ceasartherapeut hetzelfde en nu ook van haar maar ditis een pijn die ik niet meer kan verdragen. In het begin had ik er 's avonds pas last van maar nu heb ik het al 'smiddags. Ik denk dat ik zelf maar op zoe ga voor iets. Wat dit doet echt zeeer. Marleen bedankt voor je tip ik ga het gauw opzoeken. Iedereen die vandaag nog een echo heeft/krijgt nog heel veel succes!
Lola, wat vreselijk zeg, wat een L*L zeg Heel veel sterkte ! Voor al diegene die een goede echo hebben gehad, geweldig dat alles ok was Wieteke, ik duim voor je dat alles ok is morgen ! Nieuwe meiden, van harte gefeliciteerd en welkom Hier gaat het zijn gangetje, heb de laatste dagen wel weer meer last van zwangerschapskwaaltjes, vanmorgen moest ik bijna overgeven met het tandenpoetsen en voelde me misselijk tot vanmiddag. Ben ook nog erg moe. Gisteren de nekplooi gehad, alles was gelukkig ok. Ons kindje was ook goed gegroeid, van 4,1 cm naar 4,94 cm, met de beentjes bijgerekend zal dit zo'n 8 cm zijn. De uitgerekende datum blijft net zoals vorige week op 4 december staan. De uitslag van mijn bloed en urine waren gelukkig ook ok. Mijn volgende afspraak is op 19 juni
Hello Ladies! En ja hoor, een mooi kindje met een kloppend hartje! GEWELDIG! Ik ben wel iets minder ver: 10 weken en 2 dagen in plaats van 11 weken. Maar dat geeft niks! Het kindje ligt wat ver naar achteren, dus kon ze het niet goed zien, vandaar dat we een vaginale echo hebben gehad. Geeft niks, we hebben hem gezien! We zijn meteen taart gaan halen en daarna meteen doorgelopen naar de babywinkel! Zal even kijken of ik de foto's kan uploaden.
@Marleen: Wat geweldig he om dat te zien Gefeliciteerd en nu lekker genieten van je zwangerschap @Mamatje: Fijn dat het hartje het goed deed Hopelijk gaat het snel beter met je rugpijn, hoop dat je iets kunt vinden zodat de pijn wat minder wordt. @Marientje: Met het tandenpoetsen ken ik ja ik had er ook last van maar nu ben ik al een paar dagen kokhalsvrij. Goed nieuws dat het er goed uit zag met de nekplooimeting.
@Marleen&Mamatje: gefeliciteerd! Ik heb net ff een foto van mijn buik in mijn album gezet. Je kunt het nu toch wel goed zien hoor!
Yahoooo, ook hier een kloppend hartje! Ik ben iets minder ver dan gedacht maar dat mag de pret niet drukken! WOOOOWWWW, wat was het mooi! De tranen sprongen in mijn ogen. SUPER! Voor alle andere meiden met een mooie echo: gefeliciteerd!
@ marleen en mijnimeel: SUPER TOF ! Zucht ben jaloer hihi.... Makat niets uit dat je iets korter zwanger bent, als het allemaal maar goed komt! Mijnimeel hoever ben je nu dan? want wij gingen gelijk op.... Groetjes Joss
@ Marleen... Jaaaah, ik heb al even kunnen spieken op je hyves! Gefeliciteerd en wat mooi om te zien! (Als ik de echo krijg zit ik volgens mijn berekening ook op 10 weken dus weet ik een beetje wat ik (hopelijk!) kan verwachten). @Mijnimeel: Had jij vandaag ook niet je echo? Alles goed gegaan? @ Johanna: Leuke tip van die site. Ik heb echter al iets aangemaakt op toddler.nl. Kun je ook foto's toevoegen, dagboek bijhouden, stamboom etc etc. Is eigenlijk meer voor als de baby er al is maar he..een dagboek is een dagboek dus ik ben er al mee begonnen Zodra we de 1e trimester door zijn laat ik m hier wel zien. @Wieteke: Hoe gaat het met je? Ik heb je nog niet gezien hier vandaag...(Zegt niets weet ik .....maar toch) @nieuwe december mama's: Welkom, gefeliciteerd en vooral...genieten! @mis ik niet nog meer dames die gisteren/vandaag een echo hebben gehad? @de rest: Hoe gaat het jullie? Hier steeds zenuwachtiger voor mijn echo. Mijn buik blaast wel een beetje op trouwens, hoop dat dat een goed teken is. Tsja....als ik geen kwaaltjes heb dan maar vrij vroeg een buikje niet? Wieteke, Mijnimeel en dames die ik vergeet te noemen maar wel de echo hebben gehad of waar het niet zo goed mee gaat.... Hoop gauw een positief bericht te lezen! [-o< Liefs, Kweenie (rare naam eigenlijk ondertussen...kweet t namelijk wel hihi)
Oh en Johanna..... ....Zit ik net vol trots (nu nog wel haha) te vertellen dat ik in elk geval al een beetje een buikje krijg.... Zie ik jouw foto ...Leuk om ook die van 4 week te zien trouwens (totaal geen buik te bekennen zo strak!)...Zie je mooi het verschil. Ik maak als ik een mooie echo heb wel een fotootje.
[quote="Kweenie @Mijnimeel: Had jij vandaag ook niet je echo? Alles goed gegaan? [/quote] Staat er kort boven
Hoi allemaal, maandag voor het laatst geweest en heb net weet niet hoeveel pagina's moeten doorlezen. Ginny@ wat een Klote nieuws. Heel veel sterkte! Lola@ bij jouw ligt alles nu even op zijn kop lees. Onzekere situatie, maar volgens mij kan jij in je eentje een hele stabiele basis bieden. Dames met een mooie echo, gefeliciteerd. Johanna@ wat een strakke buik bij vier weken! En al een mooi buikje nu, leuk joh. Aan het eind van de dag moet ik ook de knoop van mijn broek los maken, terwijl in gewicht ben ik alleen maar afgevallen Voor de nieuwe natuurlijk een hartelijk welkom. Hier nog steeds een aantal kwaaltjes; wat misselijk, erg moe aan het eind van de dag en heb nu ook meer last van gevoelige borsten. Maar mijn klachten zijn echt stukken minder dan bij vorige zwangerschap. Iuno en Kweenie @ heerlijk dat jullie geen klachten hebben. En dat kan zeker. Een van mijn beste vriendinnen is ook zwanger (nu al zes maanden) en heeft helemaal nergens last van gehad! Voor de dames die morgen een echo hebben heel veel plezier gewenst en tot morgen! Groetjes Victoria
Ginny (als je dit leest) ik heb aan je gedacht! Ik hoop dat je het een plekje kan geven. Hoe is het verder hier meiden? Ik ben net terug van mijn 3e echo. TEvens mijn nekplooimeting. Mijn bloedonderzoek is goed en we hebben kans van 1:12000 op een kindje met syndroom van down. We hebben een hele mooie dvd ervan laten maken. De baby was erg bewegelijk en liet zich goed zien. Ook het hartje gehoord. Ben weer helemaal gelukkig. Ik zal manlief zo even lief aan kijken om ook buikfoto's te maken van mijn bolle buikje. Alle nieuwe aankomende mama's van harte welkom. Hoe waren de rest van de echo's van vandaag? Voor de meiden die morgen hun echo hebben....have fun!
Hey allemaal, Iedereen die vandaag een echo heeft gehad gefeliciteerd. Ik moet aanstaande maandag weer. Ben wel weer benieuwd en ik hoop natuurlijk dat alles nog goed is, maar daar moeten we maar vanuit gaan en hopen....hihihihihi Johanna@ das al een mooi buikje aan het worden....... Heeft iemand trouwens weer wat van wieteke (goglezzz) gehoord. Maak me een beetje zorgen eigenlijk...... Als je dit leest wieteke laat dan snel wat van je horen als je wilt.......... Dikke kuzz milou
Hee meiden, Ten eerste bedankt voor jullie bezorgheid.... Gisteren heb ik wederom 'n beroerde dag gehad, weer ontzettend veel last van steken, en ben nu dan ook erg bang..... Vanmiddag om 16.45u kunnen we bij het z'huis terecht, dus ik ben erg gespannen. Ik hoop zo dat het allemaal goed is, en dat die steken niks met mijn zwangerschap te maken hebben.... [-o< Meiden die vandaag 'n echo hebben alvast heel veel succes en plezier en de meiden die gisteren 'n echo hebben gehad.....PROFICIAT Ik hou jullie op de hoogte, Liefs Wieteke
@joss: ik loop 3 dagen achter (phoephoe ). Dus in plaats van 10 weken en 1 dag, is het 9 weken en 5 dagen. Dus nieuwe uitgerekende datum is 20 december! @goglezzz: heel veel succes vanmiddag!
Hallo allemaal, Wat leuk dat er zoveel te lezen is! Ik ben nu zwanger van onze derde. Het was een enorme verrassing! Ik heb 1 echo gehad bij 7 weken en dat was goed en ook weer heel bijzonder om te zien! Als alles goed gaat, komt deze derde telg op 12 december, de afspraak staat al Het is een geplande keizersnede vanwege mijn eerste bevalling, die ging verre van goed, maar dat vergeet je allemaal Vorige week had ik enorme hoofdpijn/migraine, ik werd er gek van. Nu ben ik naar de fysiotherapeut geweest en zij heeft mij los gemasseerd en ja hoor, weg is de hoofdpijn en die enorme misselijkheid! Ik ben helemaal blij, al ben ik nu weer bang dat het niet goed is omdat de misselijkheid ook weg is gegaan.....maar die zal wel bij de migraine gehoord hebben en niet bij mijn zwangerschap. Ik moet nog tot 3 juni wachten op de volgende controle....wat zijn die eerste drie maanden toch altijd spannend! Fijne dag!
@ hertogjan, Gefeliciteerd en welkom bij de club! Heb je vaker migraine? Ik wel en de misselijkheid hoort er bij mij echt bij. Helaas kun je er weinig tegen doen, ik mag in ieder geval geen medicijnen nemen. Fijn dat het nu over is! Ik ben nog helemaal in de wolken van gister. De familie kwam gisteravond, mijn zusje nam jip en janneke champagne mee hahahaha Verder een paar rompertjes en een mooie paarse buikband gekregen. Fijne dag allemaal!