Morguh! @Roeltje; Lenn ook al zo aan het hoesten, zielig...vooral als ze dan ook nog eens keelpijn hebben! Sterkte! Wel lekker zeg dat hij zo goed heeft geslapen. @Dretjuh; Waar zal Dani dan last van hebben hè, vervelend zeg. @hier; Wederom een *&%#^nacht Luca is bijna de hele nacht wakker geweest en heb hem uiteindelijk bij ons in bed gelegd...kind bleef maar hoesten en stikte er soms bijna in. Vanmorgen zo gaar als een klontje maar we gaan gewoon weer vrolijk verder ;-> Wel net de HA gebeld, Luca heeft lichte koorts en moet vanmiddag wel even gezien worden door de HA..moet er om 16.00u zijn.
lekker mutsje is wel lekker nu denk ik, maar frisse lucht is alleen maar goed natuurlijk. Lekker rode neusjesweer . Hier de weer en windbalsem zelfs al weer in gebruik anders heeft ze gelijk van die ruwe wangen. tot zo!
Zal Luca's muts er ff bij zoeken, ligt nog ergens boven verstopt vanwege het mooie weer de afgelopen tijd Nu moet hij toch echt tevoorschijn komen. Weer en windbalsem op de fiets is ook wel lekker denk ik. Tot zo!
Goedemorgen, Officieel overtijd, voor het eerst. We wachten verder af. Gister verjaardag gevierd voor vriendinnen, was erg gezellig, tot half 12 ofzo. Daarna werd Boaz nog huilend wakker dus ik sliep pas om half 1, ben nu dus ook wel erg moe. Boaz net weggebracht naar kdv(hij gaat op ma en di) en straks maar weer even huis in orde maken en dan slapen. Daarna op jacht naar muts en sjaal want het was vanochtend ineens wel erg koud op de fiets! @riti en dees, lekker wandelen of iets anders leuks? @Roeltje en Dretjuh, ook spokende kindjes dus, vervelend he..
@Dees: geen idee, tis geen pijn of honger huiltje.. weet niet.. we zien t wel, t gaat ook zomaar weer over, maar tis gewoon vervelend zo midden in de nacht Arme Luca, zo lang wakker en dan zo verkouden Succes bij de huisarts vanmiddag! @Mroos: fijn dat je zo'n leuk feestje hebt gehad met je vriendinnen! @Hier: Kids hebben net met klei gespeeld, heb nu een dvd'tje van peppa pig op gezet (kwam er ineens achter dat ik nog wat leuke dvd's in de auto had.. blond whahaha) dus die zijn ff helemaal happy nu Zo lief!
Dretjuh vermoeiende nacht dus. Misschien had dani n nachtmerrie? Dees arme luca. Hopelijk is hij snel wat fitter en niet zovaak meer ziek.. Succes vanmiddag.
Mroos fijn dat je verjaardag gezellig was. Leuke cadeautjes gekregen? Heb je t nog besproken eigenlijk dat je babyshower je tegenviel of heb je het maar gelaten?
Mroos fijn dat je een leuke verjaardag hebt gehad Nu is het tijd dat de kleine de wereld komt ontdekken Even langs de kruidvat gewandeld.. Billendoekjes waren op.. Gelijk een setje van Cars lego (duplo) gehaald.. Is ie nu druk mee aan het spelen
@ spookjes: check! hier ook ! en flink hoesten ook.. @ echo: alles prima, op de +1 lijn uitgekomen, mar wel binnen lijntjes.. benen korte kant, verder alles groot (36 weken.. oepsie ) maar was geen probleem. genoeg vruchtwater nog, niet teveel ook.. en haartjes!! hier ff fotos!! 1 voetje en 1 gezichtje met bolle wangen @ uhm denk idd dat ik de volgende ben na mroos samen met uhm... kom niet op der naam... die andere december 2009 mama.... en dan roeltje en dan chicken volgens mij @ dretjuh: balen dat de klus niet door gaat.. ik duim voor die andere klus! @ liedje zingen: lianne kan de eerste regels van olifantje in het bos!! helemaal zelf! @ riti: denk idd dat ze ons gemist heeft, maar ook dat ze ziekjes aan het worden is of iig heeeeeel verkouden.. en kiesjes.... en denk dat ze merkt dat papa herfst heeft.. papa mag echt niet zomaar weg gaan.. bij het afleveren op de opvang kruipt ze weg... en gisteren zei ze snachts "papa ziek?"... klein meiske heeft helaas ook het 6de zintuigje van der papa..... @ dees: wat fijn dat j zo goed zij best doet en een leuke papa is @ mroos: fijn dat jeverjaardag leuk was!
Joyce Wat knap dat ze al zelf kan zingen! Ze praat al best goed geloof ik he? Fijn dat alles goed was.. Ben benieuwd naar de echo Tijd voor Lenn om te gaan slapen. man man wat een humeur
@Joyce: ow wat grappig dat je zelfs de haartjes kon zien op de echo! Fijn dat alles goed ging, whaha grote beeb dus @Roeltje: oehh leuk cars lego @Hier: liggen beide kids net op bed komen de klussers aan :S Dat word kort slapen
@ Mroos; wat leuk dat je een fijne verjaardag hebt gehad. We waren bij de kinderboerderij hier in het dorp, was gezellig en lekker fris . @ joyce; fijn zeg zo'n mooie echo! Niets ontgaat ze hoor die kleintjes, lekker beetje extra met papa knuffelen doet hem vast goed. @ hier; frisse neusjes zijn weer binnen, inclusief de verkeerde groente van mijn incapabele groenteboer. Was gezellig bij de kinderboerderij. Nu het huis weer een beetje aan kant zien te krijgen na het weekend en een papadag .
Dretjuh ai das wel een verkeerde timing van ze! beetje jammer.. Riti Klinkt gezellig Baal er flink van dat de kinderboerderij hier alleen op woensdagmiddag en zaterdagmiddag open is.. echt niet handig.. Lenn slaapt alweer een half uur maar iets verteld me dat dit niet lang meer zo blijft..
ik had waarzegster moeten worden meneertje zit alweer beneden.. Hartstikke moe, chagrijnig en een rothumeur.. word gezellig dus vanmiddag..
Zo, moeke zit weer. Die schommel zit me nog hoog Beide mannen liggen op bed, al denk ik dat Luca niet veel zal slapen...wederom hoesten en huilen van de moeheid. @Roeltje; Die Lego duplo van Cars is leuk, ik zag hem ook in de folder maar moet mezelf inhouden het niet te kopen. Heb al genoeg voor ze gehaald voor de komende maanden. @Joyce; Heerlijk geruststellend dat alles goed is met de baby! @RiTi; Het was gezellig, beide mannen lagen mut in de auto Lekker fris maar niet te koud.
@Roeltje: hoop toch voor je dat hij ff blijft liggen! @Hier: ze zijn beneden begonnen, maar layla werd al wakker omdat ze had gepoept. Dani slaapt gelukkig nog, de bouwvakkertjes zijn nu eten dus hij zal er niet om lijden die uk van mij. Ze zijn alle sloten,handgrepen en raamklinken aan het vervangen, is ff wennen.. op elke raamklink zit nu een slotje en de voordeur kun je van binnen openen met gewone klink ipv ronde draaiknop en...jawel hoor.. Dani word wakker :S