owww oké stop er mee, dit wordt echt te fout ik ga me bedje in morgen werken beeeeh geen zin maar goed. weer centjes in de pocket
LW Whahahaha lig in een deuk hier Trusten meid en werkse morgen Dees Trusten!! Werkse! ik ga ook richting bed.. man slaapt al..
Hahaha betrapt Hahaha Verkeerd topic aangeklikt welke in een apart tabblad in Firefox is blijven staan... Niet veel gelezen maar geloof meteen dat het hier gezellig is hoor haha Maar of het mijn 'soort gezelligheid' is wat ik hier lees weet ik niet hoor whahaha (grapje! ) Hoor hier alleen niet thuis helaas....! Ben een 'augustus-mama'
Yessie Je hebt een goed moment gekozen om dit topic te bekijken....proest! Dames! Houd het een beetje netjes. LW & Dre, ga jullie schamen! Zijn jullie nou dames? Dretjuh OMG! Ik weet niet wat ik moet zeggen. Wat een hufterige streek. Laat ze maar lekker elkaar verdienen die twee. Zij komt er ook nog wel achter wat voor een achterbakse %$^$# het is. Een vechtscheiding is idd nooit leuk, maar laat niet over je heenlopen. En Peter, als je weer een niks beters te doen hebt dan hier mee te lezen: Al het geld wat je nu verzaakt te geven mag je straks alsnog met terugwerkende kracht aan je lieftallige ex-vrouw geven, dus het kost je hoe dan ook geld. Eigen boontjes doppen? Ik denk dat ze niets liever zou willen en jouw geld het liefst niet aan zou willen nemen. Maar op dit moment heeft ze geen keuze en bovendien alle recht erop. Je dupeert niet alleen je vrouw, maar ook je kindjes, stoere man. Zo, en dan is dit ook nog allemaal met enigzins beheersing getypt. Had eigenlijk alleen maar willen schelden. Verder sluit ik me volledig bij RiTi's post aan. Het is nu aan jou meid, ga het zelf regelen, wacht niet op hem. Panos Hoop dat het snel weer goed gaat met de stoelgang van uk1. En dat allemaal door een beetje stokbrood...poeh!
Nou ik heb het ook ff allemaal goed op me laten inwerken en ik heb er op dit moment 1 concluderend woord voor: WAARDELOOS! Peter=waardeloos die ander=waardeloos en het hele verhaal eromheen is nog het meest WAARDELOOS! Ik heb dan ook wel ff een berichtje voor Peter: "Ik heb je zowaar in het 'echt' gezien bij Panos destijds en ik vond je een aardige kerel, maar helaas moet ik mijn mening bijstellen.... Natuurlijk kennen wij alleen dretjuh's kant van het hele verhaal. Maar je vrouw en dan vooral je kindjes zo achterlaten en er vandoor gaan met een vriendin???????????????????? Wat ben jij dan een zak hooi! Ik heb er geen goed woord voor over! Tegenwoordig is vechtlust dus ook al niet meer nodig? Waardeloos! En dan kinderachtig gaan lopen bekvechten via facebook is ook al niet veel beter. Probeer nou eens een vent te zijn en in ieder geval je kinderen te helpen! En wat collo zegt, gun haar liever wat geld, want betalen moet je toch hoor, haha!" Zow, en dat was mijn beknopte versie van de preek! Nu ga ik slapen! @riti: slaapze meid! (tenminste dat hopen we ) @panos: arme uk1! Hopelijk snel een grote bolus! hihi! @roel: ontplof aub, ik wil ook weten hoe meisje heet! @all: trusten!
Trouwens positief bericht van Romy he? Ze is er nog lang niet, maar heeft in ieder geval weer een stapje gemaakt.
Ga toch maar eens richting bed. Schijn er morgen ook weer niet op tijd in te liggen en moet nog oliebollen bakken....damn! Slaap ze Roeltje! En slaap ze Lenn!
Hallooooo! Jeetje wat heb ik veel gemist! @Dretjuh, ik sluit me aan bij alles wat hier gezegd is....wat een ongelofelijke paardel*l is peter zeg. En die vriendin is geen haar beter. Kotsmisselijk word ik van dit soort dingen. Laat je niet gek maken...jij komt er echt wel! Over een jaar kun je hierom lachen en reken maar dat die twee er nog niet zijn. Een relatie beginnen op deze manier is namelijk gedoemd te mislukken en dan ben jij de lachende derde. Ennuh....betalen zal ie wel moeten!!!! En nogmaals, voor vragen, adviezen over je administratie, belastingen...aarzel niet! Sterkte! @rest, sorry, wel gelezen...beetje veel. @hier..klaarwakker na: hatsjieeee..mama..mag ik doekje?
@collo haha *schaam me zelf* had je trouwens gelezen over je dvd,s? ik heb ze al bekeken. en met de vraag of we een keertje doen afspreken zo je ze weer terug hebt. @Dretjuh ja vandaag is het de dag zie ik me beste dinnetje weer heb er zin in. @all ben er vandoor ik moet werken.