@dretjuh jup jup en jup. arme dani @collo arm beestje,hihi (sorry moest er een beetje om lachen) @roeltje zit je bank lekker
Dees Dat zie ik Lizzy nog niet doen hoor! Wat beweegt hij soepel, precies zijn broer. Dre Haha, dat zijn precies de dagen dat ik niet hoef te werken, gaat lekker...
@collo; qua gedrag en beweegbaarheid lijken ze zo op elkaar, moet hem nu ook echt heeel goed in de gaten houden.
jeetje wat'n gedoe... Maar goed de club is er al dus kan ik niks meer tegenho brengen. Hoop dat niet iedereen daarheen gaat dan. Of ljuist wekte hier niet ook prima. Of eerst hier en dan'n seintje als we daar moeten lezen ofzo want 1topic via telefoon bijhouden is au lastig? Maar 2, ... Jammer dat't nodig is. Anyway... Net 1wakker gemaakt om vd eten. Die heeft't vandaag super gedaan!! Veel slapen weinig huilen en zeker 5min in de box!! En Lianne is ook super lief geweest op de opvang!! Er is sinds vandaag een stagiair en die houd 't jochie bezig en tja de juf merkte verschil. Iig dat jochie is in voorstadium van speciale opvang denk ik. Er word nu via cb hulp bijgehaald en als dat niet helpt... Tja. Ze zeiden al dat als hun nu niks deden't ws op de basisschool nodig is om maar speciaal onderwijs te gaan en hopelijk krijgen ze nu hulp zodat dat niet nodig is... Verder wel jammer dat niemand heeft gereageerd op in'n file en rijdende auto voeden *knipoog*
@joyce...die heb ik ook gemist... Zo, met de eerste voeding bezig. Verder eigenlijk weinig te melden. Even luier doen, naar de andete kant en hopelijk weer paar uurtjes slapen.
tss... En't was zo'n mooi verhaal... Cls't lukt doe ik morgen via pc't hele verhaal... Hier ook met de 1ste voeding bezig wel al eerder wakker van manege naar beneden ging voor pijnstiller maar goed. Toch weer best lekker kunnen slapen . COLLO op je kat zitten? Oeps!!
Ha Joyce! Hier de 3e voeding. Meneer had beetje gepuugd, dus lag natuurlijk op een koud stukje...nog even beetje troosten.
moggu...gaaaaaap....gaaaaaaap! Nu is Stan ziek, met als gevolg dat man gisteren thuis moest werken. Hele dag koorts, snotverkouden en zo'n naar hoestje. En hij dacht vanochtend om 5:00: laat ik maar eens wakker worden, pffff, ben ik niet meer gewend Heel onrustig gedronken vanwege volle neus en om 6:30 heb ik hem er weer ingegooid, was geen land mee te bezeilen! Ik zit nu gedoucht en wel beneden aan mijn welverdiende kop koffie... Zo nog even 'lekker' de auto krabben en dan op naar het werk. Tot zover het ochtendverslag van Door! @riti: ojee, migraine...wat naar, heb je daar vaker last van? Hoe gaat het nu? @collo: heb er helemaal over gedroomd @joyce: haha, ik had het gelezen over de file, dat noem ik nog eens flexibel zijn @mroos: hoe was het werken? @chicken: joehoe! @panos: fijn te lezen dat het beter gaat! @dees; Noujaaaaaa, dat doet Sara nog niet eens zo lang haha, maar die ook ook een bangepoeperd. Erg knap van Luca! @de rest: weetnietmeer... even bij de club buurten!
Morge! Altijd als ik uit mag slapen ben ik vroeg wakker.. elise kwam pas om 4uur en werd kwartiertje geleden weer wakker. vandaag alle kasten leeghalen en de boel eens goed uitzoeken
Mogguh @ Doortje; beterschap voor Stan, wat sneu en wat verschrikkelijk vroeg! @ Joyce; volg het file-voed verhaal niet helemaal maar ben erg benieuwd @ hier; voel me nog overreden door een vrachtwagen maar wel stukken beter. Eens kijken waar ze gebleven zijn gisteren met alles. Er komt zo een vriendinnetje van Maura spelen, gezellig. De laatste keer dat ze er was hebben ze samen wentelteefjes gegeten, dus wat zegt Maura wanneer ik haar vertel dat Anna komt? Juist, "wentelteefjes eten?"
Goeiemoggel *gaaaap* Weer een gebroken nacht achter de rug! @Joyce; Had hem ook ff gemist, sorry! @Roeltje; Wat goed zeg, jullie hebben nu maar vlot de hele toko in het nieuw gestoken Leuk! @RiTi; Heftig zeg zo'n aanval, komt het altijd zo opzetten of is er een aanleiding toe geweest? Hihi wat schattig van Maura, ze kunnen de dingen dan zo snel weer combineren. @hier; Voel me ellendig, moet vanmiddag + vanavond werken maar zit nu serieus te dubben of ik het wel ga trekken. Zit er al een week tegen aan te hikken maar ut zet maar niet door, heb geen eetlust, zere keel, hoesten waar je U tegen zegt...buhhh. Ik durf me gewoonweg niet meer ziek te melden nu
@Doortje: ahh stan ziek wat sneu Beterschap! @RiTi: veel plezier met maura en dr vriendinnetje @Dees: ow ik wist niet dat je je zo beroerd voelde joh @Hier: Dani is gewoon 0 keer wakker geweest!!!! naja 1x toen ik naar bed ging maar sinds dien dus helemaal niet meer, dat in combi met mn moddermasker en ik ben een heel stuk pukkelvrij jeeej!