@ Joyce; wat een heerlijke foto! Hij lijkt op zijn zus zeg. @ Doortje; Ze verslijt boeken per stapel dus hoe meer variatie hoe beter, en zoet is lief . Veel boeken van Eric Carle (die spin) zijn leuk trouwens. Mijn ren en vlieg dag startte bijzonder goed maar loopt met een sisser af hahahaha Moet kunnen had ik bedacht . Zit nu een beetje tussen muziek downloaden en opruimen in lekker slappe alternatieven.
Ohhhhhhhhhhhhhh Jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!! Heb net schandalige voorjaarsbestelling gedaan op Zalando, omdat ik nog niet echt kan winkelen...zo schandalig, dat ik sms kreeg van Visa, dat ze fraude dachten op mijn kaart...whahahaha...is ie goed of niet! Maar kan ik dus lekker al aan! Hallo allemaal!!! Hoest hier? @joyce..wat een lekker ventje! En nog bedankt voor je reactie..ben echt blij dat 7 minuten drinken ook goed is! Lekker snel!
@Dre; Beterschap ook voor jou! @Happy; KMA zou kunnen maar daar gaat wel een hele tijd van 'proberen' aan vooraf. Het is te hopen dat het een éénmalige actie is geweest van Job. @Doortje; Ahh kijk, ik was al benieuwd of het pakketje goed was aangekomen. Niet door de brievenbus gekomen dus? Wat raar! Het paste hier op kantoor er wel door. @RiTi; Ohw maar dat zou wel een leuk cadeau zijn zeg, ik duim! Qua boeken begint het hier wat te komen, Beau begint erom te vragen en lees dan heerlijk weg. De favo's hier zijn nu: * Pip de pinguin is verdwaald * Ik zou wel een kindje lusten * welterusten Tijgertje @hier; Broek werd gelukkig retour genomen en kreeg mijn geld terug! Yihaa, gelijk een nieuwe broek gekocht in ook een maatje kleiner nog. Nieuwe sokken voor Beau gehaald, maat 24 van sokken is bijna niet te krijgen trouwens?!
@het weer; Het is heerlijk weer, je ruikt dat het voorjaar eraan komt Ohw ik zie mezelf al helemaal zitten straks in onze tuin
Ennn heb net weer mn heerlijke gezichtsproducten binnen...wordt eindelijk weer beetje mezelf! Volgens mij heb ik niet veel gemist hier toch?
@ Dees; senks ik schrijf de titels er bij (maximum reserveringen bieb bereikt hihi) Als Beau ' ik zou wel een kindje lusten' leuk vindt, is de handpop krokodil van de ikea wellicht ook iets voor hem, hier dikke lol bij het liedje ' bij ie in je bil' met dat ding. Sokken 24 bestaan nauwelijks, wordt al snel 25/26 echt de grens naar grotere kindermaat. Gek he.
Heb vanmorgen al bloemen gekocht voor de tuin (waar we weer niet te veel aan gaan doen want we sparen voor afgraven)
@chicken Job heeft ook nooit zo lang aan de borst gedronken hoor. Hij zuigt de boel leeg in een paar minuten. In het begin soms zelfs maar een minuut of 4....maakte me ook zorgen, maar hij weegt nu bijna 8 kilo op alleen BV, dus zou wel goed zijn toch?! Fijn dat je je al zo lekker voelt! @warmer weer; JOEPIE!!! Hier, nog steeds geen zin om te werken vandaag
@RiTi; Die krokodil is idd erg leuk van de ikea, wou ook wat van aanschaffen straks voor in zijn nieuwe kamer. Die moet toch compleet nieuw ingericht worden dus kunnen nog lekker los gaan. Ik vond het ook maar raar die overgang van maat 21 naar 25, maar ik heb er een paar gevonden Volgens mij stelde Suus ook ooit eens die vraag over sokken meen ik me nu te herinneren. @chicken; wow, haha Dachten ze gelijk aan fraude, wel oplettend! JIj zult er vast weer goed uit zien straks in je nieuw kleding @HIER; zit eigenlijk wel lekker ff te surfen, wil eigenlijk nog strijken en wat dozen gaan inruimen... Ook een heerlijk idee dat J. alleen morgen nog moet werken en dan 2 weken vrij heeft. Ook was het net wel ff raar om in je nieuwe huis te staan, pfff ook dat hele huis staat op zijn kop. Overal dozen en losse spullen, zij komt trouwens in het blok hiernaast wonen Hoe gek is dat, beide ouders kopen een appartement in elk een ander blok.
@RiTi; Dat zei ik dus ook gelijk, voor beide kinderen zijn de ouders in de buurt van elkaar. Zij is nu al druk in het huis aan het klussen, ze is wel een ontzettend gezellig mens en kan druk kletsen
@Dees: jahhh bijna de 28ste, word echt spannend nu!! Fijn dat J ook 2 weken vrij is, kunnen jullie je samen richten op het overhuizen! @Happy: 5 maanden, alleen BV en 8 kilo.. ik zeg top!! Wel n snelle drinker, maar goed als hij daar geen last van heeft ist goed he @Hier: layla is echt aan t commanderen niet normaal... maar verder lijkt ze wel erg op te knappen. ga toch morgen naar de ha met haar, maar ze oogt al een stuk beter. Dani op KDV ging super!
zucht, kids op bed.... jeetje die waren lastig!! ohh da's echt niet normaal..... Hopelijk n rustige nacht
Zo, lenn ligt op bed en elise krijgt nu een fles.. daarna duik ik ook op de bank.. was enorm gezellig vandaag. voor we het wisten was het half 3 en moest dan echt naar huis, is uurtje rijden.. vanavond doe ik dus helemaal niks meer
Panos Fimpje van je uk in bad is echt genieten zeg! Leuk! Joyce Hele lieve Yoeri spam. Wat een knap mannetje! RiTi Met je weer-update heb je mijn hele dag goed gemaakt! Ben helemaal blij! Chicken Heb net mijn man proberen te overtuigen dat ik dus nog helemaal niet zoveel shop (zolang ik nog geen bberichtjes van Visa krijg....hahaha. Wat een bak zeg!) Happy Hoop maar dat het gewoon een verkeerd gevallen flesje is en geen heftige reactie op de KV. Hier Grote zolderkamer is alles uitgezocht. Nu nog de voorzolder, die staat ook helemaal vol... Vrijdag ws weer verder...Moeten nu denk ik al 3x naar de kringloop heen en weer rijden. Ook maar even een paar dingen via MP proberen te slijten... Iemand nog hoge Louvre deurtjes nodig toevallig? Ik heb er nog 4 van ong. 2 meter hoog.