haaaai! Kom even weer voorbij waaien.. Kids zitten aan een broodje voor de tv, hebben wel aan tafel gezeten maar was te gezellig waardoor ze niet dooraten Dus voor de tv geplant en zitten netjes te eten Vanmorgen 2 uur lang geknutseld met Lenn.. Na flink zoeken de lijm eindelijk gevonden. Vlinders, egel en een spin gemaakt (een rooie, want deze was niet echt en kan niet lopen en was dus zielig. Daarom rood) Waar ie het vandaan haalt geen idee.. Maar de lijm was volgens Lenn elk geval gejat Zo Elise flesje doen en na haar slaapje richting het park. Even langs de eendjes denk ik. Gelijk wat knutselspullen halen op de terugweg. Voorraad slinkt aardig..
Oja, meisje doet inmiddels niet anders dan staan in de box. Buiten de box kan ze zich nergens aan optrekken dus daar baalt ze flink van. Tjonge wat een gefrustreerd miepje
@Luuz: super mama ben je ook door zo lang te knutselen met Lenn! Voelt altijd zo fijn als je dat doet he haha een gefrustreerd meisje dus hihi, dat word vaak in de box staan dan @Hier: hehe toch gelukt, woensdag komen ze het pakket bij mn ouders brengen, donderdag moet ik toch weer hier zijn dus donderdagavond kan ik weer GTST kijken hihi wat n opluchting @dees: mijn waslijstjes met taken komen morgen weer, vandaag ff niet wassen, stofzuigen, dweilen en werken sowieso
Dre Fijn dat je weer gtst kan kijken van de week.. haha vind knutselen zelf erg leuk Foto van vanmorgen. Via mn been gaan staan en via daar naar de tafel
ahhh wat een schattige foto zo hihi wat gaat het toch snel he, 9 maanden is ze alweer joh! Ja GTST maar ook the voice en het nederlandse nieuws, tja kijk nu naar BVN is belgische en Nederlands samen, maar ja gtst tja... en disney channel voor de kids, hebben we toch wel gemist. Layla zit gewoon op mn pa's laptop op youtube te kijken hoe ze hello kitty taarten maken, vind ze kei leuk om te zien Dani is mn pa aan t vervelen met een irritant fluitje daar zwaait ie mee
Update *Boodschappen doen: check *Kids naar het KDV brengen: check *In/uitgavenpatroon bijwerken *Bedden verschonen: check *Handdoekenwas draaien: check *Foto's maken van de te verkopen spullen: check *Advertenties op MP zetten: check *Werk bellen dat ik weer wil proberen te werken: Check *Koelkast in de schuur uit zetten (zonde van de stroom): Check *Intertoys bellen vanwege afzegging Duplo reservering: Check *Schoonouders bellen om 2 oppasmomenten te bespreken: Check *Tandarts bellen Begin toch aardig op te schieten volgens mij. @Luuz; Wat gaat tut ineens hard zeg! Ze heeft er zin in
@RiTi: net boodschapjes gedaan, bakpapier vergeten, bij mn ouders in de la gekeken, en ja hoor WIT bak papier... van de lidl zei papa dus misschien dat je daar ns kunt kijken of heb je t al gevonden? @Dees: goed bezig!
Detjuh; haha dat is toch grappig. Schreef al dat mijn voorraad van de lidl was, maar die hebben het niet in het vaste assortiment. Jumbo blijkt het ook te hebben, visje lag er zaterdag mooi bij (had eigenlijk foto's moeten maken). Dees; nou tijd voor thee met chocola dus? Zag net dat de novy in het dorp ook 33% korting op Duplo heeft, mocht je je toch nog bedenken . Net een skipak gescoord voor 4,5o bij de kringloop: blij mee! Niet mooi, maar let er al het hele jaar op en nooit gezien. wel 110/116 dus erg groot maar dat vind ik niet zo boeiend (niet dat het er was maar 98/104 is op de grens, schiet ook niet op). Gaat zo vast ook niet veel dragen, maar als het bar weer is kan ze er zo instappen, fijn idee .
hmmm kom dus ook met mn eieren na pasen Oei skipak, moeten we straks ook nog voor kijken voor in de kerstvakantie... goed dat je me eraan herinnert!
Dretjuh, als je naar de sneeuw gaat helemaal. Lastig, wachten op een aanbieding of risico dat alles al weg is.
Ja zag ik, en ook niet heel duur. Wij gaan ook niet op wintersport oid, dus vind het met een regenpak en nu dat tweedehandsje meer dan prima.
Skipakjes Lenn heeft nog een skibroek van vorig jaar waar hij makkelijk in kan deze winter, dus dat scheelt. Alleen nog een goeie dikke winterjas scoren, maar kan gewoon niks vinden, al kan die van vorig jaar nog wel. Ook twee skitruien al in de kast, dus als er sneeuw ligt is meneertje er klaar voor. Riti Ik zeg doen Kindjes om half 7 al slapend en wel op bed. A.s. vrijdag ga ik met mn moeder op stap! Ze belde net dat ze kaarten gehaald heeft vandaag. Zin in! *doet voetjes omhoog en trekt een zak mini-stroopwafels open*
Skipak Vandaag heeft een vriendin voor mij 2 skibroekjes voor de dames meegenomen van de Lidl. Waren echt niet duur. Wel voor Amy ook 110-116 hoop dat het een beetje meevalt qua maat. Maat kleiner was al op... RiTi Leuke helm is altijd goed toch? Leuk rood ofzo? Verder hier weer een beetje sjaggie want weer behoorlijke pijn onder mijn rib. Van al dat hoesten wordt het ook niet beter... Ga maar weer lekker op de bank zitten.
@RiTi; Niks mis dan toch met een helm, zou het dan wel doen. @Luuz; Kaarten voor? Waar ga je met je moeder heen? @Collo; Aii dat is minder zeg, doe het rustig aan! @hier; Ik heb gewoon mijn hele to-do lijst afgewerkt! Alleen morgen weer even terug bellen naar de tandarts. Gesprek met het ZH was niet geheel verhelderend, ze gooien het nu op PDS (is al eens eerder geconstateerd) en wordt nu weer terug gestuurd naar de HA.
Collo, rot zeg, hoop heel erg voor je dat het over gaat, je noet nog even. Is het minder als je ligt, of maakt dat niet uit? Dees, best een logische conclusie toch? Wel enorm pijnlijk. Helm: ik ben er niet zo van geloof ik. De wetenschap wel dus een beetje een dilemma. En wb dat fietsen, hoe gaat dat nu? Trek ik mijn hardloopschoenen aan en hol ik mee? Ze kan zo naar de supermarkt fietsen, maar wanneer stop ik met hollen en pak ik ook de fiets? Niet geheel failsafe een peuter besturen op commando als het gaat om oversteken. brrrrrrrrr Kleine meisjes worden veel te groot!
Riti\ Ja, het is beter als ik lig, maar wil niet steeds zo vroeg naar bed. Ach, heb gewoon even een lastige periode, komt wel weer goed. Kindjes op de fiets....dat trek ik echt nog even niet, lijkt me doodeng... Dees Goed bezig met je lijstje...