Dus gelijk de mensen proberen te bellen die Sophie zouden op vangen. Al de 4 personen namen niet op. Lichte paniek in me bol. Snel Andrea gebeld te vertellen wat de stand was. Gelukkig belde me Lucas me terug om 8:20 en vertelde de stand. Hij was op het hoofdkantoor en zou pas over 20 a 30 min thuis zijn. Tussen door kwam de kraamhulp. Met de vk en kraamhulp koffie gedronken. En brood gegeten. Ze lachten me gewoon uit dat ik rustig koffie met hun zat te drinken. Dat ze dat zelden hadden gezien. Lucas was iets over 9:00 thuis gelijk zich zelf omgekleed. Sophie weg gebracht naar me schoonmoeder Toen Lucas thuis kwam. Heeft vk voorgesteld om me vriezen te breken. Deze waren om 9:20 gebroken en toe kwamen pas de heftige weeën,en in regelmaat. Was wel ineens erg spannend. Laatst randje duurde wel even dat deze weg was. Voor ik mocht gaan persen. Op het moment dat ik bezig was met persen kwam Andrea 10:50 is onze kleine grote meid geboren. Gekke gedachten als je de kraam map leest. Start bevalling 9:20 ,bevallen op 10:50. Was echt een speed bevalling. Heerlijk thuis bevallen,zonder pijnmedicatie. Precies hoe ik het wou Ze was 51 cm lang en woog 3860g Nu is ze al weer 56,5 en weegt 5300g
Hier gaat het wisselend LW, vooral de BV dan...Gisteren weer een rommelge dag (loslaten, huilen, kort drinken) en vandaag dan weer voorbeeldig... Verder is het een heerlijk meisje; lekker aan het kletsen en kan zo lachen heerlijk! Wat een verhaal; super bevalling zeg! Fijn dat het goed gaat Riti met Maura op school. Hou je haar bewust nog thuis op woensdag? Het is hier de vrije school geworden. Hij gaat daar nu ook naar de peutergroep dus gaat straks naar een ander lokaal met een andere juf. De peuters spelen nu al wel eens buiten met de kleuters dus hoop dat de overgang daardoor heel klein is voor m.
LW, mooie bevalling! heel fijn dat het zo liep als je ook wenste . Happy, we hadden er nooit over nagedacht als de juf ons niet wees op de mogelijkheid, aangezien het merendeel van haar klas niet 5 dagen komt (mn eerste jaar). een aantal houden het op 3 dagen in het begin. Dus wij dachten in te zetten op 4, kunnen we altijd nog voor of achteruit.
LW Bedankt voor je verhaal. Heerlijk om te lezen dat het is gegaan zoals je wilde. Heb ik nu ook eens gehad. Wel in het zh, maar gewoon thuis begonnen en wilde zelf ook naar het zh. Super ook dat Andrea erbij is geweest.
Hoi meiden Zag ineens jullie topic voorbij komen Wat leuk er zijn een hoop kindjes bijgekomen zeg. Gefeliciteerd allemaal Wat leuk dat jullie ook nog zo actief zijn. Onze Mitchell mag bijna naar school. De gesprekjes en onderzoeken gaan deze maand gebeuren en dan mag hij als het goed is na de kerstvakantie naar de mytylschool. Wat gaat het allemaal snel.
Hey, Nu gaat het beter met ons. Heb een roerige tijd achter de rug, maar nu lekker een eigen huisje met de kids. Woon nu om de hoek bij het zh en revalidatiecentrum. En daar zit ook de mytylschool waar Mitch naartoe gaat. Ideaal! Heb een tijd het forum niet kunnen bezoeken, maar mistte het toch wel hoor 😉
Hey Caruli. Wat fijn dat Mitchell naar school gaat binnenkort. Hier was het goed gegaan...Binnengaan was wel erg spannend. Hij bleef een beetje dralen op de gang. Toen wij zelf naar binnen gingen liep hij mee en ging snel ergens zitten spelen. Hij had alleen in zijn broek geplast toen ze naar buiten kwamen...Had nu tegen de juf gezegd dat hij meestal voordat ik hem van de peutergroep haalde ook even liet plassen. Ze zou dat morgen dan ook even doen.
Verdorie, heel verhaal weg... Amy vandaag vrolijker naar school en vrolijker toen ik haar ophaalde van de bso....gelukkig. Misschien dat het begint te wennen. Ze is trouwens volgens mij echt helemaal op haar plek op de bso. Ze vindt het echt leuk daar.
Zo, hier de laatste voorbereidingen voor onze mini trip aan het plannen. Alles bij elkaar aan het zetten en schoonmaken. Huis opruimen (schoonoudrs komen oppassen) en nog 100 dingetjes regelen....
Het wordt hier wel heeeel rustig Hoe was je uitje Collo? Hier net gevoed...ga nu lekker terug bedje in want de jongens zijn logeren...even een paar uurtjes extra slaap!
Happy op de app ook hoor 😉 dus daar ligt het niet aan. Zoo verjaardag weer gevierd voor beide. En alsof yoeri weet dat het cb zijn BMI te hoog vond at hij niet eens zijn gebakje op.. Maar ze hebben beide genoten 😊
Joyce Niet te panisch worden van het CB he? Komt vast wel goed met zijn bmi. Lianne nog last van haar kin van ed val? Hier weer terug vandaag (vannacht om 03.00 uur) en dat voel ik al de hele dag. Om 07.00 uur was ik wakker omdat de meiden wakker werden. Nog wat hazeslaapjes gedaan vandaag, maar nu dus helemaal stuk. We hebben een doos meegekregem uit Polen die, ik lieg niet, ect meer dan 15 kilo moet wegen. Daarin zitten echt alle Poolse lekkernijen die je je kan bedenken. Van Wodka tot zelfgemaakte stoofschotel en alle soorten worst, koekjes etc die je je kunt bedenken. Voel me gelijk weer heel schuldig dat ze hier zoveel geld voor hebben uitgegeven....
@joyce; hoe is het nu met de kin van Lianne? @collo; euhm jij hebt ook een hoop geld (waarde) aan kleding gedoneerd. Denk dat dat vele malen meer gekost heeft dan de doos met lekkernijen. Niet schuldig om voelen. Hoe is het met Amy eigenlijk, weer een beetje bijgetrokken qua moeheid en indrukken? @happy; ik weet eigenlijk niet eens of ik jullie bedankt heb voor jullie kaartje?! Bij deze (nogmaals) bedankt! Goed weekend gehad? @hier; afgelopen weekend alle ontvangen kaartjes weggeruimd van de kast en in het herinneringskistje gestopt. Moeilijk om ze weg te ruimen, om plaats te maken voor de kaartjes voor de verjaardag van Beau. Maar het moet...aankomende week is het alweer een maand geleden.
Collo, ah wat lief van ze. En wat leuk om zo op je gemak nader kennis te maken met Polen, via je maag, beter kan niet Het geeft ze een goed gevoel iets terug te doen, anders is het ook moeilijk zo'n mooi cadeau als wat jullie brachten te ontvangen. Dees, een maand nog maar, maar wat goed om zo weer een stapje te zetten en er mee bezig te zijn door alles zorgvuldig een op te bergen. Mooie reden dat het voor de verjaardag van Beau is. Hoe is het nu met hem? En met zijn heup? Ik ben nog niet aan een banner toe maar het mag wel op zp, nu 7 weken zwanger. Mijn schoonzus weet het nu en Dennis heeft zijn vriendengroep gisteren ook ingelicht. Bij die laatste ben ik alleen een beetje bang dat ik ze zie samen met Maura en dat zij er iets over zeggen (of feliciteren) waar ze bij is. Zo met wat biertjes in de kroeg gisteren niet echt iets om even duidelijk aan te kaarten, maar denk dat het wel los zal lopen. Mijn ouders volgen volgende week en zijn ouders de week daarna in het nieuwe jaar. Wel gek dat zij het niet als eerste weten maar het is even zoeken naar gelegenheden waar de kids niet bij zijn (s avonds vooral) en dat is bij opa's en oma's maar weinig.
@RiTi; Ja eigenlijk zeg ik het verkeerd, een maand nog maar Stapje voor stapje komt nu de verwerking wat meer op gang...het blijft onwerkelijk. Met Beau gaat het op school eigenlijk heel goed, heeft er goed naar zijn zin en draait al lekker mee. Met zijn heup, het lijkt nu weer even goed te gaan qua pijn. Morgen wel de second opinion in het Ikazia ziekenhuis. Wauw! 7 weekjes op weg! Wanneer willen jullie het Maura vertellen?