hoi hoi allemaal Happy vroeg me of ik hier ook eens wilde komen kijken gezien wij ook een december kindje hebben. wel te verstaan van 1ste kerstdag..... Klets ook wel mee op een ander topic,maar hier zijn allemaal moeders met kindjes van dezelfde leeftijd,dus als jullie het goed vinden???
mroos helaas kan ik momenteel weinig tips geven hier ook een drama wat ritme betreft.. het gaat twee dagen goed en dan gooit hij het weer helemaal om Sinds drie avonden doe ik rijstebloem door zijn voeding.. een week lang tig keer eruit voor zn speen en uit wanhoop uiteindelijk een fles die hij lang niet helemaal leeg drinkt breekt me op omdat ik dat van hem niet gewend was.. Sinds ik dat doe slaapt hij weer van 20.30 tot 7 uur.. ik laat hem zelf het ritme zoeken qua slapen overdag.. maar voeden doe ik om de 4 uur..
@Roeltje: Hoe ga je je boek uitgeven dan? Hoe werkt dat? @Ritme: Dani krijgt om 6 uur, 14 uur en om 21.00 uur een fles en om 10.00 en 18.00 een hapje... Om 13.30 krijgt hij nog een flesje diksap met een liga koekje
dretjuh geen idee hoe het werkt.. uiteindelijk wil het wel laten opsturen om te kijken wat de reactie is.. maar als het goed genoeg is, ja dan laat ik het uitgeven.. er is hier op zp een schrijfclubje.. even met een stel dames opgericht haha.. En één daarvan heeft al een kinderboek uitgegeven dus zij zal het wel uitleggen tegen die tijd..
@Doortje Mag verder niet klagen hoor. Milan is een ontzettende slaapkop. Toen hij net geboren was moesten we m 's nachts al wakker maken omdat hij te lang sliep anders. Overdag altijd heel makkelijk en super vrolijk geweest. Na de prikjes van 1 april wilde hij ineens 2 weken bijna niet slapen overdag. Of alleen op mn arm. Toen ging het 2 weken weer goed en kreeg hij de volgende prikjes. En dat is nu 11 dagen geleden. Sinds toen was het weer hetzelfde verhaal overdag. Verder nog wel gezellig alleen heeft hij meer aandacht nodig. Normaal kon hij zichzelf heel goed vermaken en nu wil hij meer aandacht overdag. Maar je ziet gewoon aan m dat hij slaap nodig heeft, zn gezichtje is dan heel wit en hij blijft maar wrijven in zn oogjes. Wij krijgen eigenlijk om ons heen verder alleen maar opmerkingen over hoe bijzonder vrolijk Milan is. Echt overal waar we komen, dus dat is wel leuk. Hij lacht naar iedereen (soms wel jammer, want is wel bijzonder als je kind alleen naar jou lacht), kletst tegen iedereen en is heel nieuwsgierig hihi. Hij lacht bijna de hele dag, maakt niet uit wat je doet. Dus misschien is dit over een paar dagen wel weer over. 'S avonds in slaap komen gaat sinds gisteren in ieder geval ook weer beter. Kan natuurlijk ook het 4,5mnd sprongetje zijn! Ach ja, we zien wel. Ik mag pas klagen als het over een maand nog zo is.
roeltje even snel je weblog bekeken maar dat ziet er leuk uit! zodra ik wat meer tijd heb ga ik het lezen,vind ik wel leuk Hier ook zo naar bed,hopelijk nu wel een keer een nachtje slaap w.s heeft ons meisje kma,morgen voor het eerst naar de dietiest. Hoop dat er wat uit gaat komen,want pff moet zo niet lang meer duren. Slaapt niet,krabt zich helemaal open en kaal zo zielig weltrusten allemaal
mroos hmm die rot prikken ook!! Raar he!? Milan had van de prikken zelf geen last, kreeg alleen een beetje koorts. Hij is sindsdien wel anders overdag. Blijkbaar maakt het toch een hoop indruk op die kleintjes!! jeutje 15 keer???????? Pfoe...wat zal jij moe zijn geweest
Lotte Nee, het is geen gewoonte om Amy meteen weer op bed te leggen na haar eerste voeding, maar veel langer dan een uurtje houd ze het na de eerste voeding toch niet vol hoor. Maar ik leg haar op bed zodra ik zie dat ze moe is, soms is dat direkt na een voeding, soms pas uren daarna. Is geen pijl op te trekken, maar ik merk wel dat ze steeds langer achter elkaar wakker kan zijn. Gimena Ik had er echt helemaal niet aan gedacht toen ik daar was, pas toen ik weer thuis was dacht ik eraan dat jij daar woont. Hoop dat je er volgend jaar niet meer woont meid. Mroos Sexleven is ongeveer hetzelfde gebleven, niet veel anders dan het was. Heeft wel allejezus lang geduurd eer we na de bevalling weer sex hadden en oh! wat ben ik blij dat alles nog "oud en vertrouwd" is, zoals mijn man zei. Waarop ik natuurlijk gelijk weer sneerde: OUD!!!:x:x (maar hij bedoelde het goed) Ik vind het hier juist wel spannend dat ik elke maand zwanger zou kunnen zijn, al mik ik er echt niet op. (komende paar dagen weer onthouden of met condoom) Manoe Dat is 1 van de redenen dat ik echt nooit meer aan de pil ga. Libido zakt echt tot het vriespunt en dan heb ik niet eens meer de pil nodig, want dan gebeurt er nooit meer iets. Nu merk ik dat hoe dichter bij de eisprong we komen, des te meer zin ik heb. Dat heeft de natuur toch mooi voor elkaar he? Maar idd wel spelen met vuur... Roeltje Ga jij nou eens een kinderboek schrijven! Dat was leuk! Doortje Oh, dat ook een stijfkopje zeg! Nog steeds geen fles.... Sanka Heb ook dat de tranen altijd op de loer liggen hoor, maar begint heel langzaamaan minder te worden. Van het weekend "komt een vrouw bij de dokter" zitten kijken....help....snikken zeg! Soms moet ik ook al huilen als ik gewoon naar Amy kijk. Roeltje Whahaha, ik had ook meteen een hekel aan die opa met die grote knuffel. Vuile uitslover. Vond die andere opa ook zielig. Je bent niet gek hoor....of we zijn het allebei...en Lotte ook en Sanka Brabants meisje Ha, daar ben je weer. Heb al eerder met je gekletst, maar weet echt niet meer in welk topic dat was... Des te meer Brabo's des te beter meid. Ik was eigenlijk tweede kerstdag uitgerekend, maar door omstandigheden hebben we dat niet gered. gezellig dat je hier mee komt kletsen! Klinkt als KMA, maar kan natuurlijk ook nog 100 andere dingen zijn. Hebben jullie al dingen uitgesloten? Wel zielig voor je kleine meid hoor. En natuurlijk wel een beetje spammen he?
Help mij alsjeblieft hopen dat as donderdag de luchthaven in Faro in Portugal weer open is....Anders valt mijn hele vakantie in het water denk ik... Vanaf nu Haat ik Ijsland en alles eromheen. Eerst onze spaancentjes inpikken en nou ook nog zo'n vulkaan op ons dak sturen...hoe durven ze!
Owwwwwww, ik ben echt erg...het is al 0:45 en ik zit nog achter de pc. Mannetje is nog hard aan het werk voor zn ouders. Die hebben een weekje vrij...Ben benieuwd hoe laat ie thuis is!
Halloooo, ik leef ook nog Ik heb wel alles teruggelezen maar ga proberen uit mn hoofd te reageren (ok vrij kansloos) @ Roeltje; een boek, wauwie! Misschien nog wel mooier is je verhaal kwijt kunnen zo in tekst, knap hoor. Hoop dat het je helpt alles wat er gebeurt is een plek te geven. @ Collo; Duim voor je vlucht, moet niet gekker worden zeg. @ Dees; Hoe gaat het met jou, al meer duidelijkheid/vorderingen op het medische vlak? En Beau? @ hormonen; pffffffffff met vreselijk misselijk al een tijd (nee niet zwanger) hormonen die je lijf verlaten bleh. Ben ook aan het afbouwen met bv, heel geleidelijk omdat ik een vreselijk hoge prolactinespiegel heb (ook zonder bv) die zich nu door de bv fanatiek in melk om blijft zetten . Als we voor een tweede willen gaan moet ik eerst weer een tijd(je) aan de pillen, en daar wordt ik ook zo akelig en misselijk van. Nu hebben we nog geen plannen, maar ik denk af en toe heel egoïstisch alles nu maar snel achter elkaar te doen, dan is het hele hormonale feest op een gegeven moment ook echt klaar. Ik begin er nu al tegen op te zien, (die pillen dan) en dat is natuurlijk ook niks. Maar goed, voorlopig echt nog geen tweede eerst huis en verbouwing (en dan wil ik er nog wel een paar, manlief liever nog maar 1) @ Moederdag; Vond het altijd maar commerciële onzin....kom ik nu wel van terug . Superdag gehad! Ontbijt op bed! Een hele mooie trollbead voor aan mn armband gehad, rozenkwarts, móoi. Smiddags naar de Giro geweest (in de straat) en prosecootjes drinken op de italiaanse markt. @ sexleven; wel wat minder, maar niet slecht (al zeg ik het zelf hihi) @ prikken; het is ook niet niks wat ze de eerste maanden in die kleine lijfjes te verwerken krijgen. @ voeding; zit nog steeds een beetje te puzzelen hoe het straks te gaan doen...heb nu net zo'n lekker (duidelijk) schema. @ reageren na drukte; Hier idem, ze vind het meestal prachtig maar is achteraf wel erg van slag. Ze wordt ook wat angstiger wanneer de omgeving erg overweldigend is. Zo lang ze een van ons ziet of hoort gaat het altijd wel goed. We stellen haar wel aan alles bloot, maar als het heftig voor haar is niet te lang en ik las regelmatig een 'saaie' dag in. Die zijn lekker voorspelbaar en duidelijk en er moet niks, vind ik zelf ook erg leuk .
collo en lotte wij hebben idd ook gekletst op een ander topic,maar welke???????? ik zou het niet meer weten @riti erg he die misselijkheid pfff herken het, En dan voor de zekerheid er nog maar een test tegen aan knallen maar nee is niet nodig..............lang leve de hormonen @collo ik zal ook voor je duimen! dat je gewoon heerlijk op vakantie kunt gaan @allemaal: als jullie ergens horen dat ze interieursbouwers of wat dan ook zoeken let me know. Manlief zit al vanaf oktober thuis en komt maar niet echt aan de bak.( wel parttime nu,maar zet geen zoden aan de dijk) en ik zal ffkes een foto spammen van onze meid!! Bekijk bijlage 71160
Ik heb even over het ritme nagedacht en heb even afgelopen nacht onder de loep genomen; 17.30 180+6 19.30 naar bed met badje, pyama, boekje, liedje etc. 23.00 180+6 en 3 schepjes(van die melkschepjes) rijstebloem vervolgens werd hij om 2.20 wakker, viel met speen weer in slaap. om 3.45 wakker, viel om 4.15 met veel gedoe weer in slaap. toen om 5.45 wakke en toen dacht ik, ik geef de fles maar. Vervolgens om 8.45 wakker geworden. net even drie kwartier gespeeld en nu weer op bed. Ik gok dat de volgende voeding rond 11.00 uur is. Ik denk dat ik me ga proberen aan het volgende ritme te houden; 23.00 180+6 + 3 schepjes rijstebloem 6.00 (lijkt me om te beginnen een prima tijd) 180+6 11.00 180+6 en hier wil ik eigenlijk 4 schepjes rijstebloem doen, zodat hij kan leren van een bordje te eten, mag dat? 15.00 180+6 19.30 zoveel als nodig, meer dat hij iets op de maag heeft voor het slapen gaan, maar ligt een beetje aan de vorige voedingen, soms maar 90+3 ofzo. En dan, als ik merk dat dit lukt, kan ik de 19.30 voeding een papvoeding maken en de 23.00 uur voeding langzaam afbouwen, is dit een idee? Haha nou, heel verhaal maar ik zit er gewoon een beetje mee te worstelen, sowieso omdat het zwaar klote is dat die nachten zo slecht gaan.. het cb zegt dat hij 'qua gewicht' (hij zal ondertussen wel meer dan 8 kilo wegen) de nachtvoeding écht niet nodig heeft, maar dat is makkelijk gezegd dan gedaan, want om 23.00 schreewde hij moord en brand om de fles, en om 5.45 ook..
Lieve allemaal, Probeer al 4 dagen alles terug te lezen maar ik haal jullie niet meer in!!!! Wij zijn verhuisd. Het was even doorzetten maar alles staat in ons nieuwe paleisje, echt super.... Marieke is de afgelopen week naar het KDV geweest en kan melden dat het super gaat. Gelukkig drinkt ze nu ook goed. Krijg alleen wat zij drinkt niet goed bij elkaar gekolfd. Hoop dat dit door de verhuisdrukte komt....en volgende week weer beter wordt anders moet ze echt aan de kv. Zijn er meer meiden die dit hebben moeten doen??? Hier ook fanatiek met fruit hahah ze eet zo een potje per dag. Ze hebben dit eigenlijk op het KDV gegeven en toen merkte we dat ze er erg goed op reageerde....dus thuis ook maar blijven doen. Haar schema is nu 07.00-11.00-15.00-19.00-23.00 en nog een nachtvoeding rond 03.00. Soms krijgt ze een potje tussendoor waardoor de voedingen een uurtje opschuiven en dan rond 20.00 naar bed gaat. Moet zeggen dat op de dagen dat ze thuis is het ritme nog ver te zoeken is en ik haar ook wel wat vakar aangleg om de productie hoog te houden. Vanmorgen hebben we bijvoorbeeld na 07.00 tot 0.900 uitgeslapen ze ligt dan gezellig bij me en hoeft haar hoofdje maar om te draaien en ze kan drinken..... Ze eet nu banaan, appel, sinasappel, en een combi hiervan. Peer vind ze minder lekker en ook worteltjes en boontjes zijn niet favourite. Gelukkig verdraagd ze het goed en poept ze nog steeds elke dag. Ze kan inmiddels op haar zij en terug soms ligt ze al helemaal op haar buik maar blijft haar armpje steken..... Wat zijn jullie vakantieplannen?? Hier woensdag voor het eerst na 7 maanden aan het werk. Ben gelijk do en vrij weer vrij (onderwijs) Heb er nu dat ik weet dat het op de opvang goed gaat wel zin in