Zo....na hele lang tijd ben ik er ook weer eens...! Ben net terug van een paar weekjes NL en daarvoor ook druk geweest. Heb een leuke tijd gehad in NL, eigenlijk jammer dat we er nog niet weer kunnen wonen. Onze kleine grote man gaat als een speer!!In 3 weken tijd kan hij staan, langslopen, dansen (kont heen en weer) en springen (door de knietjes en omhoog) als je dan zegt, brabbelt nog steeds lekker, dus gaat super! We kunnen hem nu geen minuut meer alleen laten, gaat dan de dingen doen die niet mogen, de boef, haha!! Heb het idee dat hij heel goed door heeft dat hij bepaalde dingen niet mag als we duidelijk NEE zeggen, maar hij blijft het toch doen. Best lastig hoe je dat het beste aan kunt pakken...Iemand tips? Slapen is ook hier momenteel niet zoals het was. Meerdere keren 'snachts wakker en soms ook echt klaarwakker (om 3 uur)! na een uurtje gaat ie gelukkig wel weer slapen,maar die gebroken nachten kennen we hier echt niet. Hopelijk is het de leeftijd en gaat het snel weer beter. Eten gaat nog steeds prima, heerlijk aan het smullen van alles en dat nog steeds ZONDER tanden. Ook die zullen vanzelf eens komen. Zijn jullie weer een beetje van ons op de hoogte! Ik ga proberen weer eens wat vaker langs te komen en mee te kletsen! BTW, nog meer nieuwe zwangeren? Hoe is het met Beau zijn oogje gegaan?Moest geopereerd worden toch?
Ben weer terug van boodschappen doen, gelijk even weer wat kleding geshopt voor Beau...zelfs een truitje voor een 1,-!! Ideaal voor bijv. straks naar de opvang. Moest eigenlijk ook weer wat pampers erbij hebben...nu zijn ze bij de etos in de aanbieding....gelijk daar mijn LIHL bon ingeleverd en moest dus maar 15,- betalen voor 3 pakken pampers en kreeg er nog een sesamstraat DVD bij. Super ideaal natuurlijk!! Kom ook nog even spammen, Beau in het nieuwe winkelwagentje van de appie Zal ook nog even wat leuke filmpjes hier neerzetten: YouTube - Kruipen + teigeren YouTube - Beau en papa YouTube - Spelen met een ballon
Wat een prachtig filmpje van Beau! Wat kan hij het toch allemaal knap; kruipen, zitten, tijgeren , hij staat zelfs los! Knap hoor.
Dees zal vanavond de filmpjes even kijken als Lenn op bed ligt.. Hij heeft gegeten, gebadderd en zit nu nog even te spelen.. straks flesje en naar bed tot straks !
Nou, Boaz gaat ineens ook snel zeg.. Probeert te kruipen maar probeert zich nu ook op te trekken in de box en duwt zich goed op(=gaat staan) aan kratten enzo. Die hadden we expres in de kamer neergezet omdat we de behoefte zagen maar niet echt optrekdingen hebben.. Ik ben wel heel trots hoor, gaat ineens zo snel! Dees, ik ga even de rest van je filmpjes kijken
@mroos; Hihi, en ineens hebben ze het door Zo leuk om te zien!! Logisch dat je trots bent, geniet ervan Thanx voor je compliment
Hier vandaag heeft mijn schoonmoeder op Amy gepast omdat ze nog steeds ziek was. Ik hield mijn hart vast, maar alles is goed gegaan. Ze ligt nu weer lekker te slapen. Nu maar hopen dat ze vrijdag weer beter is anders moeten we weer iemand gaan regelen... Energie Heb vandaag echt veel energie gehad. Ben er echt blij mee, want was alweer een tijdje zo moe. Begon er alweer aan te wennen. Lekker kunnen werken.... Foto's De Wij jonge ouders fotoservice is heel goedkoop. Dretjuh Geniet van je reis! Sanka Da's lang geleden dat ik zo'n avond heb gehad waar ik stukken kwijt van ben... Haha, maar die katers altijd de volgende ochtend. Zweer elke keer weer dat ik nooit meer drink! Foto inplakmutsen Ben de zolder aan het opruimen en kom een aantal nog lege foto-albums tegen. Laat maar weten als iemand interesse heeft, anders gaan ze naar de Kringloop.
Bij mij loopt de tijd ook niet goed , geen last van in iede rgeval. @ Collo; wat naar dat Amy nog ziek is, arme meid, beterschap!
Halloooooo! Pfff weinig tijd gehad de afgelopen tijd! Maarrrr nu even bijlezen vanaf vanochtend! @roeltje: jeeeeh, 6:15! (waar je al niet blij mee kan zijn he?) @dretjuh: veel plezier in Engeland! Waar zitten jullie? @riti: goed idée voor een eerste verjaardag kado! Hoe is het met de verbouwing? (of zullen we het daar maar niet over hebben ) @dees: oei, even gemist denk ik! Last van je lijf? Lijkt me ook zwaar hoor, werk in combi met Beau! Hopelijk verloopt je gesprek goed met je team-hoofd! Leuke filmpjes van Beau! @Panos: fijn dat het logeren zo goed is gegaan! @lotte: dipje? Vertel! Iig een knuff! @mroos: wat goed van Boaz! Wat zul je trots zijn! @Sanka: ik had zaterdagavond ook een feestje, ben niks kwijt van die avond, maar auwwww mijn hoofd! J @collo: wat is er met Amy? @hier: gaat heerlijk met Sara! Deze week voor het eerst 3 dagen naar de gastouder vanwege nieuwe baan man. Vindt ze prima, gelukkig maar! Is ook zon lieve vrouw! Verder wordt er hier nog niet getijgerd, maarja geen haast toch?! Ben wel zwaar onder de indruk van jullie kindjes hoor!
hallo iedereen!!!!!!!! ik zit nu op de boot nog in de haven van Hoek van Holland, alles is hier al wel engels, zelfs de tijd dus het is nier nu 9 uur 's avonds. Heb net gegeten, was lekker. Morgen om 5.30 worden we gewekt, dan eten, dan om half 7 de boot af en 2 uur met de trein om de auto op te halen Zodra ik weer online kan laat ik iets van me horen Kan jullie niet missen Lekker slapen alvast xxx
Doortje Ze is ziek. Koorts... meer nog niet kunnen ontdekken, maar hoop dat het snel over gaat. Dees Dakkapel staat. Volgende week komt de timmerman kijken hoeveel het gaat kosten om de boel af te werken. Hebben nl. de muur en het verlaagde plafondje eruit gesloopt....was niet naar mijn zin. Nu in 1 x goed doen. Daarna kunnen we echt beginnen! Dretjuh Welterusten alvast en veel plezier!
@Doortje; Sara volgt straks vanzelf wel, als ze het maar eenmaal doorheeft is ze straks niet te stoppen @Dretjuh; Slaap lekker op de boot!! Ben heel benieuwd naar jullie verhaal en ervaringen. @Collo; Ah herkenbaar verhaal, hier hebben we de dakkapel ook naar eigen wens en smaak afgewerkt. Jeuken je handen al om te gaan beginnen?? Hier wel!! Morgen gaat mijn zusje naar 3 huisjes kijken...spannend!
hallo meiden! Ik heb er ff snel overheen gelezen, maar laat het reageren even achterwege... Ik kom eigenlijk even melden dat wij gisteren bij fontys zijn geweest en een echo hebben gehad en dat was helemaal super!! We weten misschien (onder voorbehoud natuurlijk...) ook al wat het gaat worden! 2 verschillende mensen hebben gekeken en vertelden ons allebei hetzelfde en ook wij konden zelf redelijk duidelijk dingetjes ontdekken... Uit voorzorg vertel ik even niet wat de uitkomst was, want ik ben bang dat mijn buuf of vriendin meeleest... dus aub ff een pb... (we zijn er nog niet uit of we het geheim houden of niet.. en het is natuurlijk ook nog niet helemaal zeker te zeggen met 14 weken eh?) Maar we kunnen ook gewoon wachten tot de 20 weken echo! Die is op Maud d'r verjaardag!!!
Dees Waar is het lijstje met voorspellingen? Suus Ben super benieuwd, dus als je besloten hebt of het geheim blijft of niet hoor ik heel graag van je wat het gaat worden! Dees Begin echt eenbeetje onrustig te worden van het kamertje dat alleen maar een grotere bouwput wordt... Wil het gaat inrichten en afwerken. Nesteldrang begint op te komen...
@suus; Ohw je hebt gisteren die echo gehad....wat leuk joh. Voor jou vliegt de tijd ook voorbij zeg! Maar ik neem aan dat verder alles oke was met jullie kleintje? Wat leuk zeg de 20wkn echo op Maud d'r verjaardag...leuk cadeau Ohw en PB!
Psje, Collo, Roeltje en Dretjuh denken: -dees: jongen (goed) - suus: jongen - collo: meisje (goed) Caruli, Lotte, Elmo en Dees denken: - Dees: Meisje (fout) - Suus: Meisje - Collo: Jongen (fout) Pooh en Gimena denken: -Dees: meisje (fout) -Suus: jongen -Collo: meisje (goed) Suus denkt: -Dees: meisje (fout) -Suus: meisje -Collo: meisje (goed) Mroos denkt: -Dees: Jongen (goed) -Suus: Meisje -Collo: jongen (fout) Dit is het meest recente lijstje wat ik nog terug kon vinden voor de crash!