@ Pooh; waar print je je etiket op? heb zoiets gemaakt en de etiketten maar met de hand gemaakt (waren er niet te veel) direct op de stickers.
Dag dames; Gaaf Dees dat je zomaar een wagen uit mag kiezen! Riti ben benieuwd naar de keuken, wel een keer spammen hier hoor. Wat heb je toch vette ideeën Pooh; echt super! Roel, da's wel heel vroeg ja...Volgens mij heeft hij altijd wel lang last van zijn sprongetjes of niet? Chiquita; da's niet zo mooi dat je nog terug moet. Dan ook nog zo lang wachten. Duim voor je dat het niets is natuurlijk.. Hier; ga van het weekend testen als er nog geen duivels zijn geweest. Beterschap Panos!
Hey allemaal. Net even door het huis gegaan en Milan in bed gelegd. Even bijlezen weer. Mroos Klinkt idd druk zeg! Voelt het wel lekker of is het nu vooral nog wennen? Wat goed dat Boaz zn puzzeltje in elkaar kan zetten Elmo Ahhh lief hoor! En wat heeft Beau lekker geslapen! En onze kindjes volgen elkaar netjes op haha! Chiquita Succes morgen in het ziekenhuis, hopelijk is alles gewoon goed. En heb je mn pb gelezen???????? Dees Wauw, wat gaaf dat jullie de kinderwagen cadeau krijgen! Die duowagens zijn erg duur! Super! Pooh Geinig die cowgirl cookies! Panos Fijn om te horen dat het weer wat beter gaat! Is sneller dan verwacht he? Wist je al dat Bapsie ook zwanger is??? Happy Van het weekend pas?! Moeten wij nog zo lang wachten??? Hihi geintje hoor! Hier GRRRRRRRRRRRR wie heeft mijn ei gezien, ik wil ook op het wachtbankje hihi
@lotte; Gebruik je ovu-testen om je ei op te sporen? @hier; Zo straks om 12.20 naar de VK...ben reuze benieuwd of ze kan voelen hoe ons 2e ukje ligt, ik heb al weken het gevoel dat hij in stuit ligt. Beau is wat moe aan het worden maar kan hem nu niet in bed stoppen aangezien we zo weg moeten....grmbl....
Dees, O dat is zo irritant... dan zit je de hele tijd te hopen dat ze moe worden en dan vlak voordat je wegmoet worden ze moe en dus jengelig.... sterkte. O ja denk je dat hij in stuit ligt? Beau lag ook in stuit, die heb ik toen laten draaien. Ik voelde het ook al voordat de vk het voelde. Ik ben benieuwd!
Dees Ik kan het aan mn slijm (euh sorry voor de details). Niet dat ik ga zitten voelen, maar dat valt vanzelf op merken of het eraan zit te komen, maar omdat ik nu monnikspeper gebruik ben ik eergisteren toch maar begonnen met ovutesten. Je mag namelijk geen monnikspeper gebruiken na je eisprong ivm evt zwangerschap.
@Elmo; Nu je het zegt, dat kan ik me idd nog wel herinneren! Ukje lag tijdens de 20wkn ook in stuit en ik voel nu telkens voetjes onderin trappelen...tenminste zo lijkt het! @lotte; Haha, ik lees wel over de details heen Niks mis met ovu-testen...deze geven een goed beeld van je cyclus....je kan ook evt. gaan tempen. Monnikspeper ken ik niet, geen ervaring mee. Pff nog ff en Beau ontploft denk ik, jeetje wat een temperament heeft mijn kind zeg
Haha Lotte, hier hoef je je nergens voor te schamen hoor!!! He heb ik haar alleen gemist of hebben we Joyce al een tijd niet meer gezien hier.... En Chicken??? Zou ze zwanger zijn???
Ohw ja chicken....die zit nu lekker met d'r gat in de zon Nu maar hopen dat ze dubbel en dwars zwanger terug komt...officieel zouden ze 1 januari weer gericht aan de klus gaan. Joyce heb ik hier idd al tijdje niet gezien, maar die was druk met nieuwe baan enzo.
O ja dat klopt, helemaal vergeten. Wie gaan er nu ook alweer voor een ukkie?? Gimena, Lotte, Chicken dus straks..., Doortje, Happy Zo iets toch?
Dees Lijkt me een raar gevoel voetjes die onderin trappelen?! Bij jou hoeven ze m niet te draaien dan toch ivm keizersnede? Gelukkig, dacht dat t misschien stom was dat ik ze gebruik. Maar wel heel handig idd omdat mn cyclussen zo lang zijn. De monnikspeper is om je cyclus regelmatiger te maken, weet nog niet of het helpt, maar mn cyclus begint al weer richting LANG te gaan Elmo Gelukkig Joyce Wel nog gezien een tijdje terug, maar dan alleen om even een vraag te stellen. Dus is misschien niet opgevallen. Laatst ook nog op hyves gezien Chicken Denk niet dat ze zwanger is, dan had ze het hier vast wel gezegd
@Elmo; Dat is globaal gezien wel het rijtje met dames idd....manoe volgt ook nog @Lotte; Als ukje idd in stuit ligt ga ik er niet vanuit dat er gedraaid moet worden omdat er toch al een KS volgt. We zullen het straks wel horen. Tuurlijk is het niet stom, er zijn zat meiden die ze gebruiken @hier; Onze kat gedraagt zich vreemd...hij schrikt telkens van zijn staart.... Hij gaan dan ergens liggen en ineens springt hij op en kijkt dan naar zijn staart.... vreemd beest!
Dees, Nee een stuit draaien ze niet als je toch al een keizersnede krijgt. Ik kon toen kiezen tussen draaipoging,stuitbevalling of keizersnede. De keuze is jullie bekend hihi
Thanks meiden! @Riti, ik heb de etiketten gemaakt in photoshop en heb ze nu geprint op a4 papier en lijm ze er dan voorzichtig op of ik haal nog even grote stickervellen van Helma (meen ik) @Happy, ik jat die ideeën ook maar hoor en dan een eigen twist en klaar..... @Lottie, hoop dat je je ei snel vind! Ik vind hem wel, maar heb er niks aan...haha @Gimena, hihi...hij kan met de post, wordt alleen een prijzig schaaltje koekjes dan...kan je wel zeggen hoe je t moet doen..... Hier alles goed alleen vdruk met de verjaardag voor lotus...max had nog wat op internet gezien voor de 1e surprise die hij moet maken...dus dat wordt een taart in de vorm van een cadeau (doos) met strik. Cadeautjes erin...moet ook nog ff gemaakt worden voor 3 dec. pppffff... @Panos, beterschap meis! @Dees, suc6 bij de vk! @Niemand vergeten???Hope so!
Dees DAt herken ik wel van 1 van onze katten! Kan zijn dat ze dan vlooien hebben, of iets anders wat irriteert aan de huid.