@Psje, lees net dat het eerste woordje vaak komt tussen 10e en 14e maand, en dat het redelijk vaak voorkomt dat het nog later is, we hoeven ons dus geen zorgen te maken.
@ Psje; Wat naar dat Emma nog ziek is, moeilijk als het helemaal niet duidelijk is wat er nu kan zijn. Beterschap voor de kleine meid! Geen idee wat een kindje van 1 ongeveer moet kunnen, volgens mij pakt ieder kindje nu zijn eigen volgorde dingetjes te leren, sommige dingen merk je anderen minder. Maura is wel een klets, nu ook gericht mama en papa (na mamamama voor zo'n beetje alles) en een aantal woordjes waarvan Nijn en Aap favoriet. Ze brabbelt wat af, haar eigen babytaal, zo schattig al die toontjes en geluidjes . @ Collo; trek je het nog een beetje? We denken aan je. @ Mroos; kan maar zo, spannend he ?
Mroos Boaz kan weer andere dingen heel goed vind ik...zoals dat nee schudden...dat is ook iets waarmee hij dingen duidelijk maakt! Dat is net zo knap als het uitspreken vind ik Psje En Emma kan vast ook weer dingen die de andere kindjes nog niet of niet goed kunnen!!!!!!
@RiTi: heerlijk he als er weer iets in het huis gedaan is kapstok ja !! Moet ik hier ook nog hebben @PSje: hmm wat raar, ik zou niet weten wat er aan de hand is met dr. @Roeltje: ookal wijst Lenn t nog niet aan dat wil uiteraard niet zeggen dat hij niks begrijpt. Dani heeft eerst best veel gepraat (onduidelijk wel maar tog) daarna wekenlang niet en vandaag begon hij weer met duidelijk maken wat hij wilde door te zeggen en te wijzen. @Hier: nou kids liggen op bed zijn ook in bad geweest, ben nu bezig om enkele foto's op hyves te uploaden, maar tis nogal traag hier nu *is wi-fi die door t land zit, is mega traag* We zitten nu lekker aan een ijsje een dvd'tje te kijken (Big Daddy) daarna gaan we naar bedje toe
@mroos: oh oke, dan ga ik me geen zorgen maken ze zal vast wel een keer beginnen. Tja, die en daar zegt ze wel maar wel heel langgerekt zeg maar dus, diiiieeeee en daaaaaaar. Meer klanken dus. Enneh, wat betreft collo. Ik dacht het net ook al toen ik aan het teruglezen was. Zag idd dat ze de hele dag niet geweest was! Spannend he!?! @lotte en riti: jah jullie hebben gelijk hoor! Alles op haar eigen tempo. Moet alleen eerlijk bekennen dat ik er wel erg naar uitkijk dat ze dingen kan begrijpen en kan zeggen wat er is..... En dat ik dingen aan haar kan uitleggen enzo. Dat zie ik nu bij mn vriendin, haar dochter is 2 en zij kan echt zeggen dat ze bijv pijn in dr buik heeft ofzo. En mn vriendin kan aan haar uitleggen waarom iets niet mag enz. Maar goed, alles heeft zo zn voor en nadelen zo staat mn vriendin tegenwoordig regelmatig met dr mond vol tanden midden in de winkel als haar dochter iets raars zegt! @zieke emma: ik vind het echt heel zielig en sneu, stiekum ook een heel klein beetje voor mezelf want het is wel zeeeer vermoeiend(schaam me nu al dat ik dit typ) hoop dat ze morgenochtend weer wat opgeknapt is. Anders denk toch maar even overleg met mn ha.
@PSje: het is toch ook loodzwaar als je kleintje niet lekker is? Ik kan er echt slecht tegen als er iets is met Maura, al is het onschuldig. Ben pas echt ontspannen als alles goed met haar gaat. Alles kost ook meer energie, je let beter op, kijkt alles nog eens na en houdt haar goed in de gaten naast het feit dat je je steeds afvraagt waar ze last van kan hebben. Dat je het met heel veel liefde doet maakt het niet minder zwaar. Dus ik hoop ook voor jou dat je kleine meid snel weer helemaal beter is!
@psje Het is harstikke zwaar als je kleintje ziek is. kan er over mee praten. Luuk heeft dat heel erg vaak koorts en voor de rest niks. Vandaar dat we hem hebben laten nakijken. Onze kinderarts zei dat dat wel eens kan voorkomen. @all Sorry geen fut meer. Ga nu maar eens lekker naar bedje toe.
Nee, geen bevalling, was het maar zo... Had vanmorgen al reacties getypt maar er kwam iets tussen geloof ik want ze stonden net nog klaar om gepost te worden, dus bij deze alsnog + de aanvulling van vanavond. Mroos Fijn dat het logeren zo goed is gegaan. Nu zelf nog een beetje verder opknappen. Succes met je enorme wandeling naar de winkel. Oh, sensatiezoeker!! Hahaha, nee heb jullie gewoon verwaarloost vandaag. Had een vreselijk luie saaie dag. RiTi Ik ga superhard voor je duimen dat je die baan krijgt. Is idd niet goed om te lang binnen te blijven zitten als er iets begint te knaen dat je eruit moet. En idd ook lekker tijd voor jezelf pakken hoor. Hier Alweer weinig te melden... Infuus is niet veel erger geworden dus misschen zit het wel goed. Als ik verder pijn in mijn arm/hand krijg trek ik wel weer aan de bel. Panos Veel plezier in Winterberg! Lotte Kan me er eigenlijk weer niks bij voorstellen joh. Raar hoor, ik had verwacht dat je dat wel zou kunnen bij de tweede maar het is nog steeds een raar idee... Roeltje Jalapeno on a stick.....dan kun je mij wegdragen.... Mili Succes met de misselijkheid... Dretjuh BLij dat je weer online bent! Succes met klussen en wat een schattige foto van Dani. En jij hebt echt geen maat L... Dees Lief setje hoor.... Hier is het een mix geworden van een nieuw broekje en rompertke en een "oud" overslaghemdje van Amy. Kan gewoon echt niks leukers verzinnen. PSje Het lijkt allemaal wel mee te vallen. Af en toe rood, maar soms is het ook ineens weer mimder. Het kan ook zijn dat die pleister aan alle haartjes trekt en dat dat nu echt aan het irriteren is gegaan. Nog even twee daagjes volhouden. Wel irritant zo'n ding in je hand tijdens de bevalling.
@dretjuh heb je nieuwe foto,s gespiekt leuk huisje hoor doe je ouders maar de groetjes. @collo hoe gaat het met jou? hou je het nog een beetje vol?
Kom me ook ff vlot melden, sorry voor mijn ego bericht!! De meubeltjes staan al gemonteerd in het kamertje, mannetje is na zijn werk nog ff aan de gang gegaan met de laatste dingen voor de commode en heeft nog ff het bedje in elkaar gezet. Ik ben zo blij als een klein kind! Het kamertje is echt super mooi en strak, het staat ook nog eens prima bij de kleur die we al hadden op de muren aldaar. Idem dito voor de gordijnen Morgen maar ff op mijn gemak een sopje door het kamertje halen en dan kan ik gaan beginnen met inrichten en inruimen van de kleertjes + decoratie spullen.
Sorry niets gelezen, de hele dag aan het bakken geweest. Nu dus spam! De taart voor mijn zus, gevuld met bonbonblocmousse en sheridancreme Bekijk bijlage 122462