December 2009 mama's

Discussie in 'Bevallingslijst forum' gestart door fempje, 22 mrt 2009.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. collo003

    collo003 VIP lid

    12 feb 2009
    7.802
    1
    0
    Oeteldonk
    MamaToontje
    Ja het was geweldig! Zou iedere week wel een echo willen. Ben er echt stil van (en dat is bijzonder!).

    Toontje,
    Ja, meteen toen ze zei dat ze het kindje zag en dat het hartje klopte schoten de tranen in mijn ogen. Ik ben zo blij!!

    Suus,
    Ik ben nog niet aangesloten bij de december mamma hyves. Zal zometeen eens kijken... Is wel leuk als je ziet met wie je kletst. En nu mag toch iedereen het weten!
     
  2. collo003

    collo003 VIP lid

    12 feb 2009
    7.802
    1
    0
    Oeteldonk
    Echofoto's staan ook in mijn album
     
  3. Poohbeer

    Poohbeer Fanatiek lid

    26 mei 2006
    2.120
    0
    0
    Software engineer
    Elst, Utr
    Hee Caruli,

    Net voor het nieuwe forum er kwam werden wij buddies ;).
    Ik heb je destijds een pb met mijn 06 gestuurd, twee dagen later was t nieuwe forum er, dus kan zijn dat je mijn berichtje kwijt bent LOL.

    Hoor het wel!

    Groetjes,
    Wendy
     
  4. RiTi

    RiTi VIP lid

    24 mrt 2009
    7.587
    0
    0
    Utrecht
    Goede morgen iedereen!
     
  5. bapsie

    bapsie Niet meer actief

    goedemorgen en bij deze buikfoto 13w5d :$
     
  6. gien

    gien Fanatiek lid

    30 jan 2008
    1.876
    2
    38
    huismoedertje ;)
    ergens!
    @ bapsie; wat een buik al!! ;) heerlijk joh kun je al lekker showen!
     
  7. Chicken1975

    Chicken1975 VIP lid

    26 feb 2009
    6.291
    0
    0
    Eigenaar administratie-/belastingadvieskantoor
    Omgeving Rotjeknor
    Goedemorgen meiden!!

    @Dees, jeetje schrikken zeg! Gelukkig voel je je weer wat beter, rustig aan doen hoor!'

    @Collo, gefeliciteerd met je mooie echo! Heerlijk gevoel he, dat het goed is!!

    @Lente, gefeliciteerd met je goede uitslag..lekker genieten nu!!

    @de rest...kweet het allemaal niet meer wat er geschreven is...hahaha

    @examen..was moeilijk, maar ik had goed geleerd..denk wel dat het gelukt is. Maandag en dinsdag nog en dan voor even klaar...moet nog wel een scriptie schrijven...bleggggg.

    @plannen voor vandaag?

    xxx
     
  8. Saskia1982

    Saskia1982 Fanatiek lid

    28 aug 2008
    1.902
    0
    0
    Brielle
    Goedemorgen allemaal!
    Drukke week hier deze week..
    Op het werk hebben we door afgelopen vakantiedrukte een achterstand, dus druk bezig om weer in te lopen.
    Gaat helaas een beetje ten koste van mijn energie savonds..
    Verder is mijn ventje morgen jarig, dus hele week al steeds visite die mijn laatste restje energie opslokt.
    Ben blij als het weer maandag is haha ;)
    Maargoed, hier gaat alles prima op de vermoeidheid na.
    Ook mijn buik begint aardig te groeien nu.
    Gister was het hardstikke warm op me werk en had ik een blote buik (was alleen op de afdeling dus toch niemand die me zag, dacht ik...)
    Komt er een collega toevallig toch langs en die vroeg of het er echt maar 1 was, liep de rest van de dag te stralen omdat mijn buik werd opgemerkt hahaha ;)

    Wat betreft buddy's, lijkt me erg leuk!
    Kortom, ik zoek ook nog 1 of 2 mensen die mij als buddy willen ;)
     
  9. BLiS

    BLiS VIP lid

    29 jan 2009
    27.768
    1
    38
    Vrouw
    @chicken; gisteren had ik me voorgenomen vandaag weer te gaan werken maar voel me toch nog niet zo top dat ik maar besloten heb thuis te blijven om ff goed uit te rusten en bij te komen.

    @bapsie; Wat een buik al!! Ik dacht dat die van mij al groot was maar je zult zeggen dat jij al veel verder bent in je zwangerschap. Geniet er lekker van, heerlijk showen die buik :D
     
  10. Zia86

    Zia86 Fanatiek lid

    9 jan 2009
    2.220
    1
    38
    Hey meiden!

    Alles goed hier! Even een berichtje vanuit KOS.
    Ik dacht kom wel ff kijken anders mis ik wel heel veel.
    Ik zag al een mooie buik voor bij komen, is het je 1e? Ik heb ook echt al een buik! en het is me 1e haha nou ik vind het ook wel leuk om er mee te pronken! Tot snel weer!

    xxx Anoek
     
  11. kelly25

    kelly25 Lid

    23 apr 2009
    98
    0
    0
    thuiszorg
    bollenstreek
    Goedemiddag dames, lekker van het zonnetje genieten? Wij hebben vandaag de baby kamer in elkaar gezet :) helemaal blij. 2e hands en ze kwamen de kamer nog thuis brengen ook!! Vriendlief vandaag jarig dus vanavond komt de visite en kunnen ze gelijk kijken 8)
     
  12. BLiS

    BLiS VIP lid

    29 jan 2009
    27.768
    1
    38
    Vrouw
    @manoe; Geniet nog maar lekker van je vakantie! Ik kijk er nu al naar uit, eind juli gaan wij naar Turkije.

    @kelly; Gefeliciteerd met je mannetje! Maak er een gezellige avond van :D
     
  13. geriannes

    geriannes Actief lid

    8 jun 2009
    128
    0
    16
    in de horeca
    dedemsvaart overijssel
    ik las net op de miskraam forum dat linda86 een miskraam heeft gehad met 12+5 weken
    schrok hier behoorlijk van denk je ook uit de gevaren zone te zijn
    wou dit even mededelen
    ps weet natuurlijk niet of het echt waar is ik ken linda niet
     
  14. BLiS

    BLiS VIP lid

    29 jan 2009
    27.768
    1
    38
    Vrouw
    Net het verhaal ook gelezen, kreeg er kippenvel van!
    Om heel eerlijk te zijn denk ik en weet ik bijna wel zeker dat linda dit verhaal niet verzonnen heeft en het echt waar is!
    Ik heb er ff geen woorden voor...
     
  15. elmo28

    elmo28 Fanatiek lid

    11 apr 2009
    2.803
    0
    0
    @ ego:

    Hoi hoi, ben even niet geweest, donderdag de hele dag onderweg geweest naar een begrafenis, vrijdag de hele dag bezig met voorbereiden en het feestje zelf op het KDV, vandaag druk met de kindjes dus ja nu ben ik er eindelijk weer.

    Ik ga even terug lezen en dan meld ik me weer! ha,ha.

    Groetjes Mirjam
     
  16. elmo28

    elmo28 Fanatiek lid

    11 apr 2009
    2.803
    0
    0
    Hey!

    Zo ik heb al heel wat buiken en meubels beken nu zeg.
    Weet alleen niet meer welke van wie is. ha,ha ( zwangere muts)

    Maar goed iedereen die een goede echo heeft gehad, super!

    @ babykamer: wij zijn nog niet bezig.
    Heb al wel de meiden op 1 kamer liggen en krijg eerst logees met de vierdaagse in de babykamer. Daarna ga ik hem opknappen en inrichten.

    @ positiemode: ik loop ook al vanaf 7 weken in positiebroeken. Buik groeit gigantisch.

    @ bewegen: ik voel sinds gisteren af en toe heel zachtjes de kleine frummelen.

    @ pijn: ik heb ook met snel omdraaien en opstaan wat bandenpijn.

    @ ego: ik ben bang dat BI weer gaat opspelen.
    Ik heb er de vorige zwangerschap heel veel last van gehad, zelfs thuiszorg gehad en een hoog/laagbed in de woonkamer.
    Nu heb ik eergisteren heel lang in de auto gezeten ( K**T files)
    En gisteren ben ik de hele middag bezig geweest met hapjes maken voor het zomerfeest op het KDV, nu heb ik weer vreselijk veel pijn in mijn stuit en heb ik ook alweer van die scheuten alsof iemand met een breekijzer je schaambot openbreekt.

    Nu weet ik dat ik dan rustig aan moet doen, maar ja mijn man werkt bij de brandweer en draait 24 uurs diensten.
    Hij is dus vanmorgen gaan werken en komt morgenochtend pas weer thuis.
    Ik heb nu eenmaal 2 kanjers rondlopen waarvan er 1 niet meer slaapt dus rusten gaat niet echt.
    Maar ja ik wil zelf graag veel kindjes en dan ook nog snel achter elkaar dus.....
    Morgen mag mijn mannetje gewoon veel zorg van de meiden overnemen zodat ik wat bij kan tanken.

    Als ik morgen weer even rustig aan doe hoop ik dat het nog wat afzakt.

    Nog meer mensen die "echt " BI hebben of hebben gehad?

    Wat betreft het Buddy gebeuren.... Ik wil ook!!!!


    Groetjes
     
  17. Dicky

    Dicky Bekend lid

    25 jan 2009
    932
    0
    0
    een stad in de Drech
    goedenavond dames!!!

    Hebben jullie ook genoten van het weer? Ik met de meiden iets te veel van het goeie............au! Ben net een kreeft. Wij hadden een wantijfestival hier in dordt, Jumbo en Yes-R waren er, was echt heel leuk. Daarna de Sheer en nog wat bandjes. MAar dan als je dan zo lekker in het zonnetje zit op je kleedje met je hapje en je drankje gaat het soms ongemerkt in een keer heel hard met de zon.......Mijn man is zwart geworden en mijn oudste dochter ook. Niet eerlijk!!! hahahahahaha

    @babykamer: wiegje is onderweg, heb al op de site van ikea gekeken voor meubeltjes. onze kamer is klein en het moet eventjes bij ons slapen. Ik heb al onwijs leuke en ruimtebesparende dingen gezien bij ikea. Zoals een (kleding)kast en commode ineen echt heel erg leuk! Want voor ruimte voor een kast en een commode hebben we niet. Het is of of.

    @bewegen: ja! soms geloof ik het zelf nog niet. Eergisteren heb ik het zelfs tegen mijn buikwand voelen draaien. Maar ik hou het zelf eigenlijk voor onmogelijk, maar mijn darmen waren het niet.....dat weet ik zeker! Ik ken het gevoel.

    @positiekleding: Heb nog lekkere lange hempjes liggen en draag al een week of 3 een zwangerschapsbroek, zit heerlijk!

    @manoe: lekker!!!! Vakantie!!! Geniet er maar van!
     
  18. Saskia1982

    Saskia1982 Fanatiek lid

    28 aug 2008
    1.902
    0
    0
    Brielle
    Hier gister voor het eerst iets waarvan ik dacht "Dit zijn niet mijn darmen", maar was zo snel dat ik ook niet kon zeggen dat het de babe was..
    Vandaag weer even, nu 3x vlak achter elkaar.
    Soort van plopjes waarvan ik 100% zeker ben dat het niet mijn darmen zijn (die heb ik al zoveel gevoelt tijdens mijn zwangerschap)

    Ik zit sinds deze week ook in de positiebroeken, heerlijk!
    Kan me eigen broeken alleen aan als ik de hele dag ga staan, zodra ik ga zitten moeten nu zowel de knoop als de rits los.. :p
    Hele verademing zijn die positiebroeken.
     
  19. Chicken1975

    Chicken1975 VIP lid

    26 feb 2009
    6.291
    0
    0
    Eigenaar administratie-/belastingadvieskantoor
    Omgeving Rotjeknor
    Goedemorgen!

    Ik heb net ook het verhaal van Linda gelezen...wat vreselijk zeg. Ben ook meteen weer even van m'n roze wolk gedonderd. Als je het kindje eenmaal hebt gezien dan is het al zo'n onderdeel van je leven...en dan denken dat alles goed is...hoe kan het hartje dan ineens stoppen...pfffffff...echt heel erg..

    x
     
  20. collo003

    collo003 VIP lid

    12 feb 2009
    7.802
    1
    0
    Oeteldonk
    Misschien heel ego, maar ik ga dat verhaal niet lezen. Ben eindelijk een beetje gerust gesteld door de echo en wil dat gevoel nog even vasthouden. We weten natuurlijk allemaal dat het de hele zwangerschap mis kan gaan. Ik heb zoveel verhalen gehoord van mensen die in de 13de, 16de week en zelfs in maand 6 nog een miskraam kregen. Ik wil daar gewoon echt niet aan denken....

    @iets anders
    Gisteren ween shoppen. Zijn in Sliedrecht bij baby & tiener superstore geweest (wist niet dat die dezelfde eigenaar had als Van Asten hier dichtbij in Tilburg....). Mooie babykamer gezien voor 750,-, dus die gaat het wel worden denk ik...
    Verder ben ik toch weer ge"switched" van de Quinny Buzz naar de Maxi Cosi Mura 3. Vind de Mzxi Cosi toch iets robuuster.
    Nu hadden ze daar een aanbieding:
    Maxi Cosi Mura 3 met:
    - Reiswieg matras en deken
    - Wandelwagen met regenkap
    - Boodschappenmand
    - Maxi Cosi
    - voetenzak
    dus volgens mij wel een complete wagen voor € 599,-
    Heeft iemand deze voordeliger gezien?
     

Deel Deze Pagina