December 2009 mama's

Discussie in 'Bevallingslijst forum' gestart door fempje, 22 mrt 2009.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. joyce81

    joyce81 Fanatiek lid

    26 nov 2008
    4.372
    0
    0
    Eindhoven
    Ik heb de vk gebeld, de ha en de apotheek.. en inmiddels ook menzis..
    vk moest ik ff met ha overleggen welke locatie of dat het niks uitmaakte..
    Vind het wel fijn dat de ha weet wat er speelt en dat de apotheek bijv stel je voor dat rekening houd met medicatie.. en heb mijn echo pas met 12 weken.. ik ga er gewoon van uit dat ik goed gerekend heb.. en sowieso was eerst de test nega dus kan het niet nog maand langer zijn dus...

    @ linda: ja.. huizen is idd niet praktisch, maar ja... komt vast ooit wel goed!! geduld.. geduld... zondag open huis dus ben benieuwd!
     
  2. kimbrasser

    9 mrt 2009
    34
    0
    0
    Verpleegkundige
    Noord-holland
    @ Berenbotje

    Voor de agenda.
    Woensdag 6 mei 1ste keer gyna en een echo.
    Hyves doe ik later eerst familie vertellen en dan vrienden.
    Waarschijnelijk gaan we het 6 mei vertellen omdat ik al behoorlijk groei.

    groetjes kim
    13-1 gestopt,27,27,Raak
    6-5 gyna
     
  3. minimouse

    minimouse Niet meer actief

    thanx joyce en linda ik ga gelijk wat dingen uitzoeken :D

    wij zitten ook met een huizen probleem.. we willen wel groter maar kunnen het gewoon weg niet betalen. we zitten nu in een huur woning. en kopen word voorlopig niks..
     
  4. Dannie81

    Dannie81 Fanatiek lid

    27 sep 2007
    1.554
    0
    0
    PPFFFF, moet zometeen gaan werken, maar heb echt helemaal geen zin! Blijf liever lekker thuis op de bank met dit smerige weer.
    Maar ach, als ik ah werk ben gaat de tijd wel wat sneller.
    Weet niet of k dit weekend nog online kan komen omdat ik moet werken. Misschien wel eventjes om bij te lezen maar niet om te reageren.
    Iedereen een fijn weekend gewenst.
    Tot schrijfs
    Knuf
     
  5. joyce81

    joyce81 Fanatiek lid

    26 nov 2008
    4.372
    0
    0
    Eindhoven
    @ minimouse: dan is mijn huis een optie!!! hahaha ;) waar zoek je wat?
    Mijn huis is namelijk echt niet duur... kun je zelfs koopsubsidie op krijgen!! word het nog minder!!
     
  6. joyce81

    joyce81 Fanatiek lid

    26 nov 2008
    4.372
    0
    0
    Eindhoven
    @ kim: echt waar? hihi.. wel leuk iig!!
    @ dannie: werkse en fijn weekend!
     
  7. Mili

    Mili VIP lid

    23 feb 2007
    6.199
    0
    0
    Van harte!!!! :D
     
  8. Mili

    Mili VIP lid

    23 feb 2007
    6.199
    0
    0
    @ alle nieuwe meiden: van harte!!!

    @ all: Thanks voor jullie leuke reacties. Tsja ik twijfel wel waar ik moet gaan meekletsen als t wel eind nov is de datum...Ik was met onze meid ook bijna 2 weken te vroeg haha. Dus of t wordt echt nov of begin dec denk ik.
    Najaa ik kijk wel ff wat de VK zegt en anders klets ik gewoon met nov en dec mee haha. Zit ik altijd goed ;)
     
  9. joyce81

    joyce81 Fanatiek lid

    26 nov 2008
    4.372
    0
    0
    Eindhoven
    @ mili: is goed hoor! gezellie! als je alles meegelezen krijgt ;) haha..
    spannend zeg! dat je nog niks weet eigenlijk, wat betreft datum!
     
  10. Linda86

    Linda86 VIP lid

    @ Mili: hihi jij krijgt 't er nog druk mee, al dat kletsen ;).
    @ Dannie: fijn weekend alvast dan! :)

    En voor de agenda: woensdag 6 mei termijnecho!

    Afspraak met de vk volgt later, ze had d'r agenda nog niet bij de hand!
     
  11. Lente1973

    Lente1973 Actief lid

    13 nov 2008
    398
    0
    0
    Ik heb me net aangemeld voor kraamhulp hihihihi
    lekker optijd!! ook bij de verzekering mezelf aangemeld als "mama to be"
    Krijg ook een leuk pakket met 34 weken.
     
  12. joyce81

    joyce81 Fanatiek lid

    26 nov 2008
    4.372
    0
    0
    Eindhoven
    Lente: krijg jij een pakket van je verzekeraar?? noh :( ikke niet volgens mij,, of bedoel je dat gezellige kraampakket?? hehe
    ach joh! beter te vroeg dan te laat! schijnt dat die snel vol zitten dus! wij gaan komend weekend ff de lijst die ik heb gemaakt doorspitten en dan kiezen en dan doorgeven aan de verzekering
     
  13. zwangerworden

    zwangerworden Bekend lid

    29 jul 2008
    502
    0
    0
    Nou Dames zou vandaag het bloedonderzoek uitslag krijgen. Vanmorgen hing ik als eerste aan de telefoon, de assistente deed zo raar. Ja de resultaten zijn er, maar er zijn nog wat onduidelijkheden... Toen ik om half twaalf weer aan de tel hing had ze een nog vager verhaal. Ik zou wel terug gebeld worden, Twee min later had ik mijn arts aan de lijn.
    In mijn bloed zitten antistoffen tegen 5de ziekte (eerder in dit topic uitgelegd) Maar omdat ze relatief nieuwe atistoffen waren hebben ze mijn bloed wat nog in het lab was van Januari ook getest. Daar zaten geen antistoffen in...... Dus ik heb tussen nu en jan de 5de ziekte gehad.
    NU moet ik om half 3 voor een echo in het ziekenhuis!!!!! Mijn gyn is er niet en moet naar een vreemde meneer. Waarom?? Waarom niet wachten tot maandag?? Wat betekent dit voor de zwangerschap en wat denken ze te zien op de echo?? Het is toch nog veel te klein????????
    Duimen jullie voor me???

    Liefs [-o<
     
  14. joyce81

    joyce81 Fanatiek lid

    26 nov 2008
    4.372
    0
    0
    Eindhoven
    @ zwangerworden: jeetje! wat spannend.... succes meid!!! en wel meteen ff melden he!
     
  15. Zia86

    Zia86 Fanatiek lid

    9 jan 2009
    2.220
    1
    38
    @ zangerworden: Wel vroeg inderdaad dat je die echo nu krijgt want ze zien nog geen harde flikkeren. Ze zeggen namelijk dat de 5e ziekte schadelijk is voor je beeb en dat je heel vaak voor een echo moet komen om te kijken of het goed groeid en of het harde goed klopt. Su6 vanmiddag ik zal voor je duimen!!

    Krijg zometeen MVM aan me deur, mag gelijk beginnen!

    Liefs Manoe
     
  16. Ilona PS

    Ilona PS Bekend lid

    12 feb 2009
    768
    0
    0
    Zuid Holland
    Ha Suuskebab,

    Zit al een paar dagen een beetje illegaal mee te lezen op dit topic :oops: .
    Afgelopen woensdag 15 april heb ik positief getest wat natuurlijk super is :D . Alleen durf ik echt niet blij te zijn. Zit al enige tijd in de MMM en heb 2x een MA gehad, waarvan de laatste op 12 maart :( . Ben dus weer direct zwanger geraakt. Kan het gewoon niet geloven en durf het zh ook nog niet te bellen. Morgen nog maar een testje en dan maandag maar zh bellen met hopelijk pos nieuws.
    Maar....uhh...omdat er nog plek vrij is op 23 tm 25 dec, zet mij er dan maar op voor 24 december.... 37jr, 1e beeb.
    Ik hou me verder nog een beetje koest op dit forum, ben veel te bang dat ik voor de 3e x te vroeg juich.

    Alle ladies heel veel succes toegewenst in ieder geval en hopelijk tot binnenkort :D !

    xx
     
  17. Lilya

    Lilya Fanatiek lid

    13 jul 2007
    1.135
    0
    0
    @zwangerworden; ik hoop dat het allemaal wat meevalt!
    @mili: blijf jij maar gezellig bij de decembermeiden he :) Gewoon overal lekker meekletsen, en evengoed ben je na een volgend bezoek weer een decembermama.
    @Manoe: tof zeg, wij kennen dat hier niet in België, en dat vind ik wel jammer!

    Ik heb zo'n eindeloze honger, niet te geloven. Ik ben niet misselijk op een lege maag, zoals van mijn dochtertje, maar als ik begin te eten, lijk ik niet op te houden. Ik heb niet vier boterhammen binnengespeeld (het dubbel van anders) en ik zou er zeker nog vier op kunnen!

    En ik merk dat mijn broek begint te spannen...

    En dan wou ik jullie nog iets vragen. Wij zouden onze zwangerschap aankondigen met een t-shirt voor onze dochter waarop staat dat ze grote zus wordt (ik vind dat altijd super). Ik zou die bestellen via een Nederlandse site. Ik heb 4 mei een afspraak bij de gyn en we zouden het 10 mei willen zeggen (moederdag in België, dan komen we samen bij mijn ouders met mijn zus en zo, weten ze het meteen allemaal). Nu zou ik graag de t-shirt nu al bestellen, maar toch durf ik niet helemaal... Wat zouden jullie doen?
     
  18. Linda86

    Linda86 VIP lid

    @ Lente: ik heb me ook al aangemeld voor kraamhulp hoor! :) Weer gewoon dezelfde als de vorige keer. Ik weet alleen nog niet zeker of ik ook weer echt een kraamhulp wil. Vorige keer had ik een superbevalling en kon ik meteen alles zelf weer. De kraamhulp heeft toen eigenlijk bijna niks gedaan hier, alleen wat dingen uitgelegd, maargoed dat weet ik nu allemaal zelf natuurlijk!
    @ Joyce81: ik denk idd dat ze het kraampakket bedoeld! Maar bij ons zat daar de vorige keer een leuk boek bij met spelletjes die je met je baby kan doen en een knuffel! Toch leuk dus! :) Maar volgens mij krijg je ook niet bij alle verzekeringen zo'n pakket, sommigen moeten 'm gewoon zelf kopen...
    @ Zwangerworden: jeetje zeg! Dan schrik je ook wel even als ze zo vaag doen aan de telefoon! IIg heel veel succes voor vanavond, ik ga zeker voor je duimen! :)
    @ Manoe: leuk zeg! Ik ga ook weer meedoen!
    @ Ilona: toch alvast gefeliciteerd! :) En vertrouwen hebben in jullie beebje hè!
    @ Lilya: ik denk dat ik 't shirtje gewoon al vast zou bestellen, anders is 'ie misschien te laat binnen. Wij gaan Milan ook een shirtje aandoen om de gezinsuitbreiding aan te kondigen, moet alleen nog even bedenken welke tekst ik er op wil.
     
  19. bapsie

    bapsie Niet meer actief

    MvM test was gelukkig super positief!!! ben helemaal blij :D

    zwangerworden: das wel fe schrikken, hopelijk gaat alles goed!!!
     
  20. Anneke82

    Anneke82 Bekend lid

    12 dec 2006
    630
    0
    0
    Friesland
    @zwangerworden : jemig wat een onzekerheid ineens.. Ik wens je alvast veel succes vanmiddag! Hopen dat het meevalt!

    Ikzelf heb sinds vandaag wat lichte steekjes in mn buik.. Wie heeft hier nog meer last van? Het voelt of er zo nu en dan een speldenprikje in mn buik word geprikt. Het doet niet zeer of zo, maar vroeg me af wat het kon zijn?
     

Deel Deze Pagina