@ Lotte Staat in meerdere boeken dat je voorweeën soms 's nachts hebt en er doorheen slaapt! Heb het ook regelmatig gelezen en ik dacht toen kan dat echt? Maar is toch zo. Kan me voorstellen dat je er moe van wordt, is ook stom dat dat mens het niet gelijk goed regelt :x Als je veel babyversiering gaat ophangen dan staan de kerstslingers daar inderdaad niet bij nee
Pfff ik ben ff een middag weg en iedereen mist me gelijk Ik zal kort verslag doen: Controle bij de VK was allemaal prima, mijn RR 110/75. Erg mooi dus. Hartje van ons frummeltje klonk goed en krachtig. De ligging was goed zichtbaar (kont rechts omhoog), kreeg gelijk een flinke harde buik toen ik aldaar op de bank lag. Voor het controlemoment keek de VK al raar op dat ik er nog liep, ze vroeg al aan me of ons kleintje er niet uit wilde. Heb gelijk maar eerlijk verteld dat ik er eigenlijk alwel klaar mee ben, zo nu en dan slecht slapen, last van voorweeen en vaker harde buiken. Dit vond ze dan ook niet raar. Ik vroeg gelijk of ze me vandaag wilde strippen.....dit wilde ze niet aangezien ik nog niet 41wkn was. Hmmz dacht ik, ik ben toch al 41+2. Volgens hun berekening ben ik eigenlijk de 4e uitgerekend....ben dus een paar dagen achteruit gegaan. A.s. zaterdag wordt ik thuis gestript door de dienstdoende VK, moet alleen nog ff bellen over de precieze tijd. Mocht dit geen succes hebben staat er voor maandag al een afspraak klaar in het ZH ter controle voor dreigende serotiniteit, ze vroegen aldaar of er ook een wens was om me in te leiden.....die is er zeer zeker en kan waarschijnlijk die maandag/dinsdag al ingeleid worden!! Nu dus ff afwachten hoe we de aankomende dagen door gaan brengen. Ik voel me enigzins best wel opgelucht nu ik de kans krijg om nog thuis te bevallen en wanneer dit niet gaat lukken ik naar het ZH mag. Ik voelde me compleet begrepen nadat ik vertelde dat ik het nu wel zat ben...
@ Dees Wat goed dat je je zo begrepen voelde door de vk en ook prima dat er nu aktie wordt ondernomen.... Spannend hoor want nu weet je gewoon dat je uiterlijk op dinsdag je kindje in je armen kan houden. Lijkt me een rare gedachte hahaha.
@ alle rommelaars; is het nog te houden? vervelend he als het niks lijkt te doen... weet zelf niet wat het inhoud maar hopen dat het idd ergens goed voor is... @ desiree; was idd niet zo gek veel aangekomen, 8 kilootjes en gister gewogen 1 week na de bevalling en precies op mijn startgewicht.. nu hopen dat er nog spontaan 10 afgaan hahaha @ doortje; schattig jurkje @ moontjemoon; wat een mooi poppetje! gelukkig zijn ze er nu dan achter joh wat de oorzaak was! @ saskia; fijn dat je je weer een beetje lekker voelt.. totaal ruptuur was ook niet niks zeker.. pff meid het is ook niet vanzelf gegaan zeg! en ik snap dat je je kapot schrok toen dat spalkje er af was...! @ dees; meid lekker dat je aan kon geven dat je graag ingeleid wil worden.. we balen dat hij je niet wou strippen, wat is dat nou voor moeite, die paar dagen maken toch ook niet meer uit! maar er komt schot in in ieder geval... spannend hoor!!
Fijn Dees, dat je je in ieder geval begrepen voelt. Nu te hopen dat je gewoon lekker thuis gaat bevallen.
hallo iedereen! even een snel bericht, de weeen zetten nu goed door, de vk is geweest en heb (pas) 2 cm ontsluiting.......heb nog wel onregelmatige weeen, maar heb wel het idee dat het vannacht of morgen gaat gebeuren........ spreek jullie snel!!!!! kus kus
goedenavond dames! het heeft fe geduurt maar hier ben ik weer hoop wat vaker te komen maar moet nog fe op adem komen van een hele hectische week... vorige week dinsdag opgenomen ivm veel te hoge bloeddruk/afwijkend bloed onderzoek en hoofdpijn... moest ip woensdag bevallen maar is pas zondag geworden, en toen uiteindelijk in 3 uurtjes tijd... maar ben echt een super blije gelukkige moeder, voel me beter dan de afgelopen 9 maanden hiervoor en lijk snel en goed te herstellen ga eerst fe proberen bij te lezen 1 deze dagen
@dicky: wat spannend!! zet m op meid! @bapsie: hey, je bent er weer! Een trotste moeder dus! We willen foto's zien!
@ lotte: das hetzelfde hoofdstuk, staat ook strippen in volgens mij.. maar da weet ik ff niet meer zeker iig... je kunt voorweeen hebben voor ontsluiting maar die hoef je niet perse te voelen.. maw: kan dat je niks voelt en toch ontsluiting hebt.. Weet natuurlijk niet wat je de vk gaat vertellen, maar uitlachen?? das wel heel vaag!.. ik bedoel.. ze hebben echt wel al meer meegemaakt! @ dees: das vaag.... dus je bent minder ver dan je denkt?? en dat weten ze nu pas? wel fijn dat er nu actie komt met thuis strippen en een afspraak bij het ziekenhuis? @ dicky: spannend! keep us posted!!! @ bapsie: jeej!! fijn dat alles goed met je gaat! en we willen alles weten en babyspam!
@zwangerworden; Het is idd een rare gedachten dat we uiterlijk dinsdag ons kindje in de armen mogen sluiten. Maar hier hebben we dan ook wel erg naaruit gekeken. Eerst nog maar even proberen of het thuis nog wil lukken, zo niet dan vinden we het ook niet zo heel erg dat het gehaald moet worden. Haha, we willen nu ook wel gaan genieten. @Doortje; klinkt zeker wel goed he!! Nu maar hopen dat ze me maandag of dinsdag in kunnen leiden.....de vraag of de wens er was geeft me alweer hoop dat ze er nu alvast rekening mee houden. @Gien; Tja, ik dacht ook wat is het nou voor kleine moeite. Maar ze wilden niet eerder dan 41wkn. Dit ivm de kans van weinig slagen bij de 1e. Nou ja...zaterdag gebeurt het lekker thuis, heeft ook wel weer wat @Chicken; Ik hoop ook dat het thuis wil lukken, alleen heb ik er weinig vertrouwen in dat dat nog gaat lukken. @Dicky; Spannend meid!! Ik hoop voor je dat het snel doorzet en jullie gauw jullie mannetje mogen zien. Zet hem op!! @Bapsie; Meid!! Dus je bent al bevallen?!! Trotse moeder van een zoon of dochter? Gewicht? cm? Gezond en wel?
@joyce; Idd, blijk nu 4 december uitgerekend te zijn! Dus 3 dagen achteruit gezet....ach ja. Maak me er nu niet meer zo druk om, er komt idd nu schot in de zaak. Volgende week lekker genieten met z'n 3e!
Saskia Heftig verhaal hoor, maar wel fijn dat ze het heel goed doet. Lijkt me echt eng als je kindje niet meteen huilt. Gelukkig is dat achter de rug voor je. En wat een lekker koppie heeft Lana. RiTi Ik ben wel al een paar keer met haar naar buiten gegaan. Vandaag zijn we haar even gaan showen op het werk van mijn man. Mijn kraamhulp was daar wat makkelijker in. Mag haar alleen niet te lang in de maxi cosi laten liggen omdat ze toch nog wel een beetje klein is. Zie wel een beetje op tegen komende maandag. Dan gaat mijn man weer werken en sta ik er alleen voor...brrrrr.... we zijn zo'n goed team, waarom hebben pappa's niet ook 12 weken vrij... Moontje Kan me er niks bij voorstellen dat je moest persen zonder persweeen. Ik heb zelf bijna nl niet geperst, mijn lichaam deed het automatisch. Dan ging het toch nog best soepel bij jou dat ze er binnen een paar minuten was. Wel gaaf dat je haar zelf gepakt hebt, alleen jammer van alles wat daarna nog ging komen. Dees Hoop voor jou dat die kleine dit weekend gewoon thuis komt. En anders hoop ik dat het inleiden lekker snel voor je gaat. Ik heb er in ieder geval goede ervaringen mee... Dicky Spannend!!!! Houd ons op d hoogte!!! bapsie Waarom hebben ze nog gewacht tot zondag? En ja, snel foto's van je kindje spammen! Hier is de kolf ook weer retour afzender. Heb trauma's van het kolven. Voor de meiden die nog moeten... Ik had een Avent electrische kolf en die was wel heel fijn. Een stuk beter dan dat martelwerktuig die ze in het ziekenhuis hadden.
Aaah dicky zet hem op meid! @ weeen hoop dat ze gaan door zetten bij me, zit nu op om de 6 minuten ongeveer ze worden al regelmatiger en houden 40 seconden aan. Hoop dat het vanacht of morgen gaat gebeuren!!! @ Dees wat jammer zeg dat ze moeilijk doen om 1 dag. ... Maar gelukkig ben je er zelf tevreden mee hoe het nu verder gaat!
*breekt nog even tussendoor* heeeee kon het toch niet laten nog wat te posten! Hier komen ze nu om de 4 minuten, kids zijn logeren, ze zijn net opgehaald. Manoe meid, zet hem op!!!!!!! Wij liggen morgen heerlijk met onze mannetjes in onze armen, let maar op mijn woorden!!!! Luister naar je eigen lijf en je kan het!!!! Heel veel succes! Groetjes, Dicky *gaat nu er vandoor totdat mannetje is geboren*
Spannend!! Zet 'm op meiden, jullie kunnen het! @ bapsie welkom terug, ben benieuwd naar het hele verhaal! Alvast gefeliciteerd iig @ Dees wat gek dat je nu ineens op de 4e bent gezet stond dat ook al op je kaart? Wel fijn dat je je begrepen voelde en dat ze zaterdag gaan strippen. Al denk ik wat doen ze moeilijk over 1 dagje, maar goed. Er komt schot in de zaak!
hahaha goed zeg dicky ik hoop dat je gelijk hebt!! jij Succes en ben benieuwd naar je verhaal straks!!
Hallo!! @Saskia: jeetje meid wat een bevalling! Ben blij dat het goed gaat nu met jullie en dat jullie lekker kunnen genieten. Welke vlos is erbij geweest, D,M of H? en waar ben je bevallen, spijkenisse?? @Moontje: ook een heftige bevalling. wel fijn dat je nu weet wat het probleem bij beide bevallingen was. Fijn te horen dat het goed gaat. @Bapsie: gefeliciteerd meid, ik miste je al een aantal dagen. fijn dat het goed gaat. wacht ongeduldig op meer info @Manoe en dicky: oh dus allebei nu serieus aan de gang, succes meiden!!! @dees: fijn dat je nu weet waar je aan toe bent en gelukkig ben je het ermee eens. Wel vaag dat je ineens 3 dagen achteruit bent gezet en dat nu pas hoort. maar uiterlijk dinsdag hebben jullie je wondertje in de armen @spam: meer,meer,meer @meiden die ik vergeten ben, sorry is niet expres Hier: mannetje is nog steeds beroerd, koorts is ook wat gestegen dus heb hem aan de paracetamol gezet. Is net wel beneden verse kippensoep wezen eten. Hoop dat ie snel opknapt en dat ukkie even blijft zitten tot papa beter is!
@manoe; Spannend hoor!! Nu maar hopen dat alles lekker vlot zal verlopen en jullie snel kunnen gaan genieten van jullie mannetje. @Dicky; Ik heb een goed voorgevoel dat jullie kereltje vannacht geboren gaat worden! Toi toi toi!! @desiree; Ik heb niet echt een kaart ofzo...elke keer dat ik bij de VK geweest ben krijg ik weer een nieuwe lijst mee waarop de controles etc staan. Ach ja...die 3 dagen zijn ook niet zo erg. Kan er nu wel mee leven. @PSje; Balen zeg dat je mannetje ziek is, hopenlijk zal de pcm de koorts wat verlagen. Op zich alwel een goed teken dat mannetje wat eet. * zegt tegen de kleine van PSje dat hij/zij nog ff moet blijven zitten *
Hoi allemaal, ik ben niet zo'n fantieke poster, maar zal jullie toch nog even verblijden met een verhaal en wat foto's. (ps: Mijn echte naam is Aafke, is dus geen buddy) Op 24 november om klokslag 0.00 uur waren de vliezen gebroken. Gebeld met het ziekenhuis en we mochten meteen komen. Na een kwartiertje begonnen de weeen ook op gang te komen. Om 2.15 uur is er getoucheerd en had ik al 4 cm ontsluiting. Ik ben toen lekker onder de douche gaan staan tot ik rond 3.15 een beetje druk begon te voelen. Onder de douche weg en weer getoucheerd: nu 6 cm ontsluiting. De weeen begonnen nu wel erg heftig te worden, dus een half uurtje later (om 3.45 uur) kreeg ik een pethidine-prik. Inwerktijd, ongeveer 15 minuten. Ze waren de kamer nog niet uit of ik riep dat ze maar weer terug moesten komen, want ik had persdrang. Na toucheren had ik dus 10 cm ontsluiting (jawel, 4 cm in een half uur). Na 5 persweeen en 14 minuten persen is onze zoon met behulp van een knip geboren. Zijn hartje begon te dalen, dus een verdoving voor een knip gekregen, maar dat duurde te lang, dus is er zonder verdoving (de pethedine was intussen ook nog steeds niet ingewerkt, die begon pas na de bevalling te werken, dat krijg je met 14 minuten persen) en de knip werd voor de wee aan gezet (dus niks niet hoogtepunt wee hier, maar luid en duidelijk gevoeld). Maar goed, jochie moest er toch echt de komende wee uitkomen, dus dat heb je er dan wel voor over. De hele bevalling heeft dus maar 4.02 minuten geduurd en was een stuk beter te doen dan ik had gedacht (hoewel ik op het moment zelf waarschijlijk het absolute tegendeel zou hebben beweerd). Daarna nog even kunnen slapen in het ziekenhuis om bij thuiskomt heerlijk door twee kraamverzorgsters te worden verwend. Lichamelijk ben ik nu wel weer helemaal opgeknapt, maar de zorg voor een peuter en een pasgeboren baby heeft meer voeten in de aarde dan men denkt. Als je tussendoor nog kans ziet om op de knop van de wasmachien te drukken heb je alweer een grote stap in het huishouden gezet. Ik zelf sta ergens bijzonder laag in de top 2000 van dingen die aandacht moeten krijgen. Ach, met oud-en-nieuw ben ik jarig, dan is het weer even Aafke-tijd. Nu eerst vollop genieten van de meest heerlijke kindjes die een mamma zich wensen kan. Borstvoeding loopt overigens als een trein, dus wat wil een mens nog meer? Zoals beloofd: nog twee fotootjes. De eerste is vlak na de geboorte, de tweede is samen met zijn zusje die net onder de douche weg kwam.