Hallooo, Zow, was vanaf dinsdag niet geweest, ben net een eeuwigheid bezig geweest met bijlezen. Heb niet veel onthouden vrees ik @Saskia: wat fijn dat Lana dr armpje helemaal goed genezen is! en dr Samson krijgen wij ook, moet er de 18e heen. ojee, poepalarm! tot straks
@poohbeer.haha ja de muur is poep vrij pillen werken denk wel goed verlies wel slijmerige rood bloed met donder rode stukjes(stolsels). hoop dat echt alles eruit is want voel me toch slap. ik ben zeer benieuwt wat jou gyn ervan zegt. voel je verder wel goed? niet duizelig,hoofdpijn.??enz
meiden, bedankt voor jullie mutsen-advies! Dan ga ik vanmiddag maar eens even shoppen! Hopenlijk blijft het een beetje droog.... tot straks!
************Buddynieuws Xenas********* Eindelijk! Timo mag morgen naar huis! Dit gevoel is onbeschrijvelijk!Wat zijn we blij!X **********einde buddynieuws************* @Voedingen: Als hij tussendoor honger krijgt tussen 2 normale voedingen door leg ik hem ook gewoon aan hoor.. daar kolf ik trouwens niet extra voor, dan zit hij ook op 8 voedingen... Denk er ook niet bij na.. op één of andere manier weet je vaak wel waarom hij huilerig is... @Foto's: maken jullie ook zo belachelijk veel foto's? hier hebben we tegenwoordig de camera altijd bij ons.. De beide mannen liggen nu lekker op de bank te soezen haha.. geweldig mooi om te zien @Suus: shopze! @Hier: net reactie geschreven, vliegt het eruit vanmiddag alleen boodschappen doen, meer niet.. lekker dagje thuis, misschien 2 vrienden die nog even uurtje langskomen, maar verder lekker rustig.. gister stad al in geweest dus Lenn zal wel hangerig zijn vandaag denk ik.. Heeft trouwens lekker geslapen vannacht Om 22.30uur laatste fles,, nouja borst, toen pas om 3.00uur en om 7.00ur.. viel meteen weer in slaap tot 10.30uur haha.. Slaapt nu alweer in de armen van mn grote mannetje haha.. heerlijk.. afgelopen nachten kwam hij om de 2.5 of 3uur, dan is dit wel even lekker haha...
@gimena, fijn dat de muur weer schoon is! Tja, ik weet uit ervaring dat t tig keer kan lijken of het schoon en voorbij is, en dan na een week is t hop weer terug...zucht..maar hoop voor je dat t zo is! Heb sinds gisteravond wel wat hoofdpijn, maar that's all! Denk toch als ze het mij vragen dat ik voor een curretage ga...die pillen had ik vorige keer ook om ons vlindertje geboren te laten worden zeg maar. Het zijn gewoon maagtabletten notabene! En met een curretage ben je er echt vanaf, tenminste nu zou ik dat kiezen omdat t na een bevalling is....anders had ik toch weer te pillen gekozen. @Xenas, WAT GEWELDIG!!!! JULLIE WEEKEND KAN NIET MEER STUK!! GENIET ERVAN! TIMO, JE BENT EEN BIKKELTJE! @Roeltje, geniet van je rustige weekend! En je twee slaapkoppen .
@xenas, wouw, wat een goed nieuws! Geniet er lekker van ff ego, ik heb sinds 2 dagen ofzo op mijn binnenste schaamlip een helderrood stukje. Het is gewoon onderdeel van mijn schaamlip maar is echt voorrood en het doet verschrikkelijk pijn! Iemand daar ervaring mee?
@xenas; Super dat Timo weer naar huis mag Heerlijk!! @mroos; Sorry geen ervaring met wat je beschrijft, hopenlijk iemand anders wel. @all; Hier kregen we gisteravond nog een leuk pakketje geleverd. Van mijn mannetjes werk kregen we een heuze luiertaart!! Echt super leuk. Vind het alleen zo zonde om het uit elkaar te halen....het staat zo leuk!
@poohbeer. was ook bij mijn stopte het eindelijk en toe kwam het weer in een volle laag. ik krijg nog wel een controlle naar me kuur. maandag heb ik de laaste pil. waneer moet jij naar de gyn toe??
Poohbeer Wat doet Lotus het goed zeg! Hoor ook overal om me heen dat Amy al zo groot wordt, maar zie dat zelf gelukkig niet zo. Ze is nog steeds mijn kleintje. Btw, mocht je soms binnenkort nog eens op een Harley Davidson meeting zo'n shirtje tegenkomen (Can I help you...) dan houd ik me aanbevolen hoor. Ik krijg hem op internet niet gevonden. Rot dat je weer aan het vloeien bent. Hoop dat het snel weer ophoud of met pilletjes te verhelpen is. Gimena Hoe is het eigenlijk bij jou? Werken de pillen? Ah ik lees het al. Hoop maar dat het snel ophoud. Xenas Joehoe!!!! Eindelijk weer thuis. Is hij echt weer opgeknapt of voorlopig nog even rustig aan? Wat zul jij je beebje verwennen zeg als hij straks weer thuis is. Kun je hem nog wel loslaten straks? Dees Luiertaarten staan hier ook nog hoor. Zo zonde om los te halen. Moet het wel binnenkort doen anders passen de luiers niet meer.
Jeuj, Timo naar huis!!!! Dat word feest morgen in huize Xenas!!! fijn hoor! Genieten!!! Hier niet meer wezen shoppen, te koud om met de kleine door de stad te struinen... Maandag gaan we het nog eens proberen! Ennuh, luiertaart heb ik hier ook 1 staan, die mag nog mooi even blijven staan! Zitten luiers maatje 3 in... Over kleine meisjes die al groot worden, Maud-spam! In haar nieuwe wipstoeltje!
Ben ik weer! Haha vanmorgen dacht ik alleen ff een luier te verwisselen en dan weer terug maar er kwam weer vanalles tussen dus ben er nu pas weer. @Xenas: SUPER dat timo naar huis komt, wat heerlijk voor jullie. Timo goed gedaan kanjer! @Suus: en leuke muts gevonden?? ehmmm, verder weer van alles vergeten vraagje aan de draagdoekmama's: ik denk erover om ook een draagdoek aan te schaffen omdat emma nog steeds veel momenten heeft dat ze alleen op de arm slaapt. 's nachts slaapt ze nu gelukkig goed in dr eigen bedje maar overdag en met name eind vd middag/begin vd avond wil ze continue bij ons zijn. nu ben ik eigenlijk bang dat ze die draagdoek zo lekker vind dat ze dan weer helemaal niet meer in dr bedje wil. Hoe is dat bij jullie, en hoelang doen jullie je kindje in de doek??
@Suus: ohh je bent niet meer wezen shoppen, balen he dat weer:x hier is het wel droog gebleven vandaag maar het is nog steeds super glad buiten. Wat is Maud al flink zeg! met haar vergeleken is emma echt nog een ukkie.
suus: ja het weer was echt niks!! hopelijk maandag beter xena: wat een goed nieuws zeg!!! geniet lekker van m thuis... mroos: ik herken t niet heb je daar een hechting in gehad dan??? ik heb het wel gehad met de zwangerschap en dat was toen door te veel doorbleoding en deed idd erg pijn net of het eerste laag velletje eraf is suus: mooie maud spam lief koppie hier: vandaag beetje slapjes .. dus maar bank gehangen.. visite gehad... en verer dusniet veel gedaan.lekker met qyano geknuffeld . hij ligt nu in de kinderwagen lekker te slapen
Wauw wat is Maud een stuk!!! ik heb Beau alleen in de tricot slen als ik bijvoorbeeld moet koken of iets met de dames moet doen en hij heeft even een bui dat hij niet alleen wil zijn. ( pas 2 keer voorgekomen) Overdag slaapt hij in de box en s'nachts in zijn bedje. vannacht heeft hij wel even liggen brullen omdat hij lekker aan de borst in bed wilde slapen maar daar had ik even geen zin in haha. ik heb uiteindelijk gewonnen ( scheelde niet veel stond nl net naast mijn bed)
@chiquita, volgens mij heeft er geen hechting gezeten maar dat weet ik dus niet zeker. maar misschien is het die doorbloeding want het voelt idd alsof er een velletje af is. @PSje, Boaz slaapt nu regelmatig in de draagdoek, maar ik heb het idee dat hij daardoor juist extra goed in zijn ledikant slaapt! Omdat hij er zo rustig van wordt, lijkt hij meer 'tevreden' en lijkt hij langer te slapen. Ik heb het nu over 3 dagen ofzo dus zeker weten doe ik het niet maar tot nu toe slaapt hij juist beter in zijn ledikant als hij regelmatig in de draagdoek zit!
Ha dames Vandaag mijn auto opgehaald en lekker naar huis geglibberd... Gelukkig schadevrij gehaald. Dus vanaf vandaag kan ik lekker ook overal heen. Dat zal vooral de Prenatal wel leuk vinden... Weer een klein dilemma hier. Amy huilt eigenlijk steeds meer in de box. Ze houd zichzelf niet bezig, maar begint binnen een paar minuten te huilen. Weet nu niet of ze huilt omdat ze moe is of van de krampjes. Ik heb bijna het idee dat ze begint met huilen omdat ze krmpjes heeft en dan niet meer ophoud. Wil haar ook niet gelijk op bed leggen want heb het idee dat ze dan echt alleen maar in bed ligt op een dag. Hoe doen jullie beebjes het in de box? Liggen die wel lekker om zich heen te kijken?