Goedemorgen, even hoi zeggen Ik lees wel mee maar even geen puf om te reageren, komt wel weer hoor!! Fijne zondag all
Goedemorgen all... Veelsteveel gelezen... kan t niet meer bijbenen met jullie! Bevalling... Bij mijn eerste duurde die 11 uur en 3 kwartier. Persen zelf binnen 5 minuutjes lag meneertje op mijn borst. Bij mijn tweede duurde t 8 uur en 3 kwartier. Ook weer persen binnen 5 minuutjes voordat meneertje op mijn borst lag. Bij mijn derde duurde t totaal maar 2 uurtjes. Zij lag ook binnen 5 minuutjes persen op mijn borst! Hoop alleen niet dat deze ook zo'n snelle bevalling is want mijn dochtertje en ik hebben er last van gehad dat t zo snel ging. Alleen bij de 1e was ik wat ingescheurd (2 hechtinkjes) en bij die andere had ik niks. Ben benieuwd hoe t nu gaat! Kinderwagen... (weet niet wie t was, sorry) heel erg flauw dat ze nog wilde wachten en vervolgens toch maar kiezen voor iemand die máár 10 euro meer heeft geboden. Ik vind als je n afspraak maakt moet je je er ook aan houden. Deze mensen kun je dus niet vertrouwen! Verders ben ik alles alweer kwijt! Lees iedere dag met jullie mee maar als ik dan wat wil tikken ben ik t gewoonweg kwijt SORRY! Heb wel leuke kamertjes voorbij zien komen!
@ macmazsy: Leuk dat je begonnen bent met de babykamer!! @ mum2be: Wauw, mooi kamertje en een superkleur op de muur zeg! En wat schattig al die kleine kleertjes al in de kast!! @ romy: Joehoe, een kinderwagen gekocht. Heb je hem dan ook al meteen in huis of zat er nog levertijd op? @ goof: Wauw, dat wordt een sjiek kamertje zeg. Supermooi behang!! @ bevallingsverhalen: Ik vind het prima om ze te lezen, maar denk er gelukkig nog niet te veel over na Gisteravond hier een feestje gehad van vrienden en voordat we gingen zei ik al tegen mijn mannetje als we moeten staan dan blijf ik niet lang. Pfff, hadden ze alleen staantafels We zijn er 3 uurtjes geweest, maar kon gewoon niet meer bukken van de pijn in mijn rug/ heupen. En vannacht nog wel redelijk geslapen, maar voel het nu nog steeds. Getver Vandaag weer 2 verjaardagen, maar daar hopelijk wel zitten
Mum2be, wat een leuk kamertje!!! volgens mij hebben wij dezelfde meubeltjes, alleen een andere kast vind vooral de commode zooo mooi *zwijmel*
Ik heb vandaag de vrouw van de kinderwagen gesproken en ik ga hem vanmiddag/vanavond als het meezit halen. Ik had opeens iemand die mn Wii wilde overnemen en dat kwam dus heel mooi uit!
Hier vanmiddag naar de kermis (w'shoof) met Justin en mn zusje (zij is 5 jaar jonger als ik haha maa zusje klinkt nog zo klein). Babykamer 2 word best saai *oops* wij doen creme behang met een strook. En de gordijnen blijven hetzelfde als die we hadden (creme met bruin). Maar de ukkies zien het toch nog niet. En deze gordijnen zijn net 5 jaar oud dus vind t zonde om nieuwe op te hangen.. Over een jaar of 4 mogen ze zelf beslissen wat ze willen net als Justin nu.
Bevalling.. wilde thuis bevallen. Maar met 7 cm begon ik (te)veel bloed te verliezen dus werd er besloten om naar het zkh te gaan. Ik had in de ambu al persdrang maar mocht NIET persen, poeh heej.. dat was niet leuk. In t zkh aangekomen was het bloedverlies vrijwel gestopt gelukkig en mocht ik eindelijk mee persen. Ik heb er in totaal 13 uur over gedaan. Justin was ook een sterrenkijkertje, hij floepte aldoor terug.. Hij had een heel groot punthoofd hierdoor en was misselijk. Met deze bevalling móet ik in het zkh bevallen. Voor mij dus nooit een thuisbevalling (meer).. raar.. wil iig de baarkruk gaan proberen nu.
oooow wat ben ik toch een zenuwenmoooot! word helemaal zenuwachtig van die bevallingsverhalen, de muts die ik ben haha gelukkig vergeet ik ook snel weer haha, en dan ben ik niet meer bang voor de bevalling, alleen voor mij nooit (zeg ik nu haha) een ruggenprik, zag vorige keer op tv hoe dat ging, aaah ging er helemaal van zweten hahaha Mac, jeeeeeej wat fijn!!! wel strakkies even komen showen he?!
mijn eerste bevalling begon spontaand door breken vliezen half 11 en om 4u 12 is mijn zoon geboren mijn tweede bevalling inleiden (kleinste hartje zakte) 11 uur ingeleid en om 14u04 geboren op zicht zekers niet geklaagd derde zwangerschap haha nog 16 weken wachten liefst
Hallooooo kletskoppen! Ik heb gisteren de hele dag mijn computer uitgehad. Is best wel eens lekker! Gevolg is wel dat je zo een uur verder bent als je alles hier wilt bijhouden! Hahaha! Wat een geklets! @Jip: Fijn dat je bevalling alsnog wel leuk was! EDIT: HAAAAAaahahahahhahahaha! Ik lees het nou pas! Ik bedoel natuurlijk je VERJAARDAG! Hahahahahahaha! Ohhhh wat dom @Kraamboek: Die heb ik ook nog niet. Maar jullie hadden het over 2 dingen? Een kraamboek en nog iets?? Ik heb namelijk nog niks van de Kraamvogel gekregen. Ze komt 1 september op intake (huh, op intake? Hoe zeg je zoiets? ), dus misschien dat ik het dan krijg? @Bevalling: Ik maak me echt totaal nog niet druk. Ik heb er tot nu toe eigenlijk alleen maar heel erg zin in. Ben vreselijk nieuwsgierig hoe alles gaat en hoe weeën voelen enzo... En ben zoooo benieuwd naar ons kindje, dus ik heb er eigenlijk alleen maar zin in. Tot nu toe dan! @Lekkende borsten: Weegschaaltje, heb jij er ook last van las ik? Ik heb er al last van vanaf week 18 ofzo... Echt heel irritant en ga ook niet meer de deur uit zonder die nursing pads. En inderdaad, 's nachts.... Pffff, heb 's ochtends ook altijd dikke vlekken in mijn pyjama... Ehhhh, goeiemorgen schat! HAHAHA! @Kinderwagen: Hebben we dus vrijdagavond opgehaald. WAUW! Wat geweldig! En wat gek ook! Weer een stapje dichterbij. Ben er echt heel erg blij mee! Heb zin om een stukje mee te lopen, maar ben bang dat ze me uit gaan lachen. Mijn vriend begon al toen ik zei dat ik er een stukje mee wilde gaan lopen . Dus laat maar! Verder hebben we gisteren een nieuw poesje opgehaald. Ben zooooo hoteldebotel! We hebben al 1 grote zwarte kat van bijna 6 kilo en nu dus zo'n klein ielig, wollig poepeding van 8 weken oud. Niet te geloven dat onze grote kat ook zo klein is geweest. Even spammen: (Hij heet Theo! ) Bekijk bijlage 93996
@rammel; wat een schetig mannetje!!!! Hier is de jongste inmiddels als weer een jaar oud, maar als kitten zijnde zijn ze zo leuk! Hier de wagen nog niet in huis (hopelijk wel vanavond) maar het maakt het idd allemaal veel echer. Kwa kamertje ook. N we begonnen zijn, krijg ik al helemaal zin om door te blijven gaan tot het af is, i.pv. nog wachten tot 23 aug. (dan zijn we een week vrij). Maar als ik vandaag weer een moment van vervelen heb en nergens last van heb gaat ik toch echt weer een stukje verven!
Springmuis, het gekke is dat ik toen ook heel bang was, gewoon voor wat komen ging. Maar toen de VK even kwam voor controle aan het begin van mijn weeen, toen was ik heeeeel rustig, het viel haar erg op. Ze zegt: ik zie zo'n andere vrouw dan een paar dagen geleden. MOEDER NATUUR, en dat zal bij jou ook gebeuren!!
@Enne springmuis, het is het meer dan waard hoor, tis cliche maar het is echt zo........en ik vond het mooi om mee te maken.
oooow Rammel wat een leukerd!!!!!! enne je hebt als het goed is wel recht op het mam,pap vertel eens boek! dat is voor diegene die in april,mei of juni zich hebben aangemeld! Goof, ja het zal het zeker meer dan waard zijn straks, en moet ook gaan genieten, zal hoogst waarschijnlijk de eerste en de laatste zijn, dus moet extra genieten vd pijn haha nee hoor maar iedereen zegt wel van ja als die kleine op je borst ligt ben je de pijn wel weer vergeten (ik betwijfel het, maar je zal wel met iets anders bezig zijn haha) komt allemaal wel goed! ben normaal een koele kikker maar ben nu af en toe een enorme muts
en ik mag het eigenlijk misschien niet zeggen, maar als ik naar sommige vriendinnetjes ofzo kijk dan denk ik 'als hun het kunnen, kan ik het zeker' hahaha ssssssst!