@jufkyjo; ik ben idd nog maar weinig aangekomen. Dat vond de vk ook, maar die gaat er vanuit dat het nu wel zal komen. Ik moet nu thuis wel steeds wegen om te kijken of ik nog meer aankom. Want met zo'n buik zou je denken dat je toch wel wat kilo's mee sjouwt.
Huh maar waarom dacht je dan dat je een echo zou krijgen??? Krijgen jullie hem om de twee weken? Hier wegen ze niet. En het is ook niet betrouwbaar, want als ik kijk ben ik met golven aangekomen. Nu ben ik nog niks aangekomen. Zal straks wel komen.
@ aankomen, hier sta ik ook nog in de - qua kilo's. Maar de vk wil het alleen in de gaten houden omdat vrouwen die niks of te weinig aankomen vaak ook kleine kindjes krijgen. Dus dat moet donderdag ook even nagekeken worden maar dat zal wel meevallen want met de pretecho van 17 weken liep ie zelfs wat oor haha. Maar idd als je de buik ziet zou je toch wel wat kilo's denken maar niks........... Ach wat er niet aan komt hoeft er ook niet af! @ parr, ja nog nieuws???????? Oe de kleine trapt hahaha ik ga weer bankhangen en army wives kijken
@goofychick; De vk maakt soms een echo bij de controle. Meer voor de toekomstige ouders dan voor hun, maar nu niet omdat ik hem vrijdag in het ziekenhuis heb. Maar ik heb elke 4 weken controle en niet elke 2 weken. Dus als alles meezit heb ik elke 4 weken een echo.
nee nog geen nieuws alleen een hoop kwaaltjes en geen ongi.. ik vind het gewoon té spannend zo! dit is gewoon heel anders dan dat ik gewend bent ik durf haast niet te gaan slapen
Parr ik hoop dat je straks een mooie (duidelijke) positieve test in je handen hebt!!!! Goedemorgen trouwens! Nog vandaag en do werken en dan lekker 3 wkn vakantie. Volgende week 20 wkn echo, spannend weer. Ben blij dat het na wo afkoelt, extreme warmte is nix voor mij nu. Fijne dag!!!
parr: spannend!!! triessie: Lekker hoor bijna vakantie! Ik ben ook al aan het aftellen... nog 9 dagen werken, dus ik ga nu maar snel, scheelt weer 1 dag.
@goofy: was idd van de trap gevallen/gegleden maar alleen op mijn kont en rug gelukkig nu alles wel weer ok! @parr:spanend vandaag weer testen!!!!! Ik duim zo voor jou!!!! @hier: zo naar de vk en dan naar mijn vriendinnetje in groningen die is ook zwanger alleen minder ver nu rond de tien weken. Helemaal leuk! Enige nadeel is dat ik er ruim anderhalf uur over doe dus zal vanaaf wel uitgeput zijn! En morgen de echo!!!! Nu al zin in!
@ goedemorgen allemaal. Nouja goed haha ben een paar keer wakker geweest om te plassen en nu dus weer wakker pfff. Ben benieuwd wat het weer ons vandaag weer brengt.......(heb het weerbericht gemist gister) @ parr en en en en??? Heb je al getest?? Ik duim en hoop ook op de dikke vette 2e streep!! @ vakantie, gaan er een hoop binnenkort op vakantie he! Lekker hoor! Wij gaan in september heerlijk even weg.... Lekker buiten de schoolvakanties om hahaha.
@ charmed, jeetje 1,5 uur rijden! Dat is een eindje!! Wel leuk lekker samen over baby's kletsen . Ik ga morgen naar een vriendin die ook zwanger is.....zij loopt 3 weekjes voor. De bedoeling was om bij de 1e al samen zwanger te zijn maar helaas werkt het niet altijd zo . Gelukkig is ze nu zwanger van een gezonde meid! Dus we tutten er heerlijk op los samen hahahaha. Veel plezier en ook succes met de rit . En natuurlijk bij de vk en de echo!
hey ladies hier nog een hoge temp en kwaaltjes maar de jumbo test geeft negatief aan... poeh hé ik word er moe van zo! Dus ik ga zo naar de DA test halen en als die ook negatief is dan denk ik dat ik de HA bel want met de vrijdag test was ik zwanger en nu niet maar er komt geen ongi en dat zint mij niet..
Alleen even update van de afspraken, heb de laatste paar dagen geen PBs meer gehad. Romy, charmed, muizz en wgev: veel plezier vandaag! Agenda 13 juli- romytamara, 19.20u vk 13 juli- Charmedknorrie, vk 13 juli- muizz, vk 13 juli- wgev, 15u vk 14 juli- Charmedknorrie, 20w echo 15 juli- mama van 1, 20w echo 15 juli- Jip27, leefstijlgesprek 15 juli- MilkHd, vk 16 juli- macmazsy, 20w echo 16 juli- 1978, geslachtsbepaling 19 juli- romytamara, 8.45u 20w echo 19 juli- goofychick, pretecho geslachtsbepaling 19 juli- Jip27, 8.30 vk 20 juli- muizz, 20w echo 20 juli- shadowcat, 20w echo 20 juli- anno103, 20w echo 22 juli- selma, 10u 20w echo 22 juli- luvmyluver, 20w echo 23 juli- jufkyjo, 20w echo 23 juli- lovepeet, 20w echo 26 juli- L78, 20w echo 26 juli- jufkyjo, vk 28 juli- proberen, 20w echo 29 juli- lucindalice, 20w echo 30 juli- weegschaaltje, controle 30 juli- PBA, echo 02 aug- Jip27, 8.30u 20w echo 02 aug- DaWo, 20w echo 04 aug- wgev, 13.30u 20w echo 05 aug- PBA, 20w echo 05 aug- Springmuis, vk 06 aug- Rammel, 20w echo gyn 06 aug- patroeschka, 20w echo 09 aug- shadowcat76, controle 09 aug- mamavan1, 20w echo 10 aug- mystiklady, 20w echo 21 aug- Charmedknorrie, pretecho 3d 27 aug- PBA, intake kraamhulp
Net bij de vk geweest alles was weer prima! Hartje weer gehoord kind was erg druk hahaha zal morgen op de echo ook leuk worden dan hihihi
Hey carmedknorrie wat leuk kom je ons opzoeken in het hoge noorden? Ik ga ook Groningen onveilig maken met mijn zwangere vriendinnetje. We gaan ff op koopjesjacht bij alle babyzaken, zitten daar mooi op een rij. Gister in Assen ook al lekker geshopt met haar. Een boxkleed gekocht, kreeg ik van mn ouders en de eerste noppieskleertjes gescoord. En natuurlijk leuke kleertjes gekocht voor mn lieve babyvriendinnetje! Hopelijk kan ik morgen ofzo nog ff weer naar dr toe. Zo leuk! Hier gaat t verder prima, wat last van mn darmen en ineens weer erg moe. Maar goed ik kan dr nu aan toegeven he nu het vakantie is dus misschien speelt dat wel mee. Verder niks te klagen. Maandag naar de vk en dan 2 aug de echo! Vind het nu al spannend!!!! Verder weinig nieuws hier Parr, idd lekker naar de huisarts gaan meis! Vreselijk die onzekerheid ik blijf nog ff doorduimen!!! Ik ga ff douchen. Tot snel! Liefs
heeee dames !!!!!!!!!. hoe is het hier !! en parr hoe is het met jou !!.. hier gaat alles goed dalijk komen mijn ouders en zusje en gaan we ff naar de stad .. ff shoppe
hey lieffies.. niet terug gelezen.. DA tests waren ook negatief. Ook wel positief wan tdan is de hcg gezakt. Maar nu doorzetten. Heb vanmiddag bel afspraak met mijn HA.