Echt heel erg leuk! Ik heb daar de zin/tijd/geduld niet voor om uit te vogelen hoe dat allemaal werkt haha! Ik heb het geboorteboek van mijn zoontje online gemaakt en ben echt maaaaaanden bezig geweest met het perfectioneren Kom maar op met je creaties
wel mooi zegt ze! Super mooi!!!! En wat een schat van een zoontje heb je Ik ga ook lekker slapen *hoop ik* Slaap lekker!!!
Goedemorgen, nog niks gekletst hier? iedereen lekker geslapen? Beebs zijn erg actief aan t worden, doet echt soms zeer nu..
@wgev, wow, ik ben benieuwd, witte vloerbedekking!....wel echt heel erg mooi...maar bij ons thuis zou het echt niet overleven @ mum2be2, stoere foto!!!, en nog een stoere foto!! Je bent wel echt een crea-bea he? Leuk!! @ Patroes....jammer dat ze je zo trappelen...aan de ene kant een fijn gevoel natuurlijk, maar niet als het zeer doet!! Hier een rustig dagje tegemoet. De afgelopen dagen sowieso rustig aan gedaan. Heb nog steeds een beetje buikpijn, maar gelukkig bijna geen harde buiken meer en als ze er zijn gelukkig niet meer pijnlijk. Gister even met manlief naar babypark geweest. Ik denk dat we toch voor de bugaboo gaan . Eigenlijk willen we vandaag nog een keertje gaan kijken, maar dan moeten we eerst een babyzaak vinden die open is op zondag.
@ lucindalice, leuk de bugaboo, die is ook wel erg mooi! Goedemorgen, jeetje wat een nacht hier, mijn zoontje begon te spoken om 6.15 uur, heb maar ff de tv aangezet, hahaha, was zelf nog zo moeeeee.... half 8 zat ik dus beneden.... grrrr.... Ben als op pad geweest, mijn man is alweer aan het klussen in ons oude huis (gaat de verkoop in), heb ff gekeken daar, is supermooi geworden (2 kamers moesten nog in de glasvezelbehang en gesaust worden) Schiet mooi op als je zo vroeg wakker bent. Vanmiddag visite, kindje van 3, mijn zoontje is 2 en een kindje van 1, gezellig! Lekker spelen samen! Fijne dag allemaal!
Nice pics Lucin: blijf je wel rustig aan doen dan meis, 2 dgn winkelen?! Gelukkig geen harde buiken meer! Hubbie is met E zwemmen, hier nu dus lekker een rustig zondag ochtendje voor moi! Morgen weer aan het werk (50% dan), zie er best beetje tegenop... maar wil vandaag er niet teveel over piekeren... Dus ontspan modus aan Wat gaan jullie doen vandaag?
Hey dames Was vanmorgen gewoon om 4:15 uur wakker....pffff......daarna ook niet meer geslapen. Over een uurtje hebben we de pretecho heb er zin in baal alleen dat ik me nu zo rot voel. Heb denk ik van de eerste dagen op school wat opgelopen want heb keelpijn en snotterig en mijn darmen zijn compleet van slag. pffff/..... Na de echo door naar mijn ouders, mijn papa viert zijn verjaardag vandaag, maar ik denk dat ik daar nog maar even op bed ga liggen anders kom ik de dag echt niet door.... Sorry voor mijn geklaag hoor......maar moest t ff kwijt.